Прем'єр-ліга: "Зоря" програла "Десні", "Карпати" - "Арсеналу", в Маріуполі - світ

Черговий, 6-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився матчами у Львові, Запоріжжі та Маріуполі.

Учасник Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" на тимчасово домашньої "Славутич-Арені" в Запоріжжі з рахунком 0: 2 несподівано програла дебютанту Прем'єр-ліги чернігівської "Десни", в складі якої відзначилися Сергій Старенький (11-я хвилина) і Денис Безбородько ( 73), повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

Львівські "Карпати" на рідному стадіоні "Україна" поступилися ФК "Арсенал-Київ" - 1: 2. Першу перемогу в нинішньому сезоні столичному клубу принесли влучні удари Павла Оріхівського (28) і Сергія Гриня (39). У "Карпат" м'яч забив Крістіан Ербес (55). На 52-й хвилині колумбійський форвард львів'ян Хорхе Карраскаль не реалізував 11-метровий удар.

У 6-му турі УПЛ ФК "Львів" на виїзді не втримав перемогу над ФК "Маріуполь" / Фото: Станіслав Іванов, Укрінформ

ФК "Маріуполь" та ФК "Львів" обмінялися голами - 2: 2. У господарів відзначилися Олександр Піхальонок (49) і В'ячеслав Чурко (59), у гостей - Вадим Парамонов (45 + 2) і Бруно Дуарте (51), який на 6-й хвилині не реалізував пенальті.

Результати інших матчів туру:

"Олімпік" (Донецьк) - "Шахтар" (Донецьк) - 2: 5

голи: Геннадій Пасіч (19-я хвилина), Олег Данченко (76 - автогол) - Марлос (11), Жуніор Мораес (17, 33, 75), Тарас Степаненко (42);

ФК "Олександрія" - "Ворскла" (Полтава) - 2: 0

голи: Євген Банада (15, 17);

"Чорноморець" (Одеса) - "Динамо" (Київ) - 1: 1

голи: Гліб Грачов (84) - Назарій Русин (59).

Турнірне становище: "Шахтар" - 15 очок (після 6-ти матчів), "Олександрія" - 15 (6), "Динамо" - 13 (5), "Чорноморець" - 9 (6), "Зоря" - 8 ( 6), "Десна" - 7 (6), "Олімпік" - 6 (6), "Ворскла" - 6 (6), "Львів" - 5 (6), "Карпати" - 5 (6), "Маріуполь "- 4 (5)," Арсенал "- 4 (6).

Нагадаємо, зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.