Португалія - ​​Голландія - 0: 3 звіт про товариський матч 26.03.2018

Депа забиває перший м'яч. фото AFP

Збірна Голландії розгромила Португалію в товариському матчі https://cdn.segodnya.ua/img/article/11256/23_main_new.1522096889.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11256/23_tn.1522096889.jpg 2018 -03-26T23: 41: 13 + 03: 00 Футбол У ворота чемпіонів Європи 2016 влетіло три м'ячі

Діючі чемпіони Європи футболісти Португалії зазнали нищівної поразки від Голландії в товариському матчі, який пройшов в швейцарському місті Каруж.

Вже до перерви у ворота португальської команди влетіло три м'ячі. На 11-й хвилині з правого флангу пройшла передача в штрафну і Мемфіс Депай в падінні відкрив рахунок. Голландці подвоїли перевагу на 32-й хвилині, після навісу справа Райан Бабель головою відправив м'яч у сітку. А перед самим свистком на перерву після стандарту і скидання м'яча в центр штрафного Вірджіл ван Дейк точно пробив в кут.

Після перерви голів більше не було, а португальці взагалі догравали матч у меншості - на 61-й хвилині після другого попередження поле покинув Жоау Канселье.

Нагадаємо, що завтра збірна України в Льєжі зіграє товариський матч з командою Японії. Напередодні зустрічі наставник українців Андрій Шевченко заявив, що очікує від підопічних контролю гри .

Сьогодні перед відкритим тренуванням футболісти і тренерський штаб команди прогулялися по Льєжу .