Легка атлетика: збірна Росії зайняла четверте місце в командному заліку ЧС-2009

24 серпня 2009 12:35 24 серпня 2009 12:35   Збірна Росії з легкої атлетики посіла четверте місце в загальнокомандному заліку чемпіонату світу, поступившись у Берліні збірним США, Ямайки і Кенії, повідомляє   РІА Новини

Збірна Росії з легкої атлетики посіла четверте місце в загальнокомандному заліку чемпіонату світу, поступившись у Берліні збірним США, Ямайки і Кенії, повідомляє РІА Новини .

У столиці Німеччини російські атлети виграли 13 медалей: чотири золотих, три срібних і шість бронзових. Збірна США була першою як за загальною кількістю нагород (22), так і по найбільш дорогоцінним з них (10). Ямайці завоювали 13 медалей (7-4-2), кенійці (4-5-2) обійшли росіян спортсменів по «срібному» показнику.

Збірна Росії поступилася позиціями як в порівнянні з чемпіонатом світу 2007 року, так і в порівнянні з Олімпіадою-2008. Два роки тому в Осаці вітчизняні атлети, вигравши 14 медалей (4-7-3), пропустили вперед збірні США (14-4-8) і Кенії (5-3-5). Рік тому на Іграх в Пекіні російські легкоатлети поступилися в командному заліку тільки американцям, завоювавши 6 золотих 5 срібних і 7 бронзових медалей.

Три з чотирьох золотих медалей принесли збірній Росії ходоки з Мордовії: Валерій Борчин, Ольга Каніськіна і Сергій Кірдяпкін. Найвищу нагороду в стрибках у висоту завоював Ярослав Рибаков.

«Срібними» в Берліні стали Тетяна Лебедєва (стрибки в довжину), Анна Чичерова (стрибки у висоту) і Юлія Заруднєва (3000 метрів з перешкодами).

Бронзові медалі відвозять з Німеччини Антоніна Кривошапка (400 метрів), Олексій Загорний (метання молота), Марія Абакумова (метання списа), Анна П'ятих (потрійний стрибок), Олександр Погорєлов (десятиборстві) і естафетна жіноча збірна 4х400 метрів.

Наступний чемпіонат світу пройде в Південній Кореї з 27 серпня по 4 вересня 2011 року. Ще через два роки легкоатлетичний форум прийме Москва.

Ключові слова: олександр Погорєлов , алексей загірний , анна п'яте , анна Чичерова , томи Кривошапка , валерий Борчин , легка атлетика , марія Абакумова , ольга Каніськіна , збірна Росії , сергей Кірдяпкін , юлія Заруднєва , ярослав рибалок