Анонімні Пт Сб Нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Турбаза "Чисті ставки"

Спортсмени Пензенської області

Ларіна Юлія

Новини в категорії "Легка атлетика"

Важко давалися перемоги на першості Росії з легкої атлетики. Три дня близько восьмисот спортсменів з усієї країни відвойовували медалі один у одного на стадіоні «Первомайський» в Пензі. «В індивідуальних видах були показані добрі результати. На даний момент встановлено вже два всеросійських рекорди: в штовханні ядра та багатоборстві », - розповів головний суддя змагань Сергій Бєляєв.

На стадіоні Первомайський завершився другий день Першості Росії з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1995-96 г.р.Рекордное кількість спортсменів - 865 чол. з 67 регіонів беруть участь в змаганнях. Пензенські легкоатлети у впертій боротьбі завоювали три медалі: дві срібні та одну бронзову.

Пензенські легкоатлети блискуче виступають на III Всеросійської літній універсіаді, яка проходить в Ханти-Мансійську. У забігу на 100 метрів Сурсько чоловіки завоювали дві медалі: Максиму Половинкина дісталося «золото», Ігорю Гостьова - «бронза». Крім того, Половинкин став другим на 200-метрівці.

У Чебоксарах на стадіоні "Олімпійський" 19 червня завершився перший день Першості Росії з легкої атлетики серед юніорів 1993-94 р.н. Понад 700 спортсменів з усіх регіонів країни взяли участь у змаганнях. Пензенська бігунка, Христина Хорошева, багаторазова переможниця першостей країни, впевнено фінішувала першою на дистанції 100 м у дівчат.

У підмосковному Жуковському відбулися 54 міжнародні змагання з легкої атлетики «Меморіал братів Знам'янський», в яких взяли участь спортсмени з понад 20 країн світу. Був серед них і вихованець ЦСП «ШВСМ» Максим Половинкин. На дистанції 100 метрів він показав 11 результат.

На стадіоні "Первомайський" 14 і 15 червня проходило Першість області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1995-96г.р., В якому взяли участь понад 260 спортсменів з міст Пензи, Зарічного, Кузнецька, а також Пачелмський, Кузнецького, Башмаковского, Ніжнеломовского , Лунінского, Вадинськ, Сердобський і Пензенського районів.