«Барселона» перемогла «МЮ» в фіналі Ліги Чемпіонів (відео)

У суботу, 28 травня, відбулася найважливіша подія європейського футбольного сезону - фінал Ліги Чемпіонів УЄФА 2010/2011: «Барселона» - «Манчестер Юнайтед».

Переможцем фінального матчу Ліги Чемпіонів на «Уемблі» і володарем Кубка європейських чемпіонів сезону 2010-2011 стала іспанська «Барселона», яка обіграла з рахунком 3: 1 англійський «Манчестер Юнайтед».

Голи: Педро Родрігес (27), Мессі (54), Вілья (69) - Руні (34)

«Барселона»: Віктор Вальдес, Дані Алвес (Пуйоль, 88), Маскерано, Піке, Абідаль, Хаві, Серхіо Бускетс, Іньєста, Вілья (Кейта, 86), Мессі, Педро Родрігес (Афеллай, 90 + 2)

Тренер: Хосеп Гвардіола

«Манчестер Юнайтед»: Ван дер Сар, Фабіу (Нані, 68), Фердинанд, Відіч, Евра, Валенсія, Керрік (Скоулз, 77), Гіггз, Пак Джі Сун, Ернандес, Руні

Тренер: сер Алекс Фергюссон

Попередження: Дані Алвес (60), Керрік (61), Валенсія (80), Вальдес (85)

У першому таймі боку створили по одному стовідсоткового моменту і реалізували їх. Спочатку досягли успіху каталонці: на 27-й хвилині захисники «МЮ» залишили без належної уваги в штрафний Педро, і нападаючий влучно пробив у ближній кут - 1: 0.

Відзначимо, що голкіпер Едвін ван дер Сар, який вирішив вгадувати з напрямком удару, в результаті «завалився» в інший бік.

Британці відігралися швидко: на 34-й хвилині Руні, організувавши атаку, отримав пас у штрафному майданчику від нев'янучого Раяна Гіггза і невідпорно пробив у правий верхній кут воріт Віктора Вальдеса - 1: 1.

Перед самою перервою Ліонель Месії міг вивести «Барселону» вперед, проте до м'яча після прострілу Давіда Вільї аргентинець дотягнутися не зміг.

Втім, вже в дебюті другого тайму найкращий футболіст наших днів реабілітувався: на 54-й хвилині Мессі несподівано пробив з-за меж штрафного, і воротар Едвін ван дер Сар, закритий власними захисниками, відобразити загрозу не зумів - 2: 1.

Третій гол «МЮ» «привіз» собі сам: у простій ситуації м'яч був «презентовано» для Давида Вільї, який завдав бездоганний удар по воротах англійського гранда - 3: 1.

Результат матчу варто визнати справедливим - каталонці були швидше, більш технічні і організованіше. При певній частці везіння вони могли забити ще більше, а ось у «Манчестер Юнайдет» варіантів для порятунку практично не було.

Цей успіх став для «Барселони» четвертим в історії, і тепