Українка Анастасія Шевченко завоювала золото чемпіонату Європи з самбо, перемігши у фіналі росіянку

Чемпіонка Європи Анастасія Шевченко з прапором України / sambo.net.ua

Сьогодні в столиці Білорусі - Мінську - почався чемпіонат Європи по самбо, в якому беруть участь понад 300 спортсменів з 31 країни.

Національна збірна України потужно розпочала турнір і в перший день завоювала чотири медалі.

Вищу нагороду в український залік принесла харків'янка Анастасія Шевченко, яка посіла перше місце в категорії до 60 кг. У фінальній сутичці Шевченко перемогла росіянку Аліну Пчелінцева. Рахунок - 3: 2 на користь нашої спортсменки, повідомляє офіційний сайт Федерації самбо України. Чемпіонськими виявилися кидки через голову.

Срібну медаль завоював в бойовому розділі самбо Андрій Кучеренко. У категорії до 57 кг він поступився у фіналі російського бійця Курбану Магамедову.

Ще дві українки сьогодні завоювали бронзові нагороди. Анастасія Новікова посіла третє місце в категорії до 48 кг, а Наталія Смаль увійшла в число призерів, змагаючись в категорії до 72 кг.

Чемпіонат буде проходити ще два дні. У суботу та неділю будуть розіграні ще 18 комплектів нагород.