Пляжний волейбол Київ біля Дніпра на Трухановому острові. Підготовлена ​​майданчик для гри в пляжний волейбол без обмежень по числу гравців

Пляжний волейбол володіє заслуженою популярністю серед поціновувачів активного відпочинку Пляжний волейбол володіє заслуженою популярністю серед поціновувачів активного відпочинку. І хоча пляжний волейбол є професійним видом спорту і має офіційні правила гри, багато хто з нас раді пограти в нього заради власного задоволення і підтримки гарної фізичної форми.

Ще б! Так приємно грати в волейбол на чистому піску Труханового острова в безпосередній близькості до річки Дніпро, на свіжому повітрі! І що найприємніше, для гри в пляжний волейбол не потрібно їхати за кілька сотень кілометрів від Києва і робити всі необхідні приготування від прибирання пляжу до натягування сітки, все вже готово. Запрошуємо всіх бажаючих грати в пляжний волейбол до нас, звертайтесь за будь-яких питань: (067) 328-28-58; (093) 386-06-05; Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript.

Пляжний волейбол розвиває цілу масу навичок від стрибучості і хорошої реакції до сильної подачі і почуття м'яча. Також додамо, що гра в пляжний волейбол позитивно позначається на атлетичності, витривалості і в цілому фізичній формі гравців.

Пляжний волейбол гра командна, в неї грають дві команди (в кожній з команд по 2 людини), без заміни гравців Пляжний волейбол гра командна, в неї грають дві команди (в кожній з команд по 2 людини), без заміни гравців. Розмір майданчика на якій проходь гра становить 8 на 16 метрів, а сама майданчик розділяється сіткою. Якщо грають чоловіки, то висота підняття сітки 2,43 метра, а якщо жінки, то 2,24 метра. Мета гри - потрібно щоб м'яч торкнувся майданчика на стороні суперника, і не можна допустити щоб м'яч торкнувся свого майданчика.

Гравець, що подає вводить м'яч в гру. Коли м'яч потрапляє на сторону однієї з команд, команда може вдарити по ньому не більше 3 разів з метою перекинути на половинку майданчика супротивника. Один і той же гравець не має права вдарити по м'ячу 2 рази поспіль (виняток - блокування або перше торкання).

М'яч розігрують до тих пір поки він не торкнеться майданчика, піде за її межі, одна з команд не помилиться. Виграла розіграш команда отримує право подавати м'яч і заробляє одне очко.

У пляжному волейболі матч складається з 2 партій У пляжному волейболі матч складається з 2 партій. Команда виграла 2 партії виграє матч. Якщо після 2 партій рахунок 1: 1, то грається третя партія для визначення переможця. Якщо одна з команд набирає 21 очко при різниці в 2 очки, вона виграє партію. При рахунку в партії 20:20 гра триває поки різниця не досягне 2 очок. Перемога при проведенні 3 партії присуджується команді набрала 15 очок при різниці в 2 очка.Еслі рахунок 14:14 гра триває поки рахунок не досягне різниці в 2 очки.

Ми ж рекомендуємо грати Вам в пляжний волейбол з будь-яких правил, головне - отримати заряд позитиву і підтримати хорошу фізичну форму!