«Трактор» і «Ак Барс» йдуть далі, «Салават» вийшов вперед у серії

1. «Трактор» в п'яти матчах обіграв «Нафтохімік», «Салават Юлаєв» вийшов вперед у серії з «Авангардом»,...
  10. Переможний гол Клінкхаммер
«Трактор» в п'яти матчах обіграв «Нафтохімік», «Салават Юлаєв» вийшов вперед у серії з «Авангардом», «Металург» захопив лідерство в серії, а казанці вийшли в півфінал конференції - в огляді дня на KHL.ru. Дубль Вишневського виводить «Трактор» в наступний раунд

Трактор (Челябінськ) - Нафтохімік (Нижньокамськ) 4 - 3 (1: 1 3: 1 0: 1) «Магнітка» в хорошому настрої повертається додому Автомобіліст (Єкатеринбург) - Металург (Магнітогорськ) 1 - 4 (1: 2 0: 0 0: 2) 50-я перемога Скрівенса: Уфа виходить вперед Салават Юлаєв (Уфа) - Авангард (Омська область) 2 - 1 (1: 0 1: 0 0: 1) «Амур» не зміг повернути серію до Хабаровська Ак Барс (Казань) - Амур (Хабаровськ) 2 - 1 (1: 1 0: 0 1: 0)

Дубль Вишневського виводить «Трактор» в наступний раунд

Трактор (Челябінськ) - Нафтохімік (Нижньокамськ) 4 - 3 (1: 1 3: 1 0: 1)

«Трактор» продовжує нести втрати

Під час четвертого матчу «Трактор» втратив голкіпера Павла Францоуза , На п'яту зустріч він не потрапив в заявку, основним знову був Василь Демченко , А другим був заявлений молодий Владислав Сухачёв . Через вірус цю гру пропускав нападник Пол Щехура . У «Нафтохіміка» повернувся до складу захисник Олександр Бринцев , Який відбув свою одноматчевую дискваліфікацію.

Перед початком матчем відбулося нагородження нападника Станіслава Чистова , Який зараз знаходиться без клубу, йому вручили пам'ятну шайбу за 25000-у шайбу в регулярних чемпіонатах КХЛ, яку він закинув в складі «Трактора» 15. лютого 2015 року в матчі проти «Югри».

лютого 2015 року в матчі проти «Югри»

Кравцов продовжує забивати

Господарі вийшли на цей матч з метою вирішити всі свої проблеми саме сьогодні. Команда Анвара Гатіятуліна побігла з перших хвилин, до того ж їм допомагала недисциплінованість ніжнекамцев. Друге видалення в матчі «Трактор» реалізував - дальній кидок вдався Івану Вишневському ! Відповідь «Нафтохіміка» не змусив себе довго чекати, при реалізації зайвого Олег Пігановіч вдало зіграв на п'ятачку і зрівняв рахунок.

На початку другого періоду «Трактор» показав ідеальне вміння реалізувати зайвого. На 22-й хвилині Віталій Кравцов зіграв на добиванні і закинув свою четверту шайбу в цій серії. Через дві хвилин Вишневський знову дальнім кидком оформив дубль. Для реалізації другого більшості Челябинцам знадобилося всього 4 секунди. Андрій Назаров після цієї шайби відправив відпочивати Андрія Макарова , випустивши Іллю Єжова , Який починав цю серію.

Трохи пізніше Юрій Петров в контратакте завершив цей спурт «Трактора», 4: 1 - це більш, ніж комфортну перевагу. Ніжнекамци побігли відіграватися, одну їх шайбу арбітри не зарахували через гру рукою, а ось кидок Бринцева не залишив ні в кого питань у своїй чистоті. Олександр Сорокін вже в третьому періоді скоротив відставання до мінімуму, для 23-річного хокеїста ця шайба стала першою в КХЛ. Кінцівка пройшла в зоні Демченко, але рахунок не змінився, челябінці виходять в наступний раунд плей-офф.

Андрій Назаров, головний тренер «Нафтохіміка»:

- Хочу колегу привітати з перемогою, з проходом в наступний раунд і побажати «Трактора» удачі. За серії кілька слів, вдячний хлопцям. Важкі були ігри. З п'яти матчів в цілому провалили тільки один - другу гру. Там щось незрозуміле вийшло. А так, билися, старалися. Десь щось не виходило. Так ми і не знайшли ключ до воротаря, забивали на один гол менше. Ще раз повторюся, вдячний хлопцям за самовіддачу. Готуємося до наступного сезону.

