"Реал" и "Манцхестер Цити" у првом полуфиналу Лиге шампиона су изједначени

316

дп.ру

27. априла 2016., 11:26

Реал Мадрид - Манцхестер Цити у првом мечу полуфинала Лиге шампиона, који је одржан 26. априла 2016., завршен је ремијем резултатом 0: 0. Утакмица је одржана у Енглеској, а спортски канал Матцх ТВ приказивао је пренос уживо састанка у Русији.

У мечу „Реал“ - „Манчестер сити“ 24.04.2016 није играо португалски нападач Мадрида Цристиано Роналдо . Нападач је претходно претрпео оштећење мишића, а главни тренер мадридског клуба Зинедине Зидане није га ни ставио у резерву. Према шпанским медијима, Роналдо ће можда пропустити узвратни меч.

Како кажу у прегледу меча, у првом полувремену и Реал и Манчестер сити су одбили напад, покушали су да разумеју непријатељеве слабости, тако да није било ни једног гола на голу. У другом полувремену полуфиналног сусрета Лиге шампиона игра је постала динамичнија, али до циља никада није дошло, па је резултат на крају меча 26. априла 2016. године остао 0-0. Узвратни меч између Реал Мадрида и Манцхестер Цитија одржат ће се у Мадриду 4. маја 2016.

Према прогнози кладионица за прво полуфинале Лиге шампиона, није било очигледног фаворита. Ипак, мала предност је дата клубу из Мадрида. Стопе су биле сљедеће: побједа Манцхестер Цитија - 2,95, побједа Реал Мадрида - 2,40, реми - 3,40.

Данас, 27. априла 2016. биће одржано још једно полуфинале Лиге шампиона. Немац ће играти у Шпанији Баиерн и мадрид Атлетицо .