Барселона - Атлетіко 7 лютого 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 23:00 (мск) - Іспанія, Кубок 2016/2017, 1/2 фіналу на Soccer.ru

90 + 8 '

Матч-відповідь між "Барселоною" і "Атлетіко" в плані видовищності, інтриги і просто зашкалює градуса боротьби зі стартовою до останньої хвилини нічим не поступився першому поєдинку на "Вісенте Кальдерон"! Футболісти побачили сьогодні перед собою 11 жовтих карток, 3 червоних, був нереалізований пенальті, помилково скасований гол Грізманн, в якому суддівська бригада побачила офсайд, та й шикарний удар Мессі зі штрафного, всю міць якого на себе прийняла поперечина. Фантастичні 180 хвилин футболу найвищого рівня подарували "синьо-гранатові" і "матрацники", але в фінал пройшли підопічні Енріке. Ви можете визначити кращих гравців матчу на Ваш погляд. Текстову онлайн-трансляцію вів Роман Земко. Всього найкращого! Слідкуйте за футболом на "Соккер.ру"!

90 + 7 '

Звучить фінальний свисток! "Барселона" виходить у фінал Кубка Іспанії!

90 + 6 ' 90 + 6 '   90 + 5 '   90 + 4 ' 90 + 5 ' 90 + 4 '

Умтіті! Самовіддано грає в своєму штрафному француз, блокуючи потужний удар Грізманн в підкаті!

90 + 3 '

Абсолютно всі футболісти в синьо-гранатових формі в своєму штрафному знаходяться. Кутовий заробили гості, в чужі володіння вже прибіг і Мойя.

90 + 2 '

Намагаються під гучний свист трибун організувати останній штурм підопічні Сімеоне.

90 + 1 '

5 хвилин ще є у "Атлетіко"! Саме стільки додав до основного часу арбітр.

90 ' 90 '   Суарес Луїс   (9) отримав другу ж Суарес Луїс (9) отримав другу ж.к.
Намагалися футболісти "Барселони" заговорити арбітра, але все ж отримав за свій проступок другу жовту Луїс! 89 '

Пристрасті розпалюються! Луїс Суарес в боротьбі за м'яч ліктем огрів по обличчю Коке. Лежить на газоні 6-ий номер "Атлетіко"!

88 '

Ого! Сіллессен явно помилився на виході зі своїх воріт, намагаючись рукою перервати політ м'яча після навісу Коке від кутового прапорця. Гамейро не зміг скористатися помилкою воротаря і замкнути "сферу" в кут на дальній штанзі.

87 ' 87 '   86 ' 86 '

Філіпе Луїс підкараулив м'яч у чужій штрафній і другим темпом завдав удар в сторону воріт Сіллессен - помітно вище створу полетіла "сфера".

85 '

У наступній же атаці буквально забивають і господарі, але гол Луїса Суареса скасовують, так як під час передачі в офсайді перебував 9-ий номер "Барселони".

84 '

Надто вже пасивно в обороні зіграли каталонці! Грізманн отримав м'яч на лівому краю чужого штрафного, міг він пробити, але зробив передачу в сторону Гамейро, який "розстріляв" порожній створ!

83 ' 83 '   82 ' 82 '

Продовжують йти в атаку гості. Через лівий фланг йде наступ "матрацників".

81 '

Нагадаємо, що "матрацники" вже другу зустріч поспіль не можуть реалізувати 11-метровий удар. Сьогодні Гамейро пробив вище поперечини, в грі проти "Леганесі" не зміг переграти воротаря Грізманн.

80 ' 80 '   Гамейро Кевін   (21) - 1: 0   Так що ж ти будеш робити, Гамейро Гамейро Кевін (21) - 1: 0
Так що ж ти будеш робити, Гамейро ?! Француз взяв розбіг і запустив "сферу" на трибуни! 79 '

Оце так поворот! Піке у своєму штрафному в підкаті збив Гамейро! Чи не роздумував арбітр довго і вказав на точку! Є шанс у "Атлетіко"!

78 '

Фантастика! Ліонель Мессі продовжує доводити, що він майстер штрафних ударів, але на цей раз всю міць його "пострілу" з лівої ноги відчула на собі перекладина!

77 ' 77 '   76 '   75 ' 76 ' 75 '

Порушує правила в атаці Корреа проти Жорді Альба. Стандарт на користь "Барселони".

74 '

Іньєста порушив правила в центрі поля. Подачу в чужу штрафну виконав Коке, з якої легко впоралися каталонці.

73 '

Ель Чоло продовжує активно розмахувати руками, намагаючись завести своїх підопічних. Є ще у "Атлетіко" близько 20-и хвилин.

72 ' 72 '   71 ' 71 '

Під оплески залишає межі поля і Іван Ракітіч. Андрес Іньєста вийде.

70 ' 70 '   69 ' 69 '

Повільно йде з поля Карраско, а разом з ним і Туран. Друга заміна "Барселони" зараз відбудеться.

68 ' 68 '   Карраско Яннік   (10) отримав другу ж Карраско Яннік (10) отримав другу ж.к.
Зрівнює склади Хіль Мансано, показуючи другу жовту картку Яннік. 67 '

Небезпечно було! Піке в останній момент встиг перервати простріл у воротарський Сіллессен, де вже готовий був замикати його Грізманн.

66 ' 66 '   66 ' 66 '

Заробили кутовий тепер уже "матрацники" біля воріт Сіллессен. Закінчилося все це тим, що могли організувати контратаку господарі, але не вдалося втекти Мессі від суперника.

65 '

Корреа підключив по правому флангу до атаки "Атлетіко" Хуанфрана, який прострілив в центр чужого штрафного - впоралися каталонці, вибивши "сферу".

64 '

Умтіті в ризикованому підкаті вибиває м'яч з ніг Гамейро в своїй штрафній. Все в межах правил, на щастя для фанатів "Барселони".

63 ' 63 '   63 ' 63 '

Аут заробили "матрацники" у самого кутового прапорця на чужій половині. Хуанфран викине "сферу" далеко в штрафну, судячи з усього.

61 ' 61 '   60 ' 60 '

Судячи з усього, нас чекає цікава кінцівка, пані та панове! Все-таки "Атлетіко" справлявся непогано і з 11-ма футболістами в синьо-гранатових формі, а тут їх вже 10.

59 '

Забиває Грізманн, але встигає арбітр підняти прапорець, зафіксувавши положення "поза грою" у француза!

58 '

Цікаво, що був уже готовий вийти на заміну Алькасер, але довелося сісти назад на лавку Пако.

57 ' 57 '   Роберто Серхі   (20) отримав другу ж Роберто Серхі (20) отримав другу ж.к.
А ось це вже цікаво! Чи не справлявся особливо в обороні і в першому таймі Роберто з Луїсом, не замінив його Енріке - тепер на другу жовту садить захисника "Барселони" Феліпе. 56 '

Неможливо "Атлетіко" чинити серйозний тиск на штрафну Сіллессен, як це було в першому таймі.

55 '

І знову здається, що Луїс Суарес мудрує! Викотили м'яч під удар уругвайцю партнери, міг спробувати хоча б пробити метрів з 11-и Луїс, але вирішив пропустити "сферу" між ніг, а на іншому краю штрафного нікого з "синьо-гранатових" не виявилося.

54 '

Карраско виходив на ударну позицію, перебуваючи у самій лінії чужого штрафного, але зрізався м'яч з ноги Яннік і полетів далеко від створу.

53 '

Відкрита гра пішла. М'яч не затримується в центрі поля. Спочатку Мессі розігнав швидку атаку "Барселони" через правий фланг, а трохи пізніше вже свою відповідь організували "матрацники". До небезпечних моментів не дійшло, на жаль.

52 '

Мессі на високій швидкості по жонглював у чужій штрафній з м'ячем, але обвести суперника не вдалося. Втратив "сферу" аргентинець.

51 '

Непогану передачу видавав Грізманн між захисниками "Барселона" в сторону Торреса. Якби не своєчасний вихід з воріт Сіллессен, то відбувся б вихід один на один з Яспера.

50 '

Андре Гомеш приклався здалеку в сторону воріт Мойя - м'яч полетів на трибуни.

49 ' 49 '   48 '   47 ' 48 ' 47 '

Ох, перемудрил Луїс Суарес! Міг уругваєць вриватися на ударну позицію, зміщуючись з центру на правий край чужій штрафній, але вважав за краще віддати назад пас в сторону Мессі - у того м'яч відібрали.

46 '

Другий тайм розпочався! Розвели господарі з центру.

45 + 2 '45 + 1'

Знаменита футбольна прислів'я говорить: "Не забиваєш ти - забивають тобі". Саме цими словами можна і підсумувати перший тайм матчу між "Барселоною" і "Атлетіко". "Матрасники" з самого стартового свистка задали дуже високий темп, за яким захист "синьо-гранатових" встигала з працею, в багатьох моментах врятував Сіллессен. Ближче до 30-ій хвилині каталонцям вдалося перехопити ініціативу і перед самою перервою відкрити рахунок зусиллями Ліонеля Мессі і Луїса Суареса, хоча це була перша по-справжньому гольова ситуація біля воріт Мойя майже за 45 хвилин. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу .

45 '

Звучить свисток на перерву! Поки футболісти будуть відпочивати, ви можете погортати нові записи в блогах .

44 '

Мессі в своєму стилі змістився до лінії чужого штрафного, зібравши на себе кілька суперників, та пробив у правий нижній кут воріт Мойя - голкіпер удар парирував, а на добиванні першим виявився Луїс Суарес! Офсайду не було! Рахунок в матчі відкрито!

43 ' 43 '   Суарес Луїс   (9) - 1: 0   І все-таки відкривають рахунок саме каталонці Суарес Луїс (9) - 1: 0
І все-таки відкривають рахунок саме каталонці! Луїс Суарес опинився в потрібний час і в потрібному місці! 1-0! 42 '

Друга половина першого тайму пройшла переважно в боротьбі за м'яч. Небезпечних моментів вже хвилин 20 не спостерігали вболівальники на "Камп Ноу".

41 '

Ракітіч відчув на собі агресивний настрой Феліпе Луїса. Порушив правила бразилець, намагаючись відібрати м'яч у хорвата.

40 '

Ну що ж, вдалося каталонцям перевести гру на чужу половину поля і відсунути її по-далі від своєї штрафної.

39 '

Альба і Суарес намагалися відігратися в "стінку" поблизу чужого штрафного, але відповідна передача Луїса виявилася на найкращою. Перехопили м'яч "матрацники".

38 '

Запрацювали стандарт господарі на чужій половині. Мессі виконав кручену подачу в сторону Піке, але захисники "Атлетіко" впоралися і винесли м'яч за межі штрафного.

37 '

Ех! Спіймали зараз каталонці суперника на помилці у своїх воріт, Луїс Суарес скинув м'яч під удар Мессі, але тільки той чомусь не став бити відразу з лінії штрафного, а вирішив піти в дриблінг - відразу троє відібрали "сферу" у Ліонеля.

36 ' 36 '   35 ' 35 '

Феліпе Луїс спробував зробити подачу з лівого флангу, але на цей раз Роберто встиг накрити бразильця. Вийшла "сфера" в аут від Серхі.

34 '

З навісом від прапорця на ближню штангу спокійно впоралися "матрацники", але в контратаку втекти не вдалося їм. "Барселона" тримає м'яч в центрі поля.

33 '

Луїс Суарес заробив кутовий біля воріт Мойя. Ракітіч виконає подачу з кута поля.

32 '

Грізманн порушив правила проти Роберто. Стандарт на користь "Барселони" в центрі поля.

31 '

У позиційній атаці знаходяться "синьо-гранатові". Досить рідкісне це явище в першому таймі в сьогоднішньому матчі.

30 '

Досить спірна ситуація, треба сказати. Подивившись відеоповтор, можна побачити, як Серхі прихоплював ззаду Фернандо. Питань до арбітра вже досить.