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

- Теж хотів би подякувати Андрія Вікторовича і його команду за цю серію. Непроста, важка серія. Рівна гра в кожному матчі. За рахунок самовіддачі. Вичавлювали максимум з моментів, використовували їх і реалізували. Змогли перемогти. Також величезне спасибі уболівальникам. Як наш шостий гравець вони постійно женуть нас вперед. У важкі моменти хлопці перебудовуються, знаходять свою гру. ( Прес-служба «Трактора» )

наверх

«Магнітка» в хорошому настрої повертається додому

Автомобіліст (Єкатеринбург) - Металург (Магнітогорськ) 1 - 4 (1: 2 0: 0 0: 2)

Два роки тому команди були в схожій ситуації, перший раунд плей-офф, рахунок в серії 2-2, але тільки тоді серія почалася в Магнітогорську, а не в Єкатеринбурзі. Серйозних змін у складах команд не було, а тренери після четвертій грі дякували команди за проявлений характер, «Металург» мав намір провести роботу над помилками, а Володимир Крикунов зазначив, що голкіпер його команди Якуб Коварж НЕ втомлюється від випала на нього навантаження.

Команди швидко обмінялися закинутими шайбами ​​в середині першого періоду. на підставляння Артема Гареева , «Металурги» відповіли дальнім кидком Олексія Береглазова . захисник магнітогорцев Євген Бірюков в цій комбінації зміг перервати свою 39-матчеву серію без набраних очок. На першу перерву лідером пішла «Магнітка», Метт Еллісон при грі в більшості вивів гостей вперед.

Фотострічка: 10.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Автомобіліст» (Єкатеринбург) - «Металург» (Магнітогорськ)

Другий періоді команди провели в гострій боротьбі, де невелика перевага була у гравців «Автомобіліста». Наперед результат зустрічі шайба Оскара осалить за шість хвилин до кінця третього періоду. Знову магнітогорци скористалися шансом в нерівних складах. Крапку в матчі поставив Ян Коварж , Який відправив шайбу в порожні ворота. «Металург» повів у серії 3-2 і має шанси завершити серію післязавтра в Магнітогорську.

Віктор Козлов, головний тренер «Металурга»

- Дуже гарний початок було за суперником. В принципі, змусили нас повернути назад до своїх воріт. Василь Кошечкин старався, як міг, але пропустили. Потім вдало забив Олексій Береглазов, більшість розіграли непогано. Потім, молодці, дотерпіли. Допомогли Василю Кошечкин відіграти хороший матч.

Володимир Крикунов, головний тренер «Автомобіліста»:

- Наші нападники перший період зіграли добре, гол забили, але ми тут же пропустили в наступній зміні. З одним голом складно виграти, за такою серії, тим більше у Магнітогорська. Знову забили один гол, щоб вигравати, треба забивати, хоча б два або три. Два голи пропустили в меншості сьогодні, в тій грі не пропускали, тому і виграли, напевно. Сьогодні два в меншості, а четвертий пропустили, спробували зіграти більшість. ( Прес-служба «Автомобіліста» )

наверх

50-я перемога Скрівенса: Уфа виходить вперед

Салават Юлаєв (Уфа) - Авангард (Омська область) 2 - 1 (1: 0 1: 0 0: 1)

«Сюрпризи піднести буде важко»

Як і припускали багато експертів, протистояння «Авангарду» і «Салават Юлаєв» затягнулося. Команди виграли по одному матчу в гостях, і до п'ятої грі підійшли з рівним рахунком в серії. Масштаби гольового божевілля, що панував в перших іграх, суттєво зменшились, і руку до цього доклав уфимський голкіпер Бен Скрівенс . До четвертої зустрічі канадець оговтався від отриманого ще на Олімпіаді пошкодження і пропустив всього двічі, а адже до його появи «Салават» виймав із сітки своїх воріт в середньому понад п'ять шайб за матч.

Вранці перед грою «Авангард» опублікування невеликий сюжет про те, як напередодні у омських гравців пройшло тренування. Про готовність підопічних розповів Герман Титов: «Серія йде давно, суперники вивчили один одного добре, і якісь сюрпризи піднести буде важко. Головне - правильне виконання завдання і ігрова дисципліна. Психологічно хлопці повністю сконцентровані, готові до матчу ».

На першому плані - Кемппайнен

І цю зустріч команди теж почали активно. Правда, гравці «Авангарду» з перших хвилин стали порушувати тренерську установку - хапати видалення. Титов на згаданій вище тренуванні говорив про те, як важливо не давати «Салават» шансів у більшості, проте ближче до середини стартового відрізка Єгор Мартинов і Андре Петерсон залишили партнерів втрьох проти п'ятьох. Подвійну чисельну перевагу господарі реалізували майже миттєво: Філіп Ларсен віддав найтоншу передачу на порожній кут, де шайбу чекав Йоонас Кемппайнен .

