"Зеніт" переміг "Мольде" в першому матчі плей-офф Ліги Європи: онлайн-трансляція

Зустріч могла завершитися плачевно для пітерців

Петербурзький "Зеніт" продовжує набирати форму по ходу сезону 2018/19. Після героїчного протистояння з мінським "Динамо" команда Сергія Семака здолала чергового суперника по відбірному турніру Ліги Європи. На цей раз це "Мольде" з Норвегії. Більш грізний суперник, ніж мінчани.

"Зеніт" - "Мольде" - 3: 1

Голи: Дзюба, 71, Заболотний, 80, Мевля, 90 - Хестад, 42.

- Схоже, не будуть обходитися в цьому сезоні вболівальники "Зеніту" без валідолу. По крайней мере, в єврокубках. Третій матч команди Семака в Лізі Європи, і знову страшна нервування. В середині другого тайму здавалося, що вже не витягнуть цей матч пітерці. Але своє слово сказав Дзюба. Він забив гол, а потім створив другий м'яч. Вирішальний гол забив Мевля. 3: 1 - непоганий заділ перед повторною грою у Норвегії, де "Мольде" традиційно в цьому сезоні сильний. А ще, повинен повернутися Паредес. Тепер біжимо вболівати за "Уфу" .

90 + 4 'Окупували гості наостанок штрафну "Зеніту". Але не дали їм ще забити пітерці. І звучить фінальний свисток!

90 + 3 'Ех, Дзюба бив зараз з лівого краю штрафного, але Лінде ногами встиг відбити м'яч на кутовий. Подача корнера не вдалася, але далі м'яч прийшов до Маку, який увірвався в штрафну зліва і пробив з правої. Воротар на місці. На неймовірному куражі грають пітерці зараз!

90 + 2 'Чотири хвилини додані. "Зеніт" в атаці!

90 'ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ! Мевля! Виправився він за всі свої огріхи сьогодні. Кутовий справа подали пітерці, і м'яч потрапив у Заболотного. Від нього снаряд відскочив до Мевля, що стояв на правому краю штрафного. Словенець тут же послав його в ворота в правий нижній кут!

88 'Ех, ледь Дзюба не вийшов на ворота Лінде справа. В останній момент вибили у нього м'яч захисники "Мольде".

86 'Остання заміна у гостей. Замість Ейріка Хестада вийшов Магнус Ейкрем.

81 'Пітерці рвуться забивати ще. Ось Мак віддав пас праворуч до лівого кута штрафної гостей, але Дріуссі пробив дуже невдало видали. Вище воріт метрів на 20 м'яч пролетів.

80 'ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ! Заболотний! І ось цей м'яч теж створив Дзюба отримав він м'яч від Мака на правому краю штрафного, обіграв далі захисника і з лівого пробив в дальній кут. М'яч потрапив у штангу і відскочив до лінії воротарського. Там добив у ворота снаряд Заболотний. Норвежці вимагають від судді не зараховувати гол. На їхню думку, в положенні поза грою під час гольового удару був Єрохін. Судячи з повтору, так воно і було. Але в гольовому моменті Олександр не брав участі. М'яч він не зачепив. Перешкод воротарю не створював. Гол чистий.

78 'Ще заміну проводить Сульшер. Пішов з поля Холанд. Вийшов Грегерсен.

76 'Відмінна атака пітерців! Розіграли здорово вони м'яч. В результаті сфера пішла до лівого кута штрафної "Мольде". Звідти Дріуссі пальнув з правого в дальню "дев'ятку". Але вище воріт вийшло.

75 'Заміна у гостей. Вийшов Брустад. Замінив він Стренд.

73 'Намагалися вже забити другий норвежці. Хуссайн з правого флангу пробив по воротах з лівої. Але Луньов на місці!

71 'ГОООООООООООООООООООООООООООЛ! А "Зеніт", все-таки, забиває! Розлютив той момент з непризначеним пенальті явно пітерців. І хто ж забиває? Зрозуміло, Артем! Подача з лівого флангу, і Дзюба, вигравши єдиноборство у суперника, головою поцілив у лівий кут воріт Лінде!

69 'А ось це явна помилка Айтекін. Подача корнера зліва, і Ернані пробив головою по воротах. М'яч потрапив у захисника, який стояв на лінії і полетів далі в поле від ноги його партнера. На повторі було видно, що летячи у ворота м'яч потрапив в руку гравцеві норвежців. Це 100-відсотковий пенальті! Як же так, Деніз

68 'Ех, впав зараз в боротьбі із захисником Дріуссі в чужій штрафній. Але пенальті немає. Судячи з повтору, захисник дійсно грав в м'яч. А у пітерців заміна. Пішов Смольников. Вийшов Заболотний.

