Сім самбістів одеського тренера стали чемпіонами (ФОТО)

Сім одеситів, вихованців тренера Дениса Пилип'як (спортивний клуб «Asgard»), завоювали золоті медалі і стали чемпіонами України з бойового самбо на першості України серед дітей та юнаків 9-16 років, яке проходило в Підгірцях Київської області в травні 2018.

За підсумками турніру одеські самбісти увійшли до складу збірної України, і будуть представляти нашу країну на Чемпіонаті Європи з бойового самбо, який відбудеться в Чехії восени 2018.

Всього в чемпіонаті України з бойового самбо серед дітей та юнаків змагалися понад 250 спортсменів з усіх областей України. З огляду на динаміку розвитку бойового самбо в нашій країні, вперше в чемпіонаті брали участь діти 9-10 років.

Організатор змагань - Федерація бойового самбо України за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Поєдинки проходили протягом двох днів на спортивній базі Рестограду «Імперія» в Підгірцях під Києвом.

Основу збірної Одеської області склали 8 вихованців тренера Дениса Пилип'як, з яких сім спортсменів завоювали золото, один - бронзу.

Чемпіонами України 2018 року по бойовому самбо стали:

• Брінош Артур, Хоменко Саша (вікова категорія 9-10 років),
  • Бессараб Дмитро, Жданов Андрій (вікова категорія 11-12 років),
  • Мельник Влад, Хоменко Влад (вікова категорія 13-14 років),
  • Войтенко Кирило (вікова категорія 15-16 років).
  • Бронзу в категорії 13-14 років здобув Касьменюк Андрій.

Як зазначив тренер спортивного клубу «Asgard», майстер спорту з бойового самбо та кікбоксингу Денис Пилип'як, хлопці в черговий раз показали свій чемпіонський характер і довели, що є одними з кращих бійців України.

«Відмінною рисою мого тренерського підходу є орієнтація на беззаперечний і безперечний результат поєдинку - дострокове його завершення. У цьому чемпіонаті мої учні повністю виконали такі установки - абсолютно всі виграні бої (а це більше 20 поєдинків), були завершені достроково - здачею суперника після проведення больового або задушливого прийому, або технічним нокаутом ». Також Денис Пилипяк підкреслив, що крім спортивного потенціалу, бойове самбо на сьогоднішній день є одним з найбільш ефективних засобів самооборони в повсякденному житті, і цього аспекту також приділяється увага на тренуваннях.

Вихованці тренера Дениса Пилип'як в цьому році показали відмінні результати і по іншим видам єдиноборств. Зокрема, завоювали 5 золотих медалей на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей та юнаків, який пройшов в березні 2018 року в місті Луцьк. Такий результат дозволив Одеській області отримати перше командне місце на цьому престижному турнірі. У квітні 2018 року завоювали 2 золотих медалі на Чемпіонаті України з панкратіону і грепплінгу, який пройшов в м.Тернополі. За підсумками цього турніру хлопці увійшли до складу збірної України, і будуть представляти нашу країну на Чемпіонаті світу з грепплінгу, який пройде в Казахстані.

ДОВІДКА:

Спортивний клуб «Asgard» (раніше «Октагон»), під керівництвом тренера Дениса Пилип'як працює в місті Одеса з 2009 року. Основний напрямок - бойове самбо і змішані єдиноборства ММА. На даний момент в клубі професійно тренуються понад 100 спортсменів у віці від 6 до 30 років. У збірну клубу входять понад 15 спортсменів, які щомісяця беруть участь і перемагають в обласних, національних і міжнародних змаганнях в таких видах єдиноборств як бойове і спортивне самбо, ММА, грепплінгу, джиу-джитсу.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.