Новини вантажного спорту від ТОВ «ТРАНСАЛЬЯНС»

Ралі Дакар 2012 - 33-тє змагання трансконтинентального марафону - в цьому році проходило на території Південної Америки. 1 січня учасники стартували в Мар-дель-Плата (Аргентина), і після 14 етапів у Аргентині, Чилі та Перу фінішували 15 січня о столиці Перу - Лімі. Маршрут ралі-марафону склав більше 8300 кілометрів. На відміну від траси 2011 року в Аргентині і Чилі, на атлантичному узбережжі пройшов тільки старт, а фініш - в столиці Перу, Лімі. Спецділянку 6-го етапу був скасований через снігопад в Андах.

У заліку «Грузовиков» ініціативою протягом усього ралі володіли екіпажі на " Івеко ". У підсумку переможцем" Дакара-2012 "в заліку« Грузовиков »став голландський гонщик Жерар де Рой, який виступає на Iveco. Другим став ще один представник" Івеко "Ханс Стейсі, який поступився переможцеві 51 хвилину і 19 секунд. Третіми стала казахстанська команда" Астана "на" Камаз », яка програла Жерару де Рою майже дві години. на четвертому і п'ятому місцях, ще два представника" КАМАЗів ", Андрій Каргін за підсумками гонки став четвертим, а Ильгизар Мардеев завершив" Дакар "на п'ятому місці. Російська команда «КАМАЗ-Мастер» вперше з 2001 року залишилася без по іума. Впритул до п'ятірки переможців довгий час йшов Міккі Біасьон на Iveco, що добрався до фінішу 7-го етапу з запізненням в 6 годин. Ще один фаворит Алеш Лопрайс зламав хребет, коли його механік заснув за кермом на 5-му етапі.

Загальний залік:

1. Жерар де Рой / Дарек Родевальд / Том Кольсуль (Нідерланди / Нідерланди / Бельгія, «ІВЕКО») - 45:20:47;
2. Ханс Стейсі / Ханс ван Гор / Бернард дер Кіндера (усі - Нідерланди, «ІВЕКО») +00: 51: 19;
3. Артур Ардавічус / Олексій Кузьмич / Нурлан Турлубаев (Казахстан / Росія / Казахстан, «КАМАЗ») +01: 47: 45;
4. Андрій Каргін / Ігор Девяткин / Андрій Мокєєв (усі - Росія, «КАМАЗ») +05: 01: 10;
5. Ильгизар Мардеев / В'ячеслав Мізюкаев / Дмитро Сотников (всі - Росія, «КАМАЗ») +05: 01: 50;
6. Мікі Біазьон / Міхел Гуйсман / Джорджіо Альбьера (Італія / Нідерланди / Італія, «ІВЕКО») +06: 31: 11.