1. Чи не втратити оптимізм напередодні гри
  2. стартові розклади
  3. Матч - голи і промахи
  4. "Розбір польотів"

Матч празької «Спарти» і «Ростова», Фото: ЧТК   Вболівальники почали підходити до Generali arena задовго до стартового свистка Матч празької «Спарти» і «Ростова», Фото: ЧТК Вболівальники почали підходити до Generali arena задовго до стартового свистка. Фан-сектор заповнився за годину до матчу, але основна частина уболівальників не поспішали на трибуни, насолоджуючись вечірнім кави. Нехай «червоні» зазнали в Ростові-на-Дону розгромної поразки 4: 0, їх шанувальники впевнено говорили про перемогу і зізнавалися, що результат першої гри не став для них приводом для того, щоб не приходити на матч.

«Спарта» - це наше все », - сказав банківський службовець Томаш тікати, уболівальник зі стажем, вперше привів на матч свого 8-річного сина. «Ви повинні вміти підтримувати своїх гравців не тільки за часів перемог, але і невдач. І я дійсно вірю в них », - поділився він своїми очікуваннями.

Чи не втратити оптимізм напередодні гри

Шанувальники «Спарти» не втрачали оптимізму навіть після того, як дізналися про від'їзд в Китай кращого гравця команди Боржека Дочкала, і про те, що чергову травму отримав Томаш Росіцкі, легендарний капітан чеської збірної, який зробив, здавалося б, все для того брати участь у вирішальних для «Спарти» матчах.

Томаш Пожежа, Фото: ЧТК   «На жаль, Томаш дійсно не зіграє, він так і не зміг оговтатися від травми ахілла Томаш Пожежа, Фото: ЧТК «На жаль, Томаш дійсно не зіграє, він так і не зміг оговтатися від травми ахілла. Я б із задоволенням порадував всю величезну армію вболівальників «Спарти», але нічого більш конкретного сказати не можу », - розповів про стан лідера на передматчевій прес-конференції головний тренер клубу Томаш Пожежа. Рульовий «червоних» не приховував, що шансів пройти в наступну стадію Ліги Європи невеликі, але команда постарається максимально ускладнити життя супернику.

Зате в стані «Ростова» панував спокій - відчувалося, що гравці впевнені в своїх силах. Під час розминки вони посміхалися, жонглювали м'ячем і милувалися газоном на Generali arena. Всім своїм виглядом вони хотіли довести, що ситуація знаходиться під їх контролем, хоча ще напередодні від шапкозакидацького настрою їх застеріг головний тренер Іван Данільянц.

«Звичайно, 0: 4 ускладнює в якійсь мірі прохід в наступний раунд, але нічого неможливого немає, і історія знає багато таких прикладів. Перше, що спадає на думку - це як свого часу «Спартак» виграв удома у «Вердера» 4: 1, а в Бремені програв 2: 6. Буде бій, буде гра. Суперник намагатиметься довести, що рахунок 0: 4 - це непорозуміння ».

стартові розклади

Міхал Кадлец, Сардар Сердар Азмун і Міхал Сачек, Фото: ЧТК   Склад, виставлений «Спартою», здивував не тільки глядачів, а й експертів Міхал Кадлец, Сардар Сердар Азмун і Міхал Сачек, Фото: ЧТК Склад, виставлений «Спартою», здивував не тільки глядачів, а й експертів. Головна несподіванка - два молодих форварда в нападі. Лукаш Юліш і Матей Пулкраб ще вчора ганяли м'яч в «молодіжці», а в цей вечір стали головною ударною силою пражан. У свою чергу, місце Боржека Дочкала, творця атак, генератора ідей, зайняло інше молоде дарування "Спарти" - 20-річний Міхал Сачек.

«Ростов» поставився до празької зустрічі максимально серйозно. Один з показників такого підходу - той же стартовий склад. В гостях донеччани постали в колишньому бойовому обважуванні. Здивувало лише поява в «старті» голкіпера Медведєва замість Заслана Джанаева, який поскаржився на погане фізичне стан після перенесеної травми. До речі, на гостьовому секторі стадіону «Спарти» зібралося близько 1100 прихильників «Ростова», які палко вболівали за свою улюблену команду на протязі всього матчу. Їх підтримка дуже допомогла «жовто-синім» впоратися зі стартовим натиском гостей, визнавалися після зустрічі гравці «Ростова».

