Кубок світу з баскетболу 3х3.

Жіноча збірна Росії з баскетболу 3x3 пробилася в чвертьфінал Кубка світу, який проходить на Філіппінах. У складі команди Анна Лешковцева, Анастасія Логунова, Людмила Сапова і Олександра Столяр.

Росіянки в понеділок обіграли збірну Ірану з рахунком 22:12 однак потім поступилися команді США з рахунком 13:21. На груповому етапі збірна Росії виграла три матчі з чотирьох. Російські баскетболістки посіли друге місце в групі С. Перше місце зайняли американські спортсменки, які перемогли у всіх чотирьох іграх. Таким чином, обидві команди забезпечили собі вихід в плей-офф.

Суперником збірної Росії по чвертьфіналу можуть стати команди Італії, Чехії, Малайзії і Туркменістану. Плей-офф Кубка світу пройде 12 червня.

Нагадаємо, жіноча збірна Росії є чинним переможцем Кубка світу, а також чемпіонками Європи. Баскетбол 3х3 включений в програму Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть в Японії.