Локомотив - Анжи 26 серпня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2018/2019, 5 тур на Soccer.ru

90 + 6 'Гра вийшла як і очікувалося напруженою, господарі лише в другому таймі змогли зломити опір "Анжи" і забили два м'ячі. Варто відзначити дебютний гол Федора Смолова за "Локомотив". Під кінець зустрічі у гостей з'явилася надія на порятунок, але часу зовсім не залишалося, в результаті залізничники набирають три очки і піднімаються на чисте п'яте місце в турнірній таблиці. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій, до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 5 'Звучить фінальний свисток, "Локомотив" заробляє складні, але важливі три очки! 90 + 4 '

"Локомотив" впевнено обороняється і не дає пробити по воротах Гільєрме.

90 + 3 '

Кулик пробивав точно у верхній кут по центру, такі м'ячі не беруться, "Анжи" відіграв один м'яч, але чи вистачить їм часу забити ще?

90 + 2 ' 90 + 2 '   90 + 1 ' 90 + 1 '

Суддя вказує на точку! Пенальті у ворота "Локомотива"! Головному арбітру підказав лайнсмен.

90 '

4 хвилини компенсував головний арбітр зустрічі до основного часу матчу, зупинок було більш ніж достатньо.

89 '

Після другого забитого м'яча залізничники стали грати розкуто, намагаються забити третій м'яч.

88 '

"Локомотив" надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

87 '

Пошкодження отримав Джон Чансельор, правила порушував Едер, суддя призупинив гру.

86 '

Антон Олексій Андрійович Міранчук робив класний пас на Едера, але прекрасний підкат зробив іван Новосельцев і перехопив м'яч.

85 ' 85 '   84 '   83 '   82 ' 84 ' 83 ' 82 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

81 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

80 '

Пішли останні десять хвилин в матчі, чи зуміє "Анжи" створити неможливе і врятувати матч?

79 ' 79 '   78 ' 78 '

Гарний сьогодні Мануел Фернандеш, бере активну участь в атаках своєї команди і відпрацьовує в обороні.

77 ' 77 '   76 ' 76 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Локомотив" (58%), "Анжи" (42%).

74 '

Гра проходить на половині поля "Анжи", гості зовсім знітилися після другого пропущеного м'яча.

73 '

Смолов отримав класний пас з глибини і майстерно перекинув Дюпіна вийшовши один на один!

72 ' 72 '   71 ' 71 '

Свого задоволення грають футболісти "Локомотива", намагаються за рахунок короткого пасу проникнути в чужу штрафну площу.

70 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

69 '

Продовжує "Локомотив" грати без замін, все поки влаштовує Сьоміна, його команда не розсипається.

68 ' 68 '   67 '   66 '   65 '   64 '   63 ' 67 ' 66 ' 65 ' 64 ' 63 '

Зав'язалася бійка на полі, рознімати футболістів прибіг боковий арбітр, чекаємо рішення головного арбітра.

62 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

61 '

На одній лінії стартував Федір Смолов до чужих воріт, лайнсмен знову фіксує офсайд.

60 '

Фарфан здорово відкривається в чужій штрафній, але трохи відпустив м'яч, атака на цьому і закінчилася.

59 '

Федір Смолов майстерно розбирається із захисником "Анжи" на замаху, але зафіксований офсайд.

58 '

Намагаються гості доставити проблем обороні "Локомотива", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

57 '

Дійсно гра заграла іншими фарбами, пішов зовсім інший темп, варто чекати ще голів.

56 '

Тепер гра повинна розкритися, "Анжи" змушений йти вперед, "Локо" може скористатися вільними зонами.

55 '

Мацей Рибус взяв гру на себе, подивився де ворота і прицільно пробив з-за штрафної, м'яч влетів під саму штангу!

54 ' 54 '   53 ' 53 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці "Локомотива" в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

52 ' 52 '   51 ' 51 '

У складі "Анжи" готується заміна, тренерський штаб робить тактичні перестановки.

50 '

Чудовий момент забити гол мав Крихов'як, але півзахисник пробив НЕ не техніка, а на силу і не влучив у ворота!

49 ' 49 '   48 ' 48 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Локо", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

47 '

"Локомотив" розпочинає другий тайм активно, Сьомін провів в роздягальні бесіду зі своїми футболістами.

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 2 '

Перший тайм вийшов досить похмурим, "Локомотив" контролює хід зустрічі, але при цьому забити гол не може. "Анжи" відмінно обороняється і грамотно виходить в контратаки. Очікуємо від другого тайму більш яскравого футболу і забитих голів. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 1 'Суддя дає свисток на перерву і вказує футболістам на роздягальні! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 '

1 хвилина буде ще зіграна командами в першому таймі, хоча серйозних зупинок і не було.

44 '

Тим часом перший тайм практично підійшов до кінця, без моментів, без небезпечних ударів.

43 '

Юрій Дюпін в своїй штрафній грає впевнено, до м'яча добирається лише воротар.

42 '

Стандартне положення будуть виконувати гравці "Локомотива", зароблений кутовий.

41 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці "Локомотива", при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

40 '

Костянтин Савичев пішов у підкат прямою ногою, суддя робить футболістові останнім усне попередження.

39 '

Дуже насичена центральна зона у махачкалінцев, "Локомотиву" важко пройти до чужих воріт.

38 '

Залізничники дозволяють гостям катати м'яч у своєму штрафному, "Анжи" пробують увійти в штрафну через пас.

37 ' 37 '   36 ' 36 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

35 '

У "Локомотива" штрафного вийшов на порядок небезпечніше, але м'яч в створ воріт не потрапляє.

34 '

Тепер суддя свистить і вказує на штрафний в бік воріт "Анжи", обмінялися команди моментами.

33 '

Гості перемудрили з розіграшем штрафного, "Локомотив" перехопив м'яч і помчав в атаку.

32 '

"Анжи" продовжив тиск на ворота залізничників і вийшло заробити небезпечний штрафний.

31 '

"Анжи" з лівого флангу подавали з кутового, за межами штрафного виграв підбір Савичев і пробив у дотик, м'яч пролетів в сантиметрах від штанги!

30 '

Пів години ігрового часу позаду, небезпечних моментів немає, тиску від "Локомотива" не відчувається.

29 '

Мацей Рибус класно підключився до атаки і створив загрозу воротам "Анжи", для гостей все обійшлося.

28 '

Савичев виконував подачу в район одинадцятиметрової позначки, Гільєрме успішно грає на виході.

27 '

Погода чудова, газон на "РЖД Арені" ідеальний, не вистачає тільки забитих голів.

26 '

Лівим флангом гості провели атаку, лайнсмен піднімає прапорець, зафіксований офсайд.

25 '

Розмаїття в атаках "Анжи" немає, все комбінації легко читаються захисниками "Локо".

24 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Локомотива", намагаючись розтягнути оборону суперника.

23 '

Вирішили піти в пресинг гості, м'яч забрати так і не вдалося, "Локомотив" грає безпечно.

22 '

Практично кутовий подавали залізничники, нічого небезпечного біля воріт "Анжи" не відбулося.

21 '

Фернандеш накрутив двох суперників на фланзі і його зупинили тільки з порушенням правил.

20 '

Олексій Олексій Андрійович Міранчук взяв гру на себе і вирішив пробити з дальньої дистанції, вийшло неточно.

19 '

Не може знайти себе на полі Смолов, він змушений відскакувати назад і допомагати партнерам в обороні.

18 '

На дану хвилину темп гри не надто високий, якщо "Анжи" все влаштовує, то "Локомотив" повинен додавати.

17 '

Мануел Фернандеш пробивав прямим ударом з дальньої дистанції, Дюпін ловить м'яч в руки.

