Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ

1. Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ
  2. Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ
  3. Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ
  4. Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ
  5. Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ
  6. Микита Кучеров набрав 4 очки за матч і очолив гонку бомбардирів НХЛ

Вчора "Тампа" з "Філадельфією" влаштували справжнє видовище. "Блискавки" в підсумку виграли, але була дуже наполегливою, про що говорить і рахунок 6-5, і те, що переможний результат був оформлений тільки в овертаймі. Вигравши, "Лайтніг" продовжили свою переможну серію до 4 ігор, і закріпили статус кращої команди не тільки своєю, Східної конференції, - всій НХЛ. У них 60 очок в 38 поєдинках.

Головним героєм перемоги став Кучеров. Саме він зрівнював рахунок вже на 13-й хвилині, і це 17-я шайба Микити в сезоні (всього завдав 6 кидків по чужих воротах). Також форвард став автором відразу трьох гольових передач. Двічі він асистував Стемкос, ще раз - Тайлеру Джонсону. Причому всі 3 моменту вмістилися в 7 хвилин, з 32 по 39. Тепер у росіянина вже 61 очко (крім згаданих 17 голів, ще 44 передачі) в сезоні, за 38 ігор. Кучеров першим досяг позначки в 60, і очолив гонку бомбардирів - у Рантанен з "Колорадо" на 1 бал менше. На даний момент Микита має 9-матчеву результативну серію з 16 очками (5 + 11). Ще 2 таких поєдинку, і повториться рекордна смуга. Свій масштабний контракт хокеїст відпрацьовує повністю.

Крім того, за 2 останні поєдинки Кучеров набрав вже 9 очок (обидва рази забивав і зробив аж 7 передач). Такого в історії "Лайтнінг" не робив ніхто. Росіянин обійшов досягнення Вінсента Лекавальє. Той в 2007-му записав якось, в листопаді, собі в актив 4 + 4.

Незважаючи на цей успіх, сам Микита Кучеров в недавньому післяматчевому інтерв'ю говорив не про себе, а про Василівському. На рахунку Андрія 25 відображених з 28 кидків "Едмонтона". Не краща, відверто кажучи, статистика, але нападник підтримав земляка, запевнивши, що той провів дуже хороший матч, відмінно відігравши в воротах, чим допоміг "Тампі" залишатися в грі.

А ось партнери охоче хвалять Микиту. Антон Строльман впевнений, що Кучеров останні півтора роки демонструє "фантастичний хокей". Захисник навіть думає, що він іноді просто знаходиться іноді на таку собі "інший хвилі", і навіть сам хокеїст, який з ним багато грає і тренується, буває не готовий до тих речей, що виконує форвард.

Ігор Захаркін вважає Микиту "самобутнім", "блискучим" форвардом. Колишній тренер збірної чекає, коли остаточно виросте авторитет авторитет 25-річного хокеїста в НХЛ. Він упевнений, що Кучеров стане реальним лідером і "великим явищем" в Лізі.

А ось Олексій Морозов вважає, що Микита Кучеров вже в цьому сезоні може отримати "Харт Трофі". Колишній капітан збірної визнає, що, як у будь-якого гравця, у Микити є слабкі сторони, але він сильний в цілому, і вміє компенсувати свої недоліки. Так що, якщо ще і команда буде стабільно вигравати, то будуть реальні шанси на статус MVP.