Абрамович звільнив головного тренера «Челсі»

Роман Абрамович. Фото: AFP

Керівництво лондонського футбольного клубу «Челсі» прийняло рішення відправити у відставку головного тренера команди Роберто Ді Маттео.Хто займе його посаду, офіційно поки не повідомляється.

«Гра і результати команди в останніх матчах були недостатньо гарні, тому власник (Роман Абрамович) відчув, що необхідно внести зміни, щоб клуб рухався в правильному напрямку, оскільки для команди починається життєво важливий етап в нинішньому сезоні», - сказано в офіційній заяві клубу . «Власник і рада директорів клубу хочуть подякувати Роберто за все, що він зробив для команди, яку прийняв у березні, - наголошується в заяві. - Ми ніколи не забудемо його величезний внесок в історію клубу, його завжди з теплотою візьмуть на «Стемфорд Брідж».

Ім'я наступника Ді Маттео буде названо найближчим часом. Англійські ЗМІ писали, що в разі відставки замінити його можуть Аврам Грант або Рафаель Бенітес.
Рішення про звільнення Ді Маттео було прийнято після того, як 20 листопада в Лізі чемпіонів «Челсі» з великим рахунком програв «Ювентусу». Гра закінчилася з рахунком 0: 3.
Після п'яти турів групового етапу цього турніру «Челсі» з сімома очками займає третє місце в групі. Якщо в останньому турі «Ювентус» зіграє хоча б внічию з донецьким «Шахтарем», «Челсі» вийде в 1/8 фіналу.
Ді Маттео став головним тренером «Челсі» в червні 2012 року. До цього лондонці виграли Кбок Англії, перемігши у фіналі «Ліверпуль» з рахунком 2: 1, і стали переможцями Ліги чемпіонів, здолавши у фіналі по пенальті мюнхенську «Баварію».
Виконуючим обов'язки головного тренера Ді Маттео став в березні минулого року після звільнення португальського фахівця Андре Віллаш-Боаша.
Після вдалого старту в сезоні-2012/13 «Челсі» провів серію невдалих ігор, не зумівши виграти ні в одному з чотирьох останніх матчів. Після 12 турів прем'єр-ліги лондонський клуб посідає третє місце. Лідер чемпіонату «Манчестер Сіті» випереджає його на чотири очки.