29 '

Коке зробив подачу на ближній кут штрафного, де знову опинився на газоні Торрес після боротьби із захисником. Цього разу фолу не було з боку Роберто, вважає арбітр.

28 '

Порушення правил з боку Піке фіксує головний арбітр. Рукою зачепив обличчя Торреса 3-ий номер "Барселони". Обійшлося без жовтої картки.

27 '

Мессі! Змістився на лівий кут чужій штрафній Ліонель і пробив потужно по низу. М'яч покотився прямо по центру, спокійно зафіксував його Мойя.

26 '

Явно не на такий футбол розраховували вболівальники, що знаходяться на трибунах. Не припиняється гучний свист прийшли на "Камп Ноу" фанатів "Барси".

25 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: 45-55% на користь мадридської дружини. Сіллессен півхвилини стояв зі "сферою" в ногах, але ніхто з партнерів так і не відкрився - довелося вибивати футбольний снаряд.

24 '

Положення "поза грою" фіксує у Феліпе Луїса боковий арбітр. Стандарт на користь "Барселони".

23 '

Зовсім не схожа на себе "Барселона". "Матрасники", треба сказати, частіше атакують саме через лівий фланг, де Роберто частенько не встигає за Карраско і Луїсом.

22 '

Складається враження, що триває другий тайм першого матчу на "Вісенте Кальдерон", коли "Атлетіко" повністю переграв "Барселону", створив безліч моментів, але забити другий гол так і не зміг.

21 '

Ого! Феліпе Луїс несподівано зважився на удар здалеку метрів з 25-и в ближній кут - втратив ворота Сіллессен і навіть не стрибав в сторону м'яча, який потрапив в сітку, але зі зворотного боку!

20 ' 20 '   19 ' 19 '

Відеооператори смакують нарізку моментів, де незадоволений чи діями своїх підопічних Енріке, то чи роботою суддівської бригади. Помітно нервує наставник "Барселони".

18 '

Під бурхливий свист заповненого під зав'язку "Камп Ноу" продовжує йти в атаку "Атлетіко"!

17 '

І знову було небезпечно! Годін виграв "повітря" при подачі м'яча з кута поля і потужно пробив головою - пощастило Сіллессену, що прямо по центру полетіла "сфера", в руки її забрав Яспер!

16 '

І знову в дії Сіллессен! Дають захисники "Барселони" бити і видали "матрасникам"! Коке приклався метрів з 22-ї в лівий від себе кут - на кутовий перевів "сферу" в стрибку Яспер!

15 '

"Барселона" вийшла в позиційний наступ. Ніко Гайтан непогано зіграв у відборі на лівому фланзі оборони, повернувши швидко "сферу" гостям.

14 '

Мессі ледь не вдалося відібрати м'яч у Сауля в районі центрального кола, але не дав себе обікрасти 8-ий номер "Атлетіко".

13 '

Цікаво, на скільки вистачить сил у "Атлетіко" на такий активний пресинг на всіх ділянках поля?

12 '

Луїс Суарес не зміг вийти зі своєї половини поля з м'ячем, так як Сауль досить грубо відштовхнув від себе уругвайця. Фол на користь "Барселони".

11 '

Небезпечно! Коке навісив в штрафну "Барселони", де Грізманн підрізав м'яч головою ближче до воротарського, а там вже Савич бив в упор - відбив удар чорногорця Сіллессен! Треба віддати належне боковому арбітру, який зафіксував офсайд у Стефана.

10 '

Поки що повністю домінує "Атлетіко". Складається враження, що вдома грають "матрацники", а "Барселона" і не прагне володіти м'ячем.

9 '

У позиційній атаці знаходяться підопічні Сімеоне. Савич перевів "сферу" на лівий фланг, куди відкрився Феліпе Луїс. Триває наступ "Атлетіко".

8 '

Сіллессен зовсім не поспішає вибивати м'яч від воріт. Намагається воротар "Барселони" збити атакуючий настрій "Атлетіко".

7 '

Ох, шикарний нас чекає матч, зважаючи на все! З перших хвилин команди показують позамежний настрій!