16 '

Михайло Лисов активно відкривається по лівій бровці і пропонує себе, партнери не завжди його помічають.

15 '

Новосельцев наносив удар зльоту по воротах, Гільєрме на місці, ловить м'яч і тут-же вибиває в поле.

14 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

13 '

Гіголаєв непогано відкривався у штрафному "Локо" під навіс з флангу, м'яч вибивається на кутовий.

12 '

Небезпечно могло вийти біля воріт "Анжи", Крихов'як загострював на лівому фланзі, але суддя зафіксував фол в атаці.

11 '

Дуже мобільно грає "Локомотив", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

10 '

"Локомотив" провів атаку через лівий фланг, зробити навіс в штрафну не вийшло.

9 '

Гіголаєв робив пас на Маркелова в прорив, партнер до м'яча не встиг, зате Гільєрме був першим на м'ячі.

8 '

Федір Смолов перед грою отримав приз кращому гравцеві минулого сезону, але в перші хвилини матчу він зовсім непомітний.

7 '

Команди поступово звикають до газону і темпу гри, в атаку спробували вийти і Махачкалинские футболісти.

6 '

"Локомотив" затримався в атаці, господарі намагаються перевести м'яч на протилежний фланг і зробити навіс в штрафну.

5 '

Необхідно пробувати пробивати з дальньої дистанції, іноді залітають красиві голи.

4 '

"Локомотив" під рев трибун починає рухатися вперед, по воротах пробивав Фернандеш, Дюпін впорався.

3 '

"Анжи" заволодів м'ячем і відразу почав грати назад на свого воротаря, гра має бути тягуча.

2 '

"Локомотив" намагається діяти акуратно з перших хвилин, сильно не рветься вперед.

1 '

Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводять футболісти "Анжи". Перший тайм матчу розпочався!

0 '0' 0 '

"Локомотив" забуксував на старті, але свою першу перемогу все ж добути зміг. У матчі з "Анжи" залізничники напевно розраховують розвинути успіх, адже конкуренти вже встигли піти у відрив і ще кілька помилок можуть зробити його катастрофічним. Футболісти "Анжи" в матчах з статусними суперниками намагаються проявити свої кращі якості, щоб потрапити в поле зору скаутів. Гра належить напружена, легкої прогулянки у москвичів явно не буде.

0 '

"Анжи" стартував в Прем'єр-Лізі матчем з "Уралом" і виграв його з рахунком 1: 0, що не дуже то вкладалося в загальну картину зустрічі. Однак, далі трапилася катастрофа - команда Магомеда Адієв програла наступні три гри і опустилася в зону вильоту. Керівництво клубу робить спроби поліпшити фінансову ситуацію, але вибратися з глибокої кризи поки "орлам" не вдається. Незважаючи на всі проблеми зброї махачкалінци не складається. В кожному поєдинку вони намагаються нав'язувати боротьбу суперникам. Покарання відбуває Понсе.

0 '

"Локомотив" вкрай невдало почав сезон, програвши ЦСКА Суперкубок Росії, а потім і проваливши перші тури. В крайньому турі "Локомотив" забив перший м'яч у чемпіонаті, забезпечивши собі тим самим першу перемогу. Проте, ми знову не побачили у виконанні команди чемпіонської гри. Залізничники не без зусиль справилися з "Крильями Совєтов" (1: 0). Червоно-зелені все ще оптимальних кондицій не набув. Ігнатьєв відбуває дискваліфікацію. Віталій Денисов перейшов в "Крилья Совєтов". Коломейцев і Рибус мають проблеми зі здоров'ям.

0 'Добрий вечір, шановні шанувальники російського футболу! Чинний чемпіон Росії зобов'язаний домагатися успіху в протистоянні з безнадійним аутсайдером, але є сумніви, що господарям поля вдасться вчинити погром. "Локомотив" в минулому турі здобув свою першу перемогу і має всі шанси розвинути успіх, адже "Анжи" зараз знаходиться далеко не в кращій формі. сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.