Барановицька гімнасти серед кращих на республіканському турнірі «Юний чемпіон»

У Мінську 27-28 квітня відбулися відкриті республіканські змагання серед юнаків та дівчат 2008-10 років народження зі спортивної гімнастики «Юний чемпіон». Хлопці й дівчата з Барановицькій СДЮШОР профспілок змогли проявити себе і зайняли кілька перших місць.

У залі Республіканського центру олімпійської підготовки з прикладних видів спорту близько ста юних гімнастів з Барановичів, крупок, Вітебська, Орші, Гродно, Гомеля, Бреста, Бобруйська, Могильова та Мінська боролися за титул «юного чемпіона». Всі вони представили свої дитячо-юнацькі школи, які мають відділення спортивної гімнастики.

На параді відкриття були присутні багато діячів спортивної гімнастики Білорусі. Чемпіонка Олімпійських ігор Антоніна Кошель за традицією - а змагання проводяться вже втретє - привітала учасників.

- Наші учні не загубилися, були на виду, - зазначає директор СДЮШОР профспілок з боксу і спортивної гімнастики Анатолій Хвойницький. - А хлопчики і зовсім створили сенсацію.

У командному заліку Барановицька команда юнаків посіла 1-е місце. Медалі, дипломи та кубок турніру завоювали Станіслав Павлюченко, Іван М'яти, Гліб Гомза, Юрій Голубко, Микита махах, Кирило Степанкевич (тренери - С. Курило, Є. Івановський, Г. Чігладзе).

Чігладзе)

Команда хлопчиків СДЮШОР Барановичі - 1-е місце.

Станіслав Павлюченко також зумів зайняти 1-е місце в особистому заліку (спортсмени 2009 року), і для Барановицького юного гімнаста - це вже третій титул «Юного чемпіона»!

Станіслав Павлюченко - 1-е місце. Фото: СДЮШОР профспілок

Серед дівчаток того ж 2009 року народження перемогу святкувала представниця нашої спортшколи Олександра Лайко - на її рахунку 1-е місце в особистому заліку. Тренери переможців змагань - Сергій Курило та Катерина Красногір були нагороджені кубками.

Олександра Лайко - переможниця змагань. Фото: СДЮШОР профспілок

- Радує, що Барановицька школа спортивної гімнастики відроджується. Завдяки таланту тренерів та їхніх учнів ми крок за кроком знову виходимо на провідні позиції, - резюмує Анатолій Хвойницький.

Автор: Єгор ВЕРБІВСЬКИЙ