1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

16 березня 2009, 10:28 Переглядів:

Перший! Забити Аршавіну допомогли родичі на трибунах. Фото AFP.

Ай да "Ліверпуль"! Не встиг вщухнути галас після розгрому мерсисайдців "Реала" в Лізі чемпіонів, як команда Бенітеса виконала той же фокус над "МЮ". Перший гол в матчі Кріштіану Роналду не допоміг дружині Фергюсона. Гості відразу зрівняли рахунок, а до перерви зуміли вийти вперед. Остаточно положення манкуніанців посилило видалення Відіча, грубо перервав вихід один на один Джеррарда.

Після домашнього розгрому тренер "МЮ" Алекс Фергюсон не став посипати голову попелом: "Якщо команда перемагає у нас на стадіоні з рахунком 4: 1, значить, вона заслуговує на це. Найголовніше, що ми все ще випереджаємо" Ліверпуль ". Для нас це невдалий день і я вкрай розчарований таким рахунком, але у нас ще є матчі. я думаю, що вся боротьба ще попереду ". А капітан "Ліверпуля" Стівен Джеррард не приховував емоцій: "Нечасто побачиш, як" МЮ "програє на своeм поле зі счeтом 1: 4". До слова, останній раз манкуніанці так програвали на своєму полі в 1992 році "КПР".

Також відмінний настрій після перемоги "Арсеналу" над "Блекберном" (4: 0) було у форварда лондонців Андрія Аршавіна. Росіянин забив свій перший м'яч в Англії, в четвертому матчі. Після гри росіянин зізнався, що відзначиться його надихнули дружина з її сестрою і син, які вперше прийшли на матч "Арсеналу".

Однак не їм присвятив свій гол нападник. Забивши, Андрій не став традиційно прикладати вказівний палець до губ, а привітав клубного лікаря. Справа в тому, що ще на початку поєдинку нападник отримав дуже неприємне ушкодження - Ойєр розірвав шипами бутси взуття Аршавіна, а також надірвав шкіру. У перерві росіянину навіть наклали чотири шви на рану, що трохи затримало початок другого тайму.

Після поєдинку Аршавін в гарному настрої пішов на благодійний вечір, організований Мікаелем Сильвестром. Захисник "Арсеналу" збирає гроші на допомогу дітям Нігерії. Захід проходив в одному з лондонських готелів. Крім самих арсенальців взяти участь в ньому приїхали гравці інших англійських клубів. На аукціоні продавали футболки Девіда Бекхема і Зінедіна Зідана, бутси Кріштіану Роналду, годинники та інші аксесуари відомих футболістів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Аршавін забив для доктора". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"