Казанський «Ак Барс» вдома розгромив ХК МВС (7: 1)

Казанський "Ак Барс" - ХК МВС. Фото з сайту hcmvd.ru Казанський "Ак Барс" зрівняв рахунок у фінальній серії Кубка Гагаріна, розгромивши в шостому матчі підмосковний ХК МВС з рахунком 7: 1.

Казанці відкрили рахунок на 7-й хвилині, реалізувавши більшість. Пішла передача на дальній коло вкидання, Капанен виконав кидок з ходу і Гарнетт не встиг зреагувати. А на 19-й хвилині Панін зарядив від синьої лінії, Юньков прокатав через п'ятак, Гарнетт не бачив польоту шайби, яка залетіла в ближній кут воріт - 2: 0.

На 23-й хвилині Ємелін кинув низом, а Іммонен підправив політ шайби, реалізувавши більшість. Через 10 хвилин Ілля Нікулін з кистей накинув на ворота, а Гарнетту знову перекрили огляд - гол. Ще через дві хвилини Ємелін видав передачу на дальній п'ятак, Степанов з ходу відправив шайбу під планку - 5: 0.

На 51-й хвилині Алексєєв прийняв передачу від свого ближнього борту, неспішно вкотився, пішов кидок в ближній кут, Волков, який замінив Гарнетта, втратив ворота і пропустив необов'язковий шайбу. На 54-й хвилині Петров бився перед воротами, шайба відкинута в центр зони, пішов кидок Ємеліна - 7: 0.

І лише на 58-й хвилині «міліціонерам» вдався гол престижу - Шибаев в дотик зіграв на п'ятаку, Веханен не встиг покласти щитки на лід - 7: 1.

Після шести ігор на рахунку у кожного з фіналістів по три перемоги. Вирішальний матч серії відбудеться 27 квітня в Балашисі.

джерело: lenta.ru , l ivesport.ru