66 'А подачі з флангів пітерців йдуть в руки воротарю. Щось дуже нагадує те, що відбувається на полі то, що було в Мінську. Чи не вважаєте?

64 'І знову порушення у штрафному пітерців. На цей раз Смольников зловив на коліно Голанда. Але тут суддя його явно пробачив. Тягнуло порушення на другу жовту. Втомився Смольников. А подача штрафного прийшла в руки Луньов.

62 'Щось почали провалюватися пітерці в обороні. Знову прорив до воріт Луньова стався. Це Холанд рвався. Але перед самою штрафний його зупинив Анюков. Здалося, що з явним порушенням правил, але суддя не побачив фолу.

61 'А бив Петтер Стренд. М'яч пройшов трохи вище лівої "дев'ятки". Пощастило зенітовцев тут.

60 'І ось так от. Смольников збив Аурснеса у власному штрафному майданчику. Буде найнебезпечніший стандарт. А ще гірчичник Ігорю.

59 'Ну ось заміна у господарів поля. Краневіттер пішов. Вийшов Єрохін. Цікаво, він зіграє в нападі, або в центрі поля?

55 'Ну ось і є щось в атаці істотне. Підібгали суперника пітерці. В результаті Смольников отримав м'яч біля правого краю штрафного і пробив в дальній кут. Воротар гостей відбив м'яч перед собою. Снаряд полетів за штрафну. Звідти пальнув здалеку Ернані, але м'яч вже від ноги захисника відлетів убік. Ех, пощастило б нам тут ...

52 'Ось був непоганий прорив по лівому флангу від Анюкова. Але неправоногій футболіст спробував з лівої прострелити. Але невдалий пас, і Лінде перший на м'ячі.

48 'Мда, "відмінно" почали. Уже два порушення на суперниках в атаці у зенітовцев. Невже, наздогнала їх, все-таки, фізична втома після потужного матчу з мінським "Динамо" на попередній стадії? Та й з "Уралом" на вихідних непроста гра вийшла.

46 'Другий тайм стартував. Ну, зенітовци, давайте. А то негарно якось виходить.

- Ось так, неждано-негадано, а програють пітерці "Мольде" на своєму полі. Причому, і створювати моменти вдається підопічним Сергія Семака з великим скрипом. Одна надія на індивідуальну майстерність Дзюби і гольове чуття Дріуссі. Тому, як Кузя, наприклад, поки відверто поганий. Решта взагалі часто не встигають в потрібних моментах. Будемо сподіватися, що в другому таймі в господарів прокинеться хороша спортивна злість, і вони почнуть, нарешті, грати активно в атаці. Але явно не вистачає в центрі поля Паредеса і Нобоа.

45 + 2 'Ні. У першому таймі не судилося забити пітерцям. Будемо сподіватися на другу половину зустрічі.

45 + 1 'Дві хвилини додані. Пітерці відчайдушно атакують.

44 'І могли пітерці тут же зрівняти рахунок. Дріуссі пішов від захисника і пробив з лівої. Але м'яч пройшов трохи вище воріт.

42 'Гол. Мда, приїхали - "Мольде" повело. Це просто дитяча помилка від Мевля. Подача до штрафного пітерців, і Мевля виграв боротьбу в опонента. Однак навіщо-то він скинув м'яч до середини лінії штрафного, де самотній Хестад його підхопив, прицілився і пробив з правої в лівий нижній кут воріт Луньова. Але м'яч від стійки відскочив у ворота. Мда, а Дріуссі в схожій ситуації на початку матчу не пощастило.

40 'І ось Хестад пробив з лівої по воротах з меж штрафного! Луньов на місці. Але це вже тривожно. Зовсім втратили в активності футболісти Сергія Семака. А норвежці, навпаки, все нахабніше атакують.

38 'А ось і жовта ще одна гравцеві "Мольде". Хестад її отримав за затягування часу. Не хотів він віддавати м'яч господарям після порушення правил.

37 'А ось це Холанд в штрафний господарів спробував самотужки розібратися з захистом "Зеніта". Але Мевля зміг з ним впоратися. Правда, заробили норвежці кутовий. Подача, але нічого у гостей не вийшло.

33 'Ех. Дзюба отримав м'яч біля правого краю штрафного, звільнився від опіки захисника і прострілив. Але там ще нікого не було з пітерців. І м'яч накрив Лінде.

30 'І досить грубо сьогодні грають гості. Ось, Вегара Форро зрубав Дріуссі недалеко від штрафного майданчика. Себастьян насилу піднявся і побрів грати далі.

28 ' "Мольде" поки явно все влаштовує. Чи не форсують події норвежці. Будуть вони це робити вдома. А поки просто тримають м'яч.

25 'А Смольников на газоні. Боляче Ігорю. У боротьбі з опонентом він постраждав. Поки все в порядку з захисником, схоже.

23 'А це був момент для Дзюби. Подача від Смольнікова справа, і Артем в боротьбі із захисником пробив головою по воротах. Вище. На жаль.

20 'Відповідь господарів! Дріуссі віддав пас уздовж штрафного на Мака. Словак пробив, але влучив у захисника.

19 'Норвежці, здається, вже звикли до поля і дій суперника. Тримають вони м'яч. І завершилося це володінням ударом вздовж воріт пітерців з лівого краю штрафного. Хестад пробив. М'яч пішов повз. Це було небезпечно.

17 'Перевели гості гру подалі від своїх воріт. Або це "Зеніт" взяв перепочинок?

12 'Штанга! Не пощастило господарям зараз. Перший супермомент в матчі. Дзюба отримав м'яч на лівому краю штрафного і пробив. М'яч по дорозі зачепив Дріуссі і підправив його в правий нижній кут воріт Лінде. Але снаряд від стійки відскочив від воріт. Далі го вибили захисники. Шкода.

8 'Господарі продовжують насідати на ворота "Мольде". Ось тільки до удару справа ніяк не доходить у господарів. А зараз Кузя міг заробити жовту. Втратив він м'яч в центрі поля і заїхав по нозі опонентові. Але простив його Айтекін.

5 'А ось і ледь не вивели Ернані один на один з воротарем гостей. Дзюба віддавав пас на хід бразильцеві. Але голкіпер встиг першим.

3 'Відповідь пітерців. Швидка контратака, і заробили вони кутовий. Подача, і Мевля з лівого краю штрафного переправив головою м'яч у зовнішню сторону сітки воріт Лінде.

2 'Активно почали матч гості. Вже пройшла подача в штрафну "Зеніту" з центру поля зі стандарту. Поки повз.

1 'Отже, команди на поле. Деніз Айтекін з Німеччини дав стартовий свисток. Матч стартував. Поїхали!

- Чи відомі стартові склади команд.

"Зеніт": Луньов, Анюков, Мевля, Іванович, Смольников, Кузя, Краневіттер, Ернані, Мак, Дріуссі, Дзюба.

"Мольде": Лінде, Габріельса, Реммер, Форро, Хеуген, Еурснес, Хуссайн, Сарр, Хестад, Холанд, Стренд.

- Шановні любителі футболу і спорту в цілому. Вітаємо вас на матчі між петербурзьким "Зенітом" і норвезьким "Мольде" в Санкт-Петербурзі.

Ускладнює ситуацію для господарів поля то, що зіграють вони без головних своїх плеймейкерів. Крістіан Нобоа вибув на півроку через розрив хрестоподібних зв'язок. А Леандро Паредес пропустить зустріч в Петербурзі через вилучення в матчі з "Динамо". Також пітерцям не допоможуть давно травмовані Еммануель Маммана, Юрій Жирков, Денис Терентьєв і Олександр Кокорін.

А ось у команди Уле-Гунара Сульшера травмованих і дискваліфікованих немає.

В гостях команда з Норвегії грає з перемінним успіхом в цьому розіграші ЛЄ. У першому відбірковому раунді "Мольде" програв на виїзді північноірландському "Гленавон" - 1: 2 (правда, вдома виграв з рахунком 5: 1). Далі норвежці в обох матчах виграли у албанської "Лачи" - 3: 0 вдома і 2: 0 в гостях. Нарешті, перед "Зенітом" норвежці зіграли внічию в Шотландії з "Хіберніаном", а потім вдома розгромили його - 3: 0. Як видно, будинки "Мольде" грає дуже потужно. Але в гостях можуть і спіткнутися на рівному місці.

"МК" проведе онлайн-трансляцію матчу на стадіоні "Зеніт" в 19:00 за московським часом.

І хто ж забиває?
Чи не вважаєте?
Цікаво, він зіграє в нападі, або в центрі поля?
Невже, наздогнала їх, все-таки, фізична втома після потужного матчу з мінським "Динамо" на попередній стадії?