Барановицька дзюдоїсти завоювали медалі відкритого Кубка Білорусі

Дві нагороди виборов дует майстрів татамі, який представляв Барановицька СДЮШОР єдиноборств і велоспорту на минулому 19-21 жовтня в Полоцьку відкритому Кубку Білорусі: Євген Іллюхін (до 90 кг) став срібним, а Павло Ключников (до 100 кг) - бронзовим призером турніру.

У Кубку взяли участь багато найсильніші борці країни, які представляли свої регіони. За результатами двох днів змагань в командному заліку перше місце у збірній Гродненської області - 75 очок, друге у борців з Мінська - 73,5 очка, третє - у команди Вітебської області - 48,5 очка. Брестська команда зайняла 7-е місце - 17,5 очка.

У складі команди Брестської області виступали двоє вихованців Барановицькій СДЮШОР єдиноборств і велоспорту.

Майстер спорту Євген Іллюхін (вагова категорія до 90 кг) в першому поєдинку здолав М. Сайдумарова з Гомеля на больовому прийомі. Друга сутичка з мінчанин А. Громовим вийшла драматичною: Євген програючи поєдинок, зумів зрівняти рахунок, а в доданий час вирвати перемогу, провівши вирішальний кидок.

У поєдинку за вихід у фінал Євген Іллюхін зустрічався з бронзовим призером першості світу серед юнаків А.Сочіловічем і, провівши два результативних кидка, вийшов у фінал.

Основний час фіналу проти відомого борця з Мінська Д. Лукашінского закінчилося внічию: ніхто з спортсменів не провів кидків «на бали». У додатковому поєдинку Golden Score Євген був покараний суддями за пасивність, а очко і перемога дісталися його суперникові.

В активі Барановицького борця срібна медаль, яку він додав до іншого свого успіху місячної давності - золоту Кубка РБ по самбо.

Євген Іллюхін з нагородою змагань. Фото: СДЮШОР єдиноборств і велоспорту

Ще один вихованець Барановицькій школи боротьби Павло Ключников (до 100 кг) в першому поєдинку проти гомельчанин С. Савицького був сильніше, але поступився у другому С. Лесяк (Вітебськ). Павлу довелося доводити свою спроможність у втішних сутичках, він успішно впорався із завданням і, взявши верх над А. Личаківський з Мінська, завоював бронзову медаль.

Автор: Єгор ВЕРБІВСЬКИЙ