Відео автоголу Карпюка в фіналі міні-футболу Росія - Бразилія на Олімпіаді

1. Орфографічна помилка в тексті:

18 жовтня 2018, 20:32 Переглядів: 18 жовтня 2018, 20:32 Переглядів:   Автогол Данила Карпюка

Автогол Данила Карпюка. Фото: кадр з трансляції.

У Буенос-Айресі в рамках юнацьких Олімпійських ігор проходить фінал міні-футбольного турніру між збірними Бразилії та Росії. Після першого тайму рахунок 1: 0 на користь південноамериканців. На другій хвилині зустрічі м'яч в свої ворота забив Данило Карпюк. По всій видимості, він хотів пробити в суперника, щоб м'яч пішов за межі поля. Але Карпюк не вдався цей трюк, в результаті він потужним ударом вколотив м'яч у сітку своїх воріт. Російські ЗМІ вже назвали цей м'яч "самим безглуздим автоголом у історії".

Юнацькі Олімпійські ігри в Буенос-Айресі завершаться 18 жовтня. напередодні двоє українських спортсменів завоювали медалі на Юнацьких Олімпійських іграх . Софія Лискун і Тарас Бондарчук виграли по "сріблу".

Нагадаємо, що в Буенос-Айресі підходять до завершення Юнацькі Олімпійські ігри, на які вирушили 55 українців . Українські атлети виступали в 22-х видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, боксі, боротьби вільної, велоспорті, веслування академічного, веслування на байдарках і каное, гімнастики спортивної, гімнастики художньої, дзюдо, карате, легкої атлетики, плавання, скелелазіння, спортивної акробатики , стрільбі з лука, стрільби кульової, стрибках у воду, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тхеквондо, фехтування.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Найбезглуздіший автогол ": російський футболіст забив м'яч у свої ворота на юнацькій Олімпіаді". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"