На чемпіонаті Росії з легкої атлетики серед ветеранів в Чебоксарах алтайські спортсмени встановили два рекорди країни

1 вересня 2011 р 18:21

Представники клубу любителів бігу «Схід» В'ячеслав Дадикін та Ігор Озюменко виграли на двох чотири медалі. Дадикін переміг на дистанціях 100 і 200 метрів, причому на 200-метрівці він встановив рекорд Росії для спортсменів старше 50 років - 24,43 секунди. Ігор Озюменко, як і на торішньому чемпіонаті країни в Москві, фінішував першим в бігу на 400 метрів з бар'єрами. На «гладкою» 400-метрівці він завоював срібну медаль. А на дистанції 800 метрів Озюменко був четвертим, поступившись бронзовому призеру менше секунди. Варто відзначити, що забіг на 800 метрів проводився за все через 25 хвилин після фіналу на 400 метрів з бар'єрами, повідомляє крайспортуправленіе .

У п'ятиборстві (стрибки в довжину, біг на 200 і 1500 метрів, метання диска, метання списа) на вищий щабель п'єдесталу у віковій категорії «50-55 років» піднявся Віктор Заподойніков з Белокурихи. У метанні молота в категорії «75 років і старше» Микола Гольцов з Бійська здобув перемогу з новим рекордом Росії - 37,82 метра.

Наступними змаганнями для легкоатлетів-ветеранів стане чемпіонат Алтайського краю, який пройде 2 жовтня на базі спорткомплексу крайового училища олімпійського резерву.

1 вересня 2011 р 18:21   Представники клубу любителів бігу «Схід» В'ячеслав Дадикін та Ігор Озюменко виграли на двох чотири медалі