Підсумки матчу «Автомобіліст» - мінське «Динамо»

«Автомобіліст» встиг вирватися вперед за п'ять хвилин до кінця гри

Сьогодні «Автомобіліст» провів свій заключний цього року матч, зустрівши в «уральців» мінське «Динамо». Відзначимо, що в цьому сезоні команди вже зустрічалися, причому «Автомобіліст» здобув досить велику перемогу , Закинувши в ворота мінчан чотири шайби і не пропустивши жодної.

У першому періоді гри господарі провели набагато більше часу в атаці і частіше атакували ворота суперника, але рахунок відкрити вдалося гостям - Андрій Костіцин перехопив шайбу у гравця «Автомобіліста» і закинув першу в цьому матчі шайбу.

Незабаром екатерінбуржци отримали чисельну перевагу, але реалізувати його не встигли. Зате три секунди по тому Олександр Кучерявенко все-таки зрівняв рахунок.

Так хокеїст мінського «Динамо» відкрив рахунок Гол Олександра Кучерявенко

У другому періоді рахунок матчу не змінився, незважаючи на всі зусилля хокеїстів обох команд. Якщо судити за статистичними показниками, перевага знову залишилося за «Автомобіліст», але жодна з 24 шайб, кинутих у ворота, в ворота так і не потрапила.

До кінця двадцятихвилинки «Динамо» заробило видалення, так що третій період екатерінбуржци почали в більшості. Але перевага залишилася нереалізованою, як і те, що отримав «Автомобіліст» сім хвилин по тому.

Тільки за п'ять хвилин до завершення гри «Автомобіліст» зумів вирватися вперед. З передачі Микити Трямкіна шайбу закинув Олександр Торченюк. Гості намагалися оскаржити гол, але відеоповтор показав, що шайба все-таки перетнула лінію воріт. Матч завершився з рахунком 2: 1.

Ця перемога стала для «Автомобіліста» п'ятою поспіль. У тому числі в домашній серії екатерінбуржци обіграли омський «Авангард» і челябінський «Трактор» .

Після Нового року «Автомобіліст» на виїзді зустрінеться з московським «Динамо» і з челябінським «Трактором», а першою домашньою грою, яку побачать екатерінбуржци в 2019 році, стане матч з пітерським СКА. Квитки на цю гру вболівальники розкупили буквально за кілька годин. Нагадаємо, що в листопаді «Автомобіліст» поступився супернику з рахунком 2: 5 , Пропустивши при цьому три шайби за три хвилини.

Варто відзначити, що «Автомобіліст» завершує 2018 рік, як беззаперечний лідер Східної конференції. Довгий час екатерінбуржци лідирували і в КХЛ, з початку сезону здобувши 18 перемог поспіль. цю серію перервав Астанинський «Барис» . У грудні «Автомобіліст» помстився казахстанському клубу за те прикру поразку, обігравши «Барис» з рахунком 7: 2 .

підписуйтесь на нашу групу на «ВКонтакте» , Там ми публікуємо всі головні новини і статті.

Текст: Юлія ЗАБАЙЛОВІЧ