У перших поєдинках ці противники діяли без оглядки на власні ворота, тепер від такої сміливості не залишилося і сліду. Правда, в діях намагалися відігратися івано-франківців було досить багато браку, та й біля володінь Домініка Фурх вони дозволяли Уфі надмірно багато. Завдяки цьому, в середині зустрічі Кемппайнен оформив дубль! Фурх довго переміщався в рамці, і фін не промахнувся. Оборона «Авангарду» в цьому моменті шанобливо спостерігала за діями Уфімцев з боку.

Оборона «Авангарду» в цьому моменті шанобливо спостерігала за діями Уфімцев з боку

Далі гра проходила кілька тягуче, гості ніяк не могли включитися на потрібні обороти. А ось до середини заключної двадцятихвилинки на майданчику трапилася бійка, після якої «яструби» отримали більшість. І воно довелося до місця! Комбінація з великою кількістю передач допомогла Андре Петерсон забити свій четвертий гол у серії. Хоча від поразки івано-франківців він теж не врятував, зустріч знову завершилася в основний час і на цей раз на користь «Салавата». До слова, для Бена Скрівенса дана перемога - 50-я в КХЛ.

Фотострічка: 10.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Салават Юлаєв» (Уфа) - «Авангард» (Омська область)

Герман Титов, головний тренер «Авангарду»:

- Команду ігрова дисципліна підвела. Три видалення в першому періоді поспіль, пропустили гол. Потім перебудувалися, почали рухатися, але не вистачило в завершенні атаки, були моменти. У нас є ще шанс, їдемо додому, забуваємо цю гру.

Ерккі Вестерлунд, головний тренер «Салават Юлаєв»:

- Це була хороша гра плей-офф. Дуже рівна. Скрівенс зіграв добре. Велике спасибі нашим уболівальникам, вони дуже добре нас підтримували.

наверх

«Амур» не зміг повернути серію до Хабаровська

Ак Барс (Казань) - Амур (Хабаровськ) 2 - 1 (1: 1 0: 0 1: 0)

Останній крок для «Ак Барса»

Підопічні Зінетулой Білялетдінова зіграли в Хабаровську «найгірший матч сезону», але все ж виконали завдання-мінімум. «Ак Барс» відвіз одну перемогу і з комфортною перевагою приїхав додому. Казанці сьогодні були налаштовані вирішувати все в свої користь і йти далі. До речі, в столиці Татарстану сьогодні був аншлаг. Всі квитки на «Татнефть арену» розійшлися дуже і дуже швидко.

Переможний гол Клінкхаммер

План «Амура» на гру міг піти прахом уже на першій хвилині матчу. Легіонери «Ак Барса» розкреслили прекрасну комбінацію, яку точним кидком завершив Антон Ландер . Закинута шайба додала емоцій казанцям - вони продовжили атакувати. До того ж, хабаровчане почали віддалятися. На їхнє щастя - у «Ак Барса» знову не пішла в більшості. А потім була відповідь гостей. Павло дедун прорвався по флангу, виїхав на п'ятак і зрівняв рахунок.

Шикарний момент у другому періоді упустив Федір Малихін . За пару секунд він примудрився потрапити в штангу кидком із забійної дистанції, а потім промахнутися по порожніх воротах на добиванні. «Амур» не збирався сидіти біля своїх воріт. У позиційному нападі у гостей виходило мало, але вони небезпечно атакували відразу. У кінцівці двадцятихвилинки «Ак Барс» майже на дві хвилини замкнув хабаровчан в їх зоні, проте команда Андрія Мартемьянова вистояла.

Фотострічка: 10.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Ак Барс» (Казань) - «Амур» (Хабаровськ)

Казанці в третьому періоді взяли гру під свій контроль. Він постійно атакували позиційно, створювали моменти і зуміли забити гол. З близької відстані ворота вразив Роб Клінкхаммер . Ця шайба виявилося переможної. «Ак Барс» виграв серію (4-1).

Андрій Мартемьянов, головний тренер «Амура»:

- Суперника вітаю з виходом у наступний раунд. Всі ігри були бойовими, за винятком першого матчу. Непогано ми грали в обороні, помилки, які допустили, суперник моментально використовував. На долі секунди. Ми отримали хороший досвід, команда билася до кінця. Пишаюся своїми хлопцями.

Зінетулой Білялетдінов, головний тренер «Ак Барса»:

- Гра була непростою. Вона йшла до однієї шайби - все це розуміли. Хлопці в цій ситуації зіграли гідно, можна сказати, все. Чи не здригнулися. Ми щиро хотіли виграти вдома і вже не їхати в Хабаровськ, настрій був таким. Хлопці хотіли виграти, вони зробили свою справу, я їм вдячний. ( «Чемпіонат» )