Алькантара назвав ганьбою можливу поразку від Росії на ЧС-2018

Тіаго Алькантара. фото AFP

Футболіст збірної Іспанії: "Буде соромно не пройти Росію в плей-офф" https://cdn.segodnya.ua/img/article/11509/30_main_new.1530304059.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 11509 / 30_tn.1530304059.jpg 2018-06-29T23: 27: 37 + 03: 00 Новини Тіаго Алькантара впевнений в перемозі своєї команди над господарями чемпіонату світу з футболу

Півзахисник збірної Іспанії Тіаго Алькантара заявив, що якщо його команда не зможе обіграти збірну Росії в 1/8 фіналу чемпіонату світу, це буде ганьбою. Зустріч 1/8 фіналу чемпіонату світу між іспанцями і гіршою за рейтингом командою чемпіонату світу Росією пройде в неділю в Москві. Онлайн матчу Іспанія - Росія з яскравими фото і коментарями ключових моментів гри пройде на нашому сайті.

"Це буде ганьба, якщо ми не пройдемо в чвертьфінал чемпіонату світу. У нас є 23 людини, які можуть зіграти проти Росії, і буде соромно не пройти далі", - сказав Алькантара.

У разі успіху, іспанці в чвертьфіналі зіграють з переможцем протистояння Хорватія - Данія.

"Ми не обговорюємо можливих суперників у наступних стадіях, хороші або погані варіанти. Для нас важливо добре підготуватися до матчу зі збірною Росії. Ми будемо грати проти тисяч росіян, на стадіоні буде аншлаг", - додав Алькантара.

Нагадаємо, що в останньому турі групового етапу в матчі Англія - ​​Бельгія трапився найсмішніший момент на чемпіонаті світу : Бельгієць Батшуайі потрапив в штангу і м'яч відлетів йому в голову.

Нагадаємо, що на ЧС стали відомі всі пари 1/8 фіналу чемпіонату світу 2018 . В 1/8 фіналу світової першості зіграють команди Росії, Уругваю, Іспанії, Португалії, Франції, Данії, Хорватії, Аргентини, Бразилії, Швейцарії, Швеції, Мексики, Англії, Бельгії, Японії і Колумбії.