'' Динамо '' втрачає очки в третьому поспіль матчі УПЛ

9540 переглядів

Київське "Динамо" не може виграти вже в третьому поспіль матчі української Прем'єр-ліги.

16 вересня в 8 турі УПЛ підопічні Олександра Хацкевича уникли поразки в поєдинку з луганською "Зорею". Гра, яка проходила в Запоріжжі, завершилася внічию з рахунком 1: 1.

"Зоря" вийшла вперед ще в першому таймі. На 44-й хвилині після сильного удару бразильця Сілас Денис Бойко відбив м'яч перед собою, а першим на добивання зіграв Артем Громов, який пробив в кут воріт - 1: 0.

Через хвилину після цього у Громова була ще одна можливість оформити дубль, але з кількох метрів він не влучив у порожні ворота.

На старті першого тайму обидві команди обмінялися небезпечними моментами. У господарів поля після удару Рафаеля в гру вступив голкіпер "Динамо", а у киян після прострілу з флангу Беньямін Вербич пробив коліном з декількох метрів повз ворота.

На стартових хвилинах другого тайму "Динамо" заграло більш активно. На 49-й хвилині зі штрафного пробивав Йосип Піваріч і м'яч потрапляє в штангу воріт.

На 67-й хвилині "динамівці" зрівнюють рахунок. Після розіграшу стандарту Сергій Сидорчук сильним ударом метрів з 27-ми відправив м'яч у кут воріт "Зорі" - 1: 1.

Через кілька хвилин "Зоря" знову отримала шанс вирвати перемогу в цій зустрічі, але удар Рафаеля метрів з восьми парирував Бойко.

Варто нагадати, що в попередніх двох матчах "Динамо" зіграло на виїзді внічию з "Чорноморцем" (1: 1), а в Києві програло "Карпатам" .

Після 8 турів "Динамо" займає з 14 очками третє місце, маючи гру в запасі. На першій сходинці з 21 пунктом йде "Шахтар", на другому розташувалася "Олександрія", у якій 16 очок. "Зоря" з 12 очками займає четверту позицію.

Інші матчі 8 туру УПЛ завершилися з такими результатами: "Десна" - "Арсенал-Київ" 1: 0; "Олександрія" - "Шахтар" 0: 2; "Карпати" - "Ворскла" 0: 1; "Олімпік" - "Маріуполь" 1: 3, "Чорноморець" - ФК "Львів" 0: 1.