Підсумки Кубка Кремля 2017

1. Дивіться також:

Переможцями XII Міжнародного турніру з більярдного спорту «Кубок Кремля» стали Діана Миронова, Давид Алькайде і Олександр Сидоров.

Серед жінок у фіналі зійшлися представниця Московського Союзу більярдного спорту Діана Миронова і спортсменка з Воронежа Тетяна Максимова. Обидві суперниці є провідними російськими більярдістка і займають високі рядки світового рейтингу (Миронова-1 номер, Максимова-7 позиція). Статистика особистих зустрічей також була на боці Миронової: з 10 очних поєдинків вона перемогла в 7.

Нагадаємо, що у фіналі спортсмени повинні були провести три сети по 25 хвилин, записуючи в особисту скарбничку кожен забитий куля, переможець виявлявся за загальною кількістю куль за все три тайми.

Новий формат легко освоївся Діані Миронової, адже рахунок залишався рівним лише до вказаного рівня 2-2, а далі москвичка лише нарощувала свою перевагу і впевнено довела матч до перемоги.

Діана Миронова - Тетяна Максимова 65-20

Діана Миронова - Шестикратна володарка Кубка Кремля!

Змагання за кремлівський трофей в дисципліні «Пул» зібрали під свої прапори гравців з 21 країни, включаючи екзотичні для нас ПАР і В'єтнам.

У Москву приїхали практично всі: чемпіони світу, Європи, лідери міжнародних рейтингів, переможці турнірів найвищого рангу. Мабуть, найсильніший склад за всю «пуловском» історію «Кубка Кремля».

У фінал пробилися: 3-кратний призер Чемпіонату світу з пулу, 4-разовий переможець Чемпіонату Європи з пулу, переможець World Pool Masters - Давид Алькайде з Іспанії та переможець Чемпіонату Європи з пулу, призер Чемпіонату світу з пулу і діючий Володар Кубка Кремля - ​​Алекс Казакіс з Греції.

У матчі двох титулованих європейців явного фаворита не було, проте грек допустив більшу кількість помилок і програв. Обидва спортсмени в післяматчевих інтерв'ю відзначили, що з радістю повернутися в наступному році на Кубок Кремля.

Алекс Казакіс - Давид Алькаїди 6: 9

Давид Алькаїди - Переможець Кубка Кремля 2017!

Заключною офіційною зустріччю турніру став поєдинок між Чемпіоном світу Олександром Сидоровим і триразовим абсолютним чемпіоном Вірменії Разміка Варданяном.

Численні глядачі турніру побачили яскраву боротьбу, але лише до рахунку 16:15 У користь Сидорова за підсумками двох таймів, а в третьому - Олександр показав своє чудове майстерність і здобув перемогу.

Олександр Сидоров - Размик Варданян 30:15

Олександр Сидоров - Переможець Кубка Кремля 2017!

Родзинкою турніру і, безсумнівно, прикрасою стала матчева між збірними Москви і США. Змагання пройшли в форматі широко відомого турніру Кубок Моськоні (сб.США-сб.Европи), 5 на 5 до 7 перемог.

Вперше провідні російські спортсмени, в повному складі представляють Московський Союз більярдного спорту, зійшлися в даному форматі з командою США.

За збірну МСБС виступили: Руслан чинах, Костянтин Степанов, Федір Горст, Максим Дуданец і Сергій Луцкер. Склад команди США: Шейн ван Боунінг, Оскар Домінгес, Корі Дьюел, Денніс Хетч і Біллі Торп.

Знаменно, що головним тренером збірної США є Йохан Рюйсінк, який з 2015 року і до цього дня тренує спортсменів Московського Союзу більярдного спорту. Капітаном команди МСБС став Алан Хестанов.

Цікава і захоплююча зустріч завершилася перемогою збірної Москви.

Збірна Москви - Збірна США 7: 3

Змагання в цьому році зібрали 308 найсильніших спортсменів з 25 країн світу, які боролися в кращих традиціях улюбленого багатьма виду спорту.