Одеса обіграла Дніпро в Суперлізі Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Одеса" сенсаційно здолав "Дніпро". Поєдинок Суперліги Парі-Матч завершився з рахунком 71:65.

Дніпряни з перших хвилин захопили ініціативу, контролюючи хід зустрічі. Правда, моряки не дозволяли господарям нарощувати свою перевагу, не відпускаючи їх далі, ніж на сім очок. В середині другої десятихвилинки одеситам вдалося вирівняти гру і навіть вийти вперед, але підопічні Дениса Журавльова істотно додали і на велику перерву пішли з перевагою в п'ять очок.

15-хвилинна пауза пішла на користь одеситів, які скоїли приголомшливий ривок і зуміли вирватися вперед. Прекрасна гра Вітолса і Пустозвонова дозволила господарям перехопити ініціативу. Саме цей ривок став доленосним для обох команд. В результаті одесити впевнено довели гру до перемоги, не дозволивши дніпрянам повернутися додому з тріумфом.

БК "Одеса" - "Дніпро" 71:65 (9:11, 18:21, 23:11, 21:22)
"Одеса": Вітолса (18 + 5 передач + 4 перехоплення), Пустозвонов (15 + 10 підборів), Бєліков (12 + 11 підбирань + 3 перехоплення), Хелманіс (3 + 4 підбирання), Новіков (2) - старт; Скрипець, Щепкін (14 + 3 перехоплення), Шеляковс (4 + 6 підбирань + 4 передачі), Ткачук, Прокопенко (3 + 4 підбирання).
"Дніпро": Мішула (26 + 4 підбирання + 4 передачі), Вільховецький (7), Закурдаев (2 + 3 перехоплення), Сизов (10), Кушніров (4 + 5 підбирань + 3 перехоплення) - старт; Шундель (3), Ревзін (4 + 6 підбирань + 4 передачі + 5 перехоплень), Бондарчук (4), Фесенко (3), Кожем'якін (2).

У паралельному матчі "Політехнік" впевнено переграв "Черкаські Мавпи". Харківські баскетболісти не залишили шансів супернику в Суперлізі Парі-матч, здолавши його з рахунком 94:85.

Зі стартових хвилин господарі заволоділи ігровою перевагою, залишивши чинному чемпіону України роль наздоганяє команди. Настрій харків'ян на поєдинок настільки шокував підопічних Максима Міхельсона, що вони ніяк не могли впоратися з атаками суперника. Приголомшливо пішла гра у Кромера, якого "Мавпи" не в силах були зупинити.

На велику перерву "Політехнік" йшов з перевагою в 16 очок, а в другій половині зустрічі їм вдалося не тільки зберегти, а ще й збільшити свій гандикап.

А ось чемпіон України гру повністю провалив. "Черкаські Мавпи" явно були не готові до такого натиску і в підсумку змушені були визнати свою поразку.

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи" 94:85 (27:18, 26:19, 20:22 21:26)
"Політехнік": Девіс (16 + 5 підбирань), Кромер (31 + 7 передач), Козлов (9 + 4 передачі), Грем (15 + 13 підборів), Завадський (8) - старт; Рочняк (15 + 8 підбирань), Чугунов (0 + 3 підбирання), Кузнецов.
"Мавпи": Янг (19 + 4 підбирання + 4 втрати), Отверченко (10), Кольченко (15), Ткаченко (11 + 9 підбирань), Коуклі (6) - старт; Чумаков (6 + 5 підборів), Бояркіна (5), Арнетт (9), Воєвода (3), Сергєєв, русло (1).

Мавпи: Янг (19 + 4 підбирання + 4 втрати), Отверченко (10), Кольченко (15), Ткаченко (11 + 9 підбирань), Коуклі (6) - старт;  Чумаков (6 + 5 підборів), Бояркіна (5), Арнетт (9), Воєвода (3), Сергєєв, русло (1)

як повідомляв OBOZREVATEL , Форвард южненського "Хіміка" Кріс Джонс визнаний найціннішим гравцем листопада Суперліги Парі-Матч. До такого висновку прийшли аналітики TM Parimatch, вивчивши безліч ігрових показників.