Діючі чемпіони баскетбольної Суперліги Черкаські Мавпи програли Запоріжжю

"Дніпро" в рідних стінах здобув перемогу над "Одесою".

БК "Запоріжжя" вирвав перемогу у "Мавп" / fbu.ua

"Дніпро" в рідних стінах здобув перемогу над "Одесою" та продовжив переможну серію, повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Початок гри підтвердило статус матчу рівних команд, на ривок одеситів "Дніпро" відповів методичною роботою, яка допомогла йому в кінці другої чверті трохи відірватися в рахунку. Втім, до самого завершення матчу одесити тримали в напрузі господарів і ледь не вирвали перемогу, але утримати 4-очкову перевагу, яке вони отримали в середині заключної 10-хвилинки, вони не змогли.

Головним винуватцем цього можна назвати Станіслава Тимофієнко. Надійними діями він надихнув партнерів на ендшпіль, і "Дніпро" здобув 5-ту перемогу поспіль на внутрішній арені і може спокійно готуватися до затяжної виїзної тижня, яка стартує матчем в Єврокубку.

БК "Дніпро" - БК "Одеса" - 90:85 (22:23 22:16 27:30, 19:16)

БК "Запоріжжя" в драматичному матчі переміг чинного чемпіона - "Черкаських Мавп". Володарі золотих нагород минулого сезону програвали протягом усього матчу, однак все мало вирішитися в заключній десятихвилинці.

Команда Валерія Плеханова ліпший від початку останню чверть і вже в середині десятихвилинки перевага гостей становила 13 очок. Однак, "Черкаські Мавпи" ледь не зробили неймовірне. Програючи за дві хвилини до кінця зустрічі 13 очок, команда Максима Міхельсона зуміла скоротити відставання до 1 бала за рахунок неймовірних зусиль від Янга, Кольченко та Чумакова, проте останнім кидком, який міг би перевести гру в овертайм, капітан "Мавп" не потрапив. 88:91 - перемога "Запоріжжя".

БК "Черкаські Мавпи" - БК "Запоріжжя" - 88:91 (23:31, 18:17, 18:14, 29:29)

Южненський "Хімік" без проблем на виїзді розібрався з харківським "Політехніком".

Команда Віталія Степанівської заволоділа суттєвою перевагою вже в першій чверті і в подальшому суперника не підпускала. На заключну десятихвилинку матчу команда Володимира Коваля вийшла помітно зарядженої і почала відігравати очки у суперника, але, як і в попередній десятихвилинці, це тривало тільки першу половину чверті. Надалі гравці «Хіміка» грали і продовжували збільшувати свою перевагу. Завершилася зустріч за рахунку 61:99 на користь "Хіміка".

БК "Політехнік" - БК "Хімік" - 61:99 (13:25, 18:32, 17:22, 13:20)

Ще один поєдинок ігрового дня "Київ-Баскет" - "Миколаїв" завершиться пізніше.