6 '

Повинні були забивати гості! А точніше робити це повинен був Карраско, який змістився з лівого флангу в центр штрафного, попутно уклавши на замаху кілька захисників "Барселони", але пробив метрів з 10-и точно по центру - відбив "сферу" Сіллессен!

5 '

Луїс Суарес! Перший небезпечний момент у матчі! Туран забезпечив м'ячем уругвайця поблизу чужого штрафного, який один в один обіграв Савича і пробив в ближній кут - врятував Мойя!

4 '

Запрацювали стандарт гості на половині "Барселони". Годін намагався пробити головою після навісу Гайтана, але порушив правила ще до торкання м'яча на Піке.

3 '

Схоже, що не збираються відкладати справи, як то кажуть, в довгий ящик підопічні Сімеоне. Активно вони прессингують на чужій половині поля "синьо-гранатових".

2 '

Дуже активно починають матч "матрацники"! Буквально обложили вони штрафну каталонців, намагався пробити і Торрес по воротах Сіллессен, і Сауль, але вчасно блокували удари гостей захисники "Барселони".

1 '

Матч розпочався!

0 '

Футболісти "Атлетіко" на передматчевій розминці.

0 '

"Матрасники" не зможуть розраховувати на капітана команди Габі, який відбуває дискваліфікацію за перебір карток. У лазареті значаться Ян Хмара, Хосе Марія Хіменес, Тіагу і Аугусто Фернандес.

0 '

Через перебір жовтих карток не зможе допомогти "Барселоні" сьогодні Неймар, травмований Рафінья.

0 '

"Атлетіко" також без особливих зусиль здобув три очки в звітному матчі 21-го туру регулярної першості проти "Леганесі" (2-0). Фернандо Торрес вийшов в старті (на відміну від першого півфінального матчу з "Барселоною") і вирішив результат гри двома своїми голами. Спочатку Ель Ніньо заробив пенальті, який зголосився виконувати Грізманн і пробив, м'яко кажучи, невдало, але тут же на добиванні першим виявився 9-ий номер мадридського клубу. У дебюті другого тайму Фернандо блискуче реалізував вихід один на один, переваживши "парашутом" Яго Ерреріна. Помітно загострив гру попереду Торрес і в першому матчі з "Барселоною", вийшовши в перерві з лави. Напевно заслужив досвідчений форвард своє місце в складі зі стартових хвилин матчу-відповіді, але вирішувати це буде тільки Дієго Сімеоне.

0 '

У минулий уїк-енд в рамках Ла-Ліги "Барселона" проводила домашній матч проти баскського "Атлетика". Луїс Енріке провів ротацію складу, давши відпочити деяким лідерам перед матчем-відповіддю з "матрацниками", і все одно каталонці на подив легко розправилися з клубом з Більбао. У старті були відсутні Жорді Альба, Роберто, Хав'єр Маскерано, Іван Ракітіч, ​​Луїс Суарес, але і без них синьо-гранатові забили три м'ячі в сітку воріт Ірайсоса. Відзначилися Ліонель Мессі, Пако Алькасер і Алейш Відаль.

0 '

Вітаємо всіх любителів футболу на "Соккер.ру"! Сьогодні о 23.00 за московським часом продовжать з'ясовувати між собою відносини "Барселона" і "Атлетіко" в рамках півфіналу Кубка Іспанії. Нагадаємо, що в першій зустрічі на "Вісенте Кальдерон" обидві дружини продемонстрували яскравий, атакуючий футбол з безліччю гольових моментів, але все ж сильнішими виявилися підопічні Луїса Енріке, які відвезли перемогу з рахунком 1-2. "Матрацникам" доведеться викластися по повній на "Камп Ноу" і забивати двічі, як мінімум, щоб позначити свої тверді наміри на вихід у фінал. Судячи з того, як проходив другий тайм зустрічі в Мадриді, цілком під силу підшефним Дієго Сімеоне нав'язати боротьбу каталонцям, а тому ховати інтригу вже перед стартовим свистком не варто. Нас чекає 90 хвилин (а, можливо, і більше) відмінної футболу! Текстову онлайн-трансляцію для Вас проведу я, Роман Земко.