«Ак Барс» в Казані виграв татарстанських дербі втретє з чотирьох в сезоні

(Казань, 30 грудня, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). Дві кращі команди республіки - «Ак Барс» і «Нафтохімік» в очній зустрічі виявляли сьогодні найсильнішого. В результаті останній матч у 2018 році виграв «Ак Барс», який зумів закинути одну шайбу, 1: 0.

Перед сьогоднішнім матчем «Ак Барс» програв три матчі поспіль, «Нафтохімік» - сім. Землякам було що довести один одному. На вході в «Татнефть Арену», де проходив матч, кореспондент ІА «Татар-інформ» зіткнувся з міністром спорту республіки Володимиром Леоновим. На питання, хто сьогодні переможе, міністр з посмішкою мудро відповів: «Наші»!

Примітно, що символічне вкидання в матчі двох кращих команд Татарстану зробила олімпійська чемпіонка з фігурного катання Аліна Загитова. Її батько грав за «Нафтохімік» в кінці 20 століття, і в «Нафтовику» з Альметьєвська, в Альметьевске Аліна і з'явилася на світ, там її батько і поставив на лід дочку.

Казанський «Ак Барс» повернувся з виїзду з трьома поразками в трьох матчах, вперше в сезоні програвши три матчі поспіль. Але, як не дивно, тренерський штаб господарів не став нічого змінювати в своєму стартовому складі, він сьогодні був точно таким же, як і позавчора в Москві в грі з ЦСКА.

Не дивно, що гра почалася з наполегливих атак казанців, спантеличених провальним виїздом. Перевага господарів була беззаперечною, гості відповідали рідкими контратаками. Але ефективність атак, що «Ак Барса», що «Нафтохіміка», в перші 20 хвилин була нульовою. Воротарі були кращими на льоду, що Владислав Под'япольскій у господарів, що Ілля Єжов у гостей. Так що цілком логічно, що голів у першому періоді публіка не побачила. Не було і вилучень.

Точно так же пройшов і другий період. Мінімум небезпечних моментів, видимість боротьби і спокій, що переходить в нудьгу. Рвати жили ніхто на льоду не збирався. Ось і перше вилучення в грі було зафіксовано лише в середині другого періоду.

Ось і перше вилучення в грі було зафіксовано лише в середині другого періоду

Догралися земляки до того, що дочекалися обуреного свисту рідних трибун! Люди прийшли насолодитися жорстким дербі, а стали свідками ігровий тренування. Зрозуміло, гравці дурня не валяються, штовхалися, боролися, часом добре кидали, але голів так і не було. Стало ясно, що матч закінчиться з рахунком 1: 0, невідомо, на чию користь.

І тільки незабаром після початку третього періоду «барси» заштовхали-таки шайбу в ворота гостей, 1: 0. Зрозуміло, ніжнекамци негайно побігли відіграватися, гра відразу пожвавилася. Проте, господарі зуміли зберегти свій мінімальну перевагу, завершивши програшну серію. Гості продовжили свою безвиграшну серію.

Після 46 матчів в активі казанців стало 66 очок, третє місце на «Сході». У наступному турі 3 січня в Казані «Ак Барс» зіграє з омським «Авангардом».

В активі «Нафтохіміка» після 45 матчів залишилося 35 очок, одинадцяте місце. У наступному турі ніжнекамци також візьмуть будинку «Авангард» 5 січня.

«Ак Барс» (Казань) - «Нафтохімік» (Нижньокамськ) - 1: 0 (0: 0, 0: 0, 1: 0). Шайбу закинув: Потапов (46). Штраф: 6-8.

«Ак Барс»: Под'япольскій. Постма - Педан, Сікач - Азеведо - Заріпов; Лямкін - Батиршін, Ткачов - Основіна - Галієв; Яруллин - Марков, Лукоянов - Попов - Потапов; Клінкхаммер - Світов - Глухів, Кара.

«Нафтохімік»: Єжов. Бринцев - Тимашов, Падакін - образ не лякайтесь - Галімов; Сергєєв - Полашек, Няттінен - ​​Руохомаа - Пуустінен; Огурцов - Мусін, Хайруллін - Куликов - Порядин; Семенов, Шіксатдаров - Шаріфьянов - Бікмулліна; Здуни.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.