Чемпіонат Європи з веслування на байдарці і каное приніс російської збірної 10 медалей

На що завершився в Пловдиві чемпіонаті Європи з веслування на байдарці і каное збірна Росії посіла третє місце, повідомляє ТАСС . Наші спортсмени завоювали десять нагород, три з яких із золотим відливом.

Лідер російської збірної, каноїст Іван Штиль, здобув дві перемоги. Спочатку він і Віктор Меланте швидше за всіх прийшли до фінішу в запливі двійок на 500 метрів, а після прославлений чемпіон приніс в скарбничку збірної і друге золото, вигравши з Олександром Коваленком спринт (200 м).

Іван Штиль був дуже радий перемозі і зазначив, що саме в Пловдиві 12 років тому він почав свою кар'єру в дорослому веслуванні. Спортсмен подякував організаторам за високий рівень проведення змагань. Третю золоту медаль в скарбничку збірної принесла Олеся Ромасенко, перемігши в запливі каное-одинаків на дистанції 200 метрів.

Тренери збірної залишилися задоволені виступом наших спортсменів. Вони відзначили, що команда виступила в свою силу і починає підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться в Рачіце у другій половині серпня.