Матч - голи і промахи

Відразу після стартового свистка господарі забрали собі м'яч і спробували закріпитися на половині клубу з берегів Дону. Гості при нагоді намагалися загострювати гру довгими занедбаністю вперед, але це ні до чого не приводило. Перша десятихвилинка пройшла, а на полі нічого примітного так і не відбулося.

Олександр Єрохін, Фото: ЧТК   Втім, вже на 14-й хвилині був забитий перший гол, який остаточно поховав шанси «Спарти» на підсумкову перемогу Олександр Єрохін, Фото: ЧТК Втім, вже на 14-й хвилині був забитий перший гол, який остаточно поховав шанси «Спарти» на підсумкову перемогу. Півзахисник російського клубу Олександр Єрохін прострілив по лінії штрафного в центр на тезку Бухарова, який зіграв у стилі Златана Ібрагімовича. Він технічно обробив м'яч, не давши йому опуститися на газон, і закинув його вглиб штрафний, куди кинувся Полоз. Дмитро не став зволікати і зльоту точно пробив у сітку.

У складі «червоних» виділявся російський захисник В'ячеслав Караваєв. Він активно діяв на правому фланзі, буквально розриваючи суперників, і саме він організував найнебезпечніший момент пражан в першій половині зустрічі. На 27-й хвилині 4-й номер «Спарти» підключився до атаки і з-під Граната сильно вистрілив по воротах Медведєва! Класний удар, м'яч полетів по дузі і встромився в поперечину, яка врятувала «Ростов» від пропущеного м'яча.

Частину тайму «жовто-сині» намагалися контролювати те, що відбувається на полі і максимально збити темп, щоб позбавити основного козиря молодих і вертких нападників «Спарти». Це не залишилося непоміченим тренерським штабом пражан, який в перерві поміняв центрального захисника Мазуха на атакуючого півзахисника Філіпа Гавелко. Цей тактичний крок Томаша Пожежі приніс свої плоди - весь другий тайм його команда провела на чужій половині поля, і могла відзначитися не раз. Активні Юліш, Шура і Чермак раз по раз опинялися за спиною захисників суперника, але кожному з них не вистачало буквально сантиметрів для того, щоб вразити ворота Медведєва.

Найпомітнішим на поле, втім, залишався В'ячеслав Караваєв. На 83-й хвилині він знову пішов в атаку по правому краю і зробив пас в штрафну. Там Шура здорово зачепився за м'яч, зібрав на себе опонентів і відкотив росіянину, який прекрасним ударом влучив у дальню від воротаря «дев'ятку»!

На жаль, на більше пражан не вистачило. Ростовці теж не старалися, зосередившись на грі в обороні. У підсумку матч завершився внічию 1: 1.

"Розбір польотів"

Маріо Холек, Фото: ЧТК   По закінченню зустрічі футболісти «Спарти» не приховували свого розчарування Маріо Холек, Фото: ЧТК По закінченню зустрічі футболісти «Спарти» не приховували свого розчарування. «Звичайно, зараз ми всі засмучені. Але з іншого боку, в 1/8 фіналу наша команда вийшла з дуже сильної групи, і це, безсумнівно, успіх. До другого матчу з «Ростовом» ми серйозно готувалися, сподівалися на диво, але нам не вдалося порадувати вболівальників », - сказав Йозеф Шура.

Капітан «Спарти» Маріо Холек віддав належне своїм партнерам по команді: «Матч був складним. Ми віддавалися грі на всі сто відсотків, шкода, що пропустили необов'язковий гол на самому початку. У перерві тренерський штаб порадив нам грати максимально просто, і я думаю, що нам нема в чому собі дорікнути ».

Тим часом з роздягальні «Ростова» доносився переможний клич: футболісти вітали один одного з історичним для цього російського клубу досягненням. Подякував своїм гравцям на післяматчевій прес-конференції і головний тренер.

«Підсумок матчу позитивний, тепер у нас є багато моментів, які ми можемо обговорити при підготовці до наступних ігор. Велике спасибі всім, хто переживав за нас на стадіоні та біля екранів! Всіх з великою перемогою! », - сказав Іван Данільянц. Велика прогулянка "Ростова» по Європі триває.