Легкоатлети з Алтайського краю оновили свої рекорди на чемпіонаті Росії

16 лютого 2018 р 7:41

У Москві завершився чемпіонат Росії з легкої атлетики. У перший день змагань п'ятеро алтайських спортсменів взяли участь у забігах на 3000 метрів. Кращий результат серед них показав Євген Кунц. Згодом сім хвилин 50,9 секунди він фінішував п'ятим. Це особистий рекорд спортсмена. Легкоатлет виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Юрій Клопцов посів десяте місце (сім хвилин 57,92 секунди), Ільдар Надиров - одинадцятий (сім хвилин 59,97 секунди), Артур Елізбарян - сімнадцятий (вісім хвилин 9,31 секунди). Вони теж поліпшили свої особисті рекорди. Ще один представник Алтайського краю Артем Аплачкін виявився на дев'ятнадцятому місці з результатом вісім хвилин 11,36 секунди.

У другий день чемпіонату 17-річна спортсменка Поліна Міллер в попередньому забігу поліпшила особистий рекорд, пробігши 200 метрів за 23,77 секунди. У фіналі вона подолала цю ж дистанцію за 23,84 секунди, що принесло вихованці заслуженого тренера Росії Надії Клевцова четверте місце. У фінальному забігу на 800 метрів брав участь срібний призер Паралімпійських ігор - 2012 Цього дистанції Єгор Шаров. За словами його тренера Сергія Мануйлова, в фінальну вісімку спортсмен пробився з попереднього забігу з другим часом - хвилина 49,34 секунди, але у вирішальному забігу фінішував восьмим (хвилина 50,46 секунди). Трохи не вистачило, щоб увійти до фінальної шістки в бігу на 60 метрів з бар'єрами Вікторії Погребняк. З особистим рекордом 8,32 секунди вона посіла сьоме місце.

В останній день чемпіонату країни на дистанції 1500 метрів виступали троє алтайських спортсменів. Євген Кунц з результатом три хвилини 43,4 секунди посів четверте місце, Ільдар Надиров фінішував за три хвилини 44,88 секунди, це восьмий результат. Обидва бігуна встановили особисті рекорди. В іншому забігу Артур Елізбарян фінішував з результатом три хвилини 51,62 секунди, зайнявши в загальному підсумковому протоколі 23 місце.

за повідомленням управління спорту та молодіжної політики Алтайського краю , Тоді ж бігуни розіграли нагороди Кубка Росії в бігу на 5000 метрів. Юрій Клопцов з результатом 14 хвилин 0,27 секунди став бронзовим призером змагань, Артем Аплачкін показав четвертий час - 14 хвилин 5,36 секунди. Обидва встановили особисті рекорди.
за повідомленням   управління спорту та молодіжної політики Алтайського краю   , Тоді ж бігуни розіграли нагороди Кубка Росії в бігу на 5000 метрів