«Ак Барс» обіграв на своєму льоду Хабаровський «Амур» з рахунком 2: 1

(Казань, 10 березня, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). Казанський клуб «Ак Барс» вийшов в наступну серію плей-офф Кубка Гагаріна з величезним трудом обігравши на своєму льоду Хабаровський «Амур» з рахунком 2: 1.

Після зразково-показовою перемоги казанців в четвертому матчі в Хабаровську, шанувальники «Ак Барса» з нетерпінням чекали переможного завершення серії на рідному льоду «Татнефть-Арени». І вони не помилилися в очікуваннях.

Гра передбачувано почалася з активних атак казанців, і вже через 20 секунд після початку гри в ворота "Амура" влетіла перша шайба. Знову відзначилися легіонери: чех Іржі Сікач почав комбінацію, яку продовжив канадець Джастін Азеведо, акуратно зробив пас шведу Антону Ландер. Після цього скандинав точно кинув в ближню «дев'ятку» - 1: 0.

Але і «Амур» приїхав до Казані не для того, щоб програти і завершити сезон: чи не перша контратака хабаровчан привела до гола. Павло дедун здійснив рейд по правому флангу і на віражі кинув в упор. Еміль Гарипов шайбу відбив, але вона зрикошетила від коника свого ж захисника Андрія Маркова і влетіла у ворота - 1: 1. Гол образливий і нелогічний, але заслужений гостями.

З початком другого періоду гра помітно вирівнялася: зрівнявши рахунок, гості піднеслися духом. Упевненості польовим гравцям «Амура» з самого початку додавала і прекрасна гра їх фінського стража воріт Юхи Метсоли: казанці вже в першому періоді двічі грали в більшості, але забити їм не вдалося.

У другому періоді пішов відкритий хокей з постійними обопільними атаками, але такий стан справ набридло казанцям і вони рішуче перевели гру в чужу зону. Причому, настільки рішуче, що в останні дві хвилини періоду хабаровчане не могли навіть вийти зі своєї зони, щоб поміняти п'ятірку. Видовище було приголомшливим.

З самого початку третього періоду «Ак Барс» продовжив наполегливо атакувати ворота «Амура». Але гості трималися гідно: холоднокровно діяли в обороні і при першій же нагоді добряче напружували господарів різкими контратаками. Відчувалося, що доля зустрічі буде вирішена однією забитою шайбою.

Відчувалося, що доля зустрічі буде вирішена однією забитою шайбою

Але хто її заб'є першим? Це вдалося володів ініціативою «Ак Барсу»: за шість хвилин до кінця основного часу легіонер казанців Роб Клінкхаммер, замкнув передачу точним кидком - 2: 1. Можна сказати, фаворит турніру «дотиснув» суперника.

Звичайно, за півтори хвилини до кінця матчу гості зняли воротаря і кинулися на останній штурм, але господарі втримали свою мізерну перевагу і відправили «Амур» у відпустку. Так, прав виявився тренерський штаб «Ак Барса», який, керуючись неписаним правилом - переміг склад не змінюють, не став вносити корективи в основний склад команди.

«Ак Барс» стартують у другому раунді Кубка Гагаріна 16 березня. Суперник казанців поки не визначений.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.