Відеоогляд матчу Ліги націй, або Як Казахстан рвав Андорру

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Спасибі!

• печатка
  • 6

В Астані пройшов матч четвертого туру Ліги націй - збірна Казахстану приймала команду Андорри, повідомляє Sports.kz.
Ця гра завершилася переконливою перемогою підопічних Станимира Стоилова - 4: 0. На 21-й хвилині Еркебулан Сейдахмет вивів казахстанців вперед, на 39-й Бауиржан Турисбек зміцнив лідерство господарів, на 61-й хвилині автогол собі в пасив заніс андоррец Хосеп Гомес, а на 74-й забив Роман Муртазаев. З 64-ї хвилини гості грали в меншості - за другу жовту картку поле покинув Жорді Алаес. Відеоогляд цього матчу представлений нижче.
Таким чином, після чотирьох матчів у збірній Казахстану п'ять очок, і вона залишилася на другому місці в турнірній таблиці групи 1 дивізіону D. Лідирує Грузія - дев'ять очок в трьох іграх, сьогодні вони зіграють з Латвією в гостях.