Скендербеу Динамо - Дивитися онлайн огляд матчу 23 11 2017 - Ліга Європи результати - останні новини футболу

Київське "Динамо" не змогло здобути хоча б нічию у виїзній грі з албанським "Шкендербеу" в матчі п'ятого туру Ліги Європи . Підопічні Олександра Хацкевича в поєдинку проти відвертого аутсайдера несподівано оступилася - 2: 3.

В Албанії "біло-сині" вирушили далеко не в найсильнішому складі. Був відсутній цілий ряд гравців - раніше травмований Гармаш і Сидорчук, дискваліфікований Буяльський. В останній момент до них додався Мбокані, який отримав пошкодження в грі чемпіонату України з "Зіркою".

Поєдинок в Тирані почався для команд з обміну голів. На 16-й хвилині в ході розкішної комбінації Віктор Циганков відкрив рахунок в матчі. Однак уже через кілька десятків секунд Ліла за допомогою рикошету від Хачеріді відповів голом господарів.

Київське Динамо не змогло здобути хоча б нічию у виїзній грі з албанським Шкендербеу в матчі п'ятого туру   Ліги Європи

ФК "Динамо" Київ

ФК Динамо Київ

Трохи пізніше Жуніор Мораес вдруге відправив м'яч у сітку воріт албанської команди, але арбітри зафіксували поза грою.

Початок другої половини видався кошмарним для динамівців. Протягом якихось чотирьох хвилин гості пропустили два голи. Спочатку Аденійі скористався плутаниною у воротарському Бущана, а потім Соу спокійно реалізував вихід один на один з нашим воротарем.

Після цього м'яч перейшов під контроль "Динамо", а господарі почали грати на контратаках. Гості лише лічені рази могли реально претендувати на гол. На 78-й хвилині Бесєдін після оригінального розіграшу штрафного і класного прострілу Морозюка не зміг переправити м'яч у сітку із забійної позиції.

На 85-й хвилині метрів з 20 пробивав Циганков, але воротар впевнено впорався з ударом Віктора. Зате на 90-й хвилині Назарій Русин після розкішної передачі партнера п'ятою відправив м'яч у кут воріт. А вже перед самим фінальним свистком Кадар пробачив суперника після подачі зі штрафного.

Таким чином, "Динамо" зазнало першої поразки в Лізі Європи. У заключній грі групового етапу 7-го грудня кияни в битві за перше місце візьмуть "Партизан".

"Шкендербеу" - "Динамо" - 3: 2

Голи: Ліла, 17, Аденійі, 52, Соу, 56 - Циганков, 16, Русин, 90

"Шкендербеу": 1. Шехі, 3. Міці, 6. АЛІТА, 19. Османі, 32. Вангелі, 33. Радаш, 7. Гавазай, 88. Ліла, 17. Музака, 78. Аденійі, 90. Соу А.

Запасні: 95. Текья, 5. Яшаніца, 8. нимагу, 10. Шкодра, 21. сахитья, 22. Діта, 26. Таку

"Динамо": 1. Бущан, 23. Піваріч, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 94. Кенджёра, 8. Шепелєв В., 9. Морозюк, 15. Циганков, 18. Корзун, 11. Жуніор Мораес, 41. Бесєдін

Запасні: 35. Коваль М., 4. Пантич, 42. Миколенко, 20. Гусєв О., 40. Шапаренко

Про спорт і не тільки - в нашому Instagram !