Аршавін розповів, що допоможе Росії проти Хорватії

Російський футболіст Андрій Аршавін вважає, що у збірної низькі шанси на перемогу в Чемпіонаті світу з футболу. Сам спортсмен в минулому виступав за збірну, однак ніколи не виступав на ЧС. Російський футболіст Андрій Аршавін вважає, що у збірної низькі шанси на перемогу в Чемпіонаті світу з футболу

"У росіян найнижчі шанси серед решти учасників. Але все можливо. Якщо Росія змогла перемогти Іспанію, то, може бути, вони зможуть здолати і інших суперників", - цитують Аршавіна казахські ЗМІ.

Футболіст відзначив, що на виступі в 1/8 фіналу футболістам збірної допомогли хороша фізична підготовка, сувора дисципліна і підтримка уболівальників.

Нагадаємо, зараз Андрій Аршавін виступає за казахтанскій "Кайрат"

Раніше "Правда.Ру" писала, вперше в історії збірна Росії вийшла в чвертьфінал Чемпіонату Світу. Наші футболісти були точнішими в післяматчевих пенальті і здобули перемогу над командою Іспанії.

В основний час збірні зіграли 1: 1. Перший гол забив захисник російської збірної Сергій Ігнашевич в свої ж ворота, це сталося на 11 хвилині, далі воротами вже не помилився Артем Дзюба. Це сталося через півгодини після першого гола. Додатковий час так і не допомогло виявити найсильнішу команду. Після чого прийшла пора післяматчевих пенальті - 4: 3.

Команда, з якою гратиме російська збірна, визначиться на стадіоні Нижнього Новгорода за підсумками матчу між Хорватією і Данією.

Наступний раз вітчизняні футболісти вийдуть на поле 7 липня Сочі.