Веселощі в Хімках. Звіт про матч «Динамо» (Москва) - «Анжи» (Махачкала)

У заключному матчі шостого туру СОГАЗ-чемпіонату Росії московське «Динамо» зуміло здобути одне очко, граючи в меншості, проти Махачкалінська «Анжи». Перша гра москвичів після відставки Міодрага Божовіча, перший гол Роберто Карлоса в Росії, чотири голи на двох і видалення капітана господарів Ігоря Семшова - про це в звіті Rufoot.ru.

«Динамо» підійшло до очного протистояння з Махачкали в сильно підвішеному стані. На цьому тижні, після вильоту команди з кубка країни пішов у відставку головний тренер команди Міодраг Божович, що не пропрацював з командою і року. Нового тренера знайти не встигли, тому на матчі в Хімках виконував обов'язки головного Сергій Сілкін.

«Анжи» вилетів з кубка ще минулого стадії, тому у них було набагато більше часу для відпочинку і безпосередньої підготовки до цього матчу. У минулому турі дагестанська команда здобула перемогу над іншою московською командою - зазнали лиха «Спартаком». Але цей приємний фон трохи псувала травма Жусілея, який не зміг взяти участь в грі.

Перший тайм вийшов лише прелюдією до того, що відбувалося в другій сорокап'ятихвилинці. Територіальною перевагою володіла «Динамо», проте особливих дивідендів це їм не приносило. Звичайно, господарям потрібно було реабілітуватися за останні невдачі перед уболівальниками, і вони старанно пресингували гостей на чужій половині поля.

Запам'яталися удари Вороніна, який вийшов в перший раз в основному складі в цьому сезоні, і Фернандеса. Перший пробив з дальньої дистанції, і м'яч просвистів поруч зі штангою воріт Ревішвілі. Другий з передачі Олександра Самедова пробив головою, потрапивши в штангу.

«Анжи» відповів небезпечним штрафним у виконанні Роберто Карлоса. Шунін м'яч витягнув, а потім ще й зміг вдало зіграти при добиванні. Після цього моменту на полі зав'язалася велика бійка, підсумком якої стали три жовті картки, що дісталися Буссуфа, Ревішвілі і Семшову. Капітану «Динамо» Єгоров ще пригадає цей безглуздий гірчичник в другому таймі.

Після перерви команди подарували вболівальникам справжній спектакль. На поле замість Смолова з'явився Кокорін. Ця заміна результат дасть пізніше, а поки на 57-ій хвилині після подачі Буссуфи в штрафний майданчик господарів м'яч зачепив руку Семшова. Головний суддя матчу Ігор Єгоров без вагань вказав на точку, видаливши при цьому Ігоря, показавши йому другу жовту картку. Роберто Карлос реалізував пенальті, забивши тим самим свій перший м'яч за «Анжи».

У меншості «Динамо» не знітилися і побігло в атаку. Вже через 5 хвилин їм вдалося зрівняти рахунок - Кокорін за допомогою рикошету пробив Ревішвілі. Голкіперу не допомогла навіть штанга, яку зазвичай називають одним воротаря.

«Анжи» довелося знову нагнітати обстановку біля воріт Шунін. Це їм з легкістю вдалося - вдесятьох москвичі були вже не такі небезпечні. Після подачі з кутового другий гол головою за два матчі забив захисник гостей Бенуа Ангбва.

Але, якщо в минулому турі його гол виявився переможним, то в цьому такого не дозволив статися Воронін. Українець заробив пенальті, а вийшов на заміну замість Ломіча Місімовіч (Сілкін пішов ва-банк, замінивши крайнього захисника на явного гравця атаки) реалізував одинадцятиметровий штрафний удар.

Це сталося вже в самій кінцівці матчу, так що «Анжи» не вдалося здійснити третій подвиг. Бойова нічия 2-2 навряд чи задовольнила когось із цих клубів, зате зробила відмінний подарунок нейтральним любителям футболу.

СОГАЗ-Чемпіонат Росії

Прем'єр Ліга. шостий тур

"Динамо" (Москва) 2-2 "Анжи" (Махачкала)

Голи: Роберто Карлос - з пенальті, 58 (0: 1); Кокорін, 63 (1: 1); Ангбва, 72 (1: 2); Місімовіч - з пенальті, 88 (2: 2).

Вилучення: Семшов, 56 (Д).