Акінфєєв і Головін про підсумки матчу Росія - Іспанія | відео

Голкіпер збірної Росії Ігор Акінфєєв в ефірі «Матч ТВ» поділився враженнями від переможного матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу проти Іспанії.

Нагадаємо, що зустріч завершилася в серії пенальті. Акінфєєв відбив два удари суперників.

- Зараз відчуваю спустошення і радість від перемоги, - сказав воротар. - Протягом другого тайму і доданих 30 хвилин ми оборонялися. Звичайно, не приховую, сподівалися на пенальті. Слава богу, вийшло. Велике спасибі за підтримку нашим уболівальникам! Ми проводимо фантастичний чемпіонат. Не тільки про наших уболівальників хочу сказати, а й про іноземні гостях, які зараз побачили, що Росія - це країна, де люблять футбол і вміють організовувати свята.

- Я не відчуваю себе найкращим гравцем матчу. Кращі - це команда і вболівальники. Звичайно, ми хотіли більше атакувати в цій грі, але проти Іспанії мало у кого виходить володіти м'ячем хоча б 40 відсотків часу. Вийшло те, що вийшло.

Голкіпер був визнаний кращим гравцем матчу.

Півзахисник збірної Росії Олександр Головін прокоментував перемогу над командою Іспанії (1: 1, по пенальті 4: 3) в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу - 2018.

«Це неймовірні відчуття. Чесно кажучи, я з таким взагалі не знайомий і навіть не знав, як реагувати. Здається, що це якийсь сон або казка. Перші 10 хвилин для мене пройшли як в тумані, просто не міг в це повірити, а зараз вже більш-менш розумію, що ми зробили диво.

Ми розуміли, що Іспанія контролює м'яч з усіма командами, і готувалися до цього. Підозрювали, що можемо їх пройти, з самого початку. Готувалися до того, що вони гарні в атаці, але у них є проблеми в обороні. Хотіли їх на цьому зловити. Найскладніше, мабуть, було терпіти. Вони добре контролювали м'яч, і іноді не вистачало сил.

Пенальті - це, звичайно, хвилюючий момент. Але в цій ситуації холоднокровність понад усе. Потрібно підійти до м'яча, ні про що не думаючи, пробити. Забив чи ні - це інша справа, а головне - не змінювати рішення і не хвилюватися.

Звичайно, вже пораділи, але довго не можна з цим затягувати, так як далі ще більш важливі гри. Якого хотілося б суперника? Різниці немає, тому що зараз всі команди хороші, немає слабких. Вибирати не доводиться », - сказав Головін в ефірі« Все на матч ».

У чвертьфіналі росіяни зустрінуться з переможцем протистояння між збірними Хорватії та Данії. Цей матч відбудеться 7 липня на стадіоні «Фішт» в Сочі.