NEWSru.com :: Савінова взяла золото на 800 метрах, Чичерова

Савінова взяла золото на 800 метрах
В естафеті 4 по 400 метрів росіянки взяли срібло, поступившись лише команді США
Чинна чемпіонка світу росіянка Анна Чичерова стала олімпійською чемпіонкою в стрибках у висоту, стрибнувши з першої спроби 2,03 м і з другої - 2,05

Росіянка Марія Савінова принесла країні п'яту золоту олімпійську медаль за день, здобувши впевнену перемогу в фінальному забігу на 800 метрів. Їй вдалося більш ніж на секунду випередити південноафриканкою Кастер Семеню. Бронзу взяла інша росіянка Катерина Поістогова.

- Щоденник Ігор-2012. Розклад і результати змагань

Остання представниця РФ в фіналі на 800 м Олена Аржакова завершила забіг шостий.

В естафеті 4 по 400 метрів росіянки Юлія Гущина, Анастасія Кривошапка, Тетяна Фірова і Наталя Антюх взяли срібло, поступившись лише команді США, представниці якої виграли забіг. Бронза дісталася команді Ямайки.

Чинна чемпіонка світу росіянка Анна Чичерова стала олімпійською чемпіонкою в стрибках у висоту, стрибнувши з першої спроби 2,03 м і з другої - 2,05. Срібло завоювала американка Бріджетт Барретт (2,03), бронзу - росіянка Світлана Школин (2,03). Ще одна росіянка Ірина Гордєєва зупинилася на висоті 1,93 м.

У чоловіків в забігу на 5 км друге золото Олімпіади завоював Мохаммед Фарах з Великобританії. У суботу він переміг з результатом 13.41,66. Срібло завоював ефіоп Дежен Гебремескель (13.41,98), бронзу - кенієць Томас Пкемей Лонгосіва (13.42,36). Раніше Фараху не було рівних на дистанції 10 км .

У чоловічій естафеті 4х100 м перемогла збірна Ямайки зі світовим рекордом - 36,84 секунди. Усейн Болт став шестиразовим олімпійським чемпіоном, перемігши на Іграх-2008 і 2012 в бігу на 100, 200 м і в естафеті 4х100 м. Срібло завоювали атлети США, бронза дісталася спортсменам з Тринідаду і Тобаго.

У метанні списа у чоловіків переміг Кешорн Уелкотт з Тринідаду і Тобаго з кидком на 84,58 м. Срібло завоював українець Олександр П`ятниця (84,51), бронзу - фін Анти Руусканен (84,12).