«Салават Юлаєв» - «Ак Барс». 14.02.2017. Хокей. КХЛ 2016/17

Згадати все! «Ак Барс» відправить Умарк і «Салават» у відпустку

«Ак Барс» примножить проблеми «Салавата», «Барис» і «Витязь» проб'ються в плей-офф, Назаров і «Нафтохімік» не виграють в Гельсінкі.

П'ять гравців «Салавата», кому пора провести найкращий матч у сезоні

«Салават» близький до того, щоб вперше не потрапити в плей-офф КХЛ, за дві гри до кінця «регулярки» деяким гравцям пора проявити себе.

Турнірна таблиця регулярного чемпіонату КХЛ сезону 2016/17
Текстова трансляція матчу «Салават Юлаєв» - «Ак Барс»

Зазначене в трансляції час - московський

19:25. «Ак Барс» так і не зміг відіграти дві шайби у «Салават Юлаєв». Уфімцев домоглися дуже важливої ​​перемоги. Команда Ігоря Захаркін набирає 85 очок і займає 6-е місце в конференції.

19:23. «Ак Барс» знімає воротаря, а Лісін потрапляє в штангу! Рахунок не змінюється.

19:20. Лісін видаляється і дає шанс «Ак Барсу» відіграти як мінімум одну шайбу.

19:15. І ще одна неприємна ситуація! Олександру Логінову шайба потрапила в незахищене місце. Захисник «Салават Юлаєв» сам покинув майданчик. Рахунок, тим часом, все той же - 3: 1 на користь господарів.

19:05. А ось і «Барис» допоміг «Салават Юлаєв»! Астанчане обіграли «Сибір» в овертаймі і не дозволив новосибирцам впритул наблизитися до команди Ігоря Захаркін.

18:58. Нестеров отримує болючий удар, з великими труднощами піднімається з льоду нападник ... Але немає видалення.

18:52. Третій період стартував в столиці Башкирії!

18:45. У «зеленому дербі» пристрасті киплять так, що дістається навіть суддям ...

18:32. Закінчується другий період в Уфі! У «зеленому дербі» все вирішиться після перерви в заключному відрізку.

18:30. Глинкин і Попов дуже стараються у «Ак Барса». Але рахунок на табло не змінюється. Як і раніше 3: 1 в Уфі.

18:20. Кирилу Капрізову потрапили ключкою по обличчю, видалення у гостей. Андрій Попов ледь не втік на рандеву з Сведбергом в меншості.

18:17. Форвард «Ак Барса» Лукоянов отримав травму після силового прийому Гончарова, гравець покинув лід за допомогою лікарів і відправився в роздягальню. Видалення немає, судді вирішили, що все було за правилами.

18:12. Тим часом казанський клуб не зміг реалізувати видалення Гончарова. Немає голів у другому періоді, чекаємо!

18:07. У другому періоді перевага теж у уфимського клубу. Видно, що господарі набагато більше заряджені на перемогу.

18:00. Йордан реалізував більшість, але Малихін впав у воротарський під час кидка чеха. Судді порахували, що була перешкода воротареві. Рахунок колишній - 3: 1 на користь Уфи.

17:56. Незважаючи на різні розмови, казанських уболівальників на уфимской арені все одно пристойно.

17:53. Так виглядає офіційна статистика після першого періоду матчу.

17:45. Тест. Закохані вороги. Що ти знаєш про «зеленому дербі»? Хто ще не встиг перевірити свої знання, може зробити це в перерві.

17:40. 3: 1 на користь «Салават Юлаєв» після першого періоду матчу в Казані. Живий уфимський клуб, активний і хоче перемагати!

17:35. Поки не дуже впевнено виглядають воротарі. Уже чотири пропущених шайби на двох у Гаріпова і Сведберга.

17:26. Рахунок вже 3: 1! Спочатку казанець Охтамаа потужно кинув від синьої лінії, шайба вдарився об душці і вилетіла з воріт, гол був зарахований лише після відеоперегляду. І буквально тут же Логінов точним кидком повернувся Уфімцев лідерство в дві шайби.

17:22. ГОЛ! «Салават» збільшує перевагу в рахунку. Енвер Лісін накинув від борта, а Олександр Нестеров вдало переправив шайбу, яка з трудом перетнула лінію воріт Гаріпова. 2: 0.

17:17. Перша половина періоду позаду, господарі виглядають набагато краще і створюють більше гольових моментів.

17:09. ГОЛ! Вже на третій хвилині матчу капітан «Салавата» Ігор Григоренко відкриває рахунок, варто відзначити відмінну передачу Самі Лепісто і помилку голкіпера «Ак Барса» Еміля Гаріпова, який сів на коліна завчасно.

17:05. Вболівальники уфимской команди підготували до матчу перформанс, процитувавши рядки з пісень Віктора Цоя. І матч розпочався!

16:59. Команди з'являються на льоду, слухаємо гімни Росії, республіки Башкортостан і починаємо!

16:47. Глядачі поступово збираються на «Уфа-Арені», до початку зустрічі залишилося менше 15 хвилин.

16:35. До початку матчу залишилося не так багато часу, тому пропонуємо вам пройти наш тест на знання історії «зеленого дербі». Ми ж самі змогли відповісти правильно лише на 9 питань з 14.

Тест. Закохані вороги. Що ти знаєш про «зеленому дербі»?

У День всіх закоханих в Уфі відбудеться супербитва «Салават Юлаєв» - «Ак Барс». Перевір, як добре ти знаєш історію «зеленого дербі».

16:15. У минулому сезоні команди зустрілися в першому раунді плей-офф, під час п'ятого матчу Лінус Умарк сказав, що хоче відправити казанців у відпустку. Правда, це вийшло зробити тільки за підсумками сьомого матчу. Сьогодні у «Ак Барса» буде шанс прискорити процес покупки квитків в теплі країни для гравців башкирської команди. Пропонуємо вам згадати це інтерв'ю.

16:00. «Ак Барс» оголосив склад на матч і в заявці немає форварда збірної Росії Володимира Ткачова, а захисник Василь Токранов Василь Вікторович зіграє в центрі другої ланки.

15:50. Став відомий склад «Салавата» на сьогоднішній матч. Немає несподіванок, Томаш Мертл оговтався від травми, а поза заявкою залишилися травмовані Лінус Умарк і Теему Хартікайнен. Місце в воротах займе Ніклас Сведберг.

15:40. До матчу з «Ак Барсом» Уфімцев підходять з девятіматчевой серією поразок. Плюсом для «Салавата» є те, що в поточному сезоні вони двічі обіграли «Ак Барс», а єдиної поразки зазнали в овертаймі. Поки ж, талісмани команд нагадують нам, що «зёленое дербі» - це не тільки війна на льоду, а й дружба за межами.

15:30. Вітаємо всіх любителів хокею! Раді запропонувати вашій увазі онлайн-трансляцію матчу регулярного чемпіонату КХЛ «Салават Юлаєв» - «Ак Барс». Ця гра може стати для Уфімцев визначальною у боротьбі за плей-офф, тоді як казанці вже гарантували собі третє місце на Сході. Відступати колективу Ігоря Захаркін нікуди, але травми лідерів і пригнічений психологічний стан можуть перешкодити «Салават» здобути перемогу. Та й «Ак Барс» явно налаштуватися на принципового суперника. Загалом, інтриг у «зеленого дербі» хоч відбавляй. Залишилося дочекатися самої гри!