Армстронг в четвертий раз виграє Тур де Франс

Американський велогонщик Ленс Амстронг став чотириразовим переможцем престижної велогонки серед професіоналів "Тур де Франс", яка в 89 разів фінішувала в неділю на Єлисейських полях. 30-річний американець з Техасу в четвертий раз піднявся на п'єдестал пошани на площі Згоди.

Друге місце за сумою всіх етапів посів іспанський гонщик Хосеба білок, а на третьому місці - литовський велогонщик Раймундас Румасас, який поступився переможцеві майже 8 хвилин.

Заключний 20-й етап "Тур де Франс" довжиною в 144 км від міста Мелан до Парижа і Єлисейських полів виграв австралійський гонщик Роббі Маквін. Він визнаний кращим спринтером етапу. Весь шлях до Парижа і десять кіл по вулицях французької столиці він пройшов за 3 години, 30 хвилин і 47 секунд.

Українські велогонщики Володимир Густов і Сергій Гончар, які виступають за команду Fassa Bortolo завершили "Велику петлю" на 40-му і 64-му місцях відповідно.

Тур де Франс. 20-й етап. Мелан - Париж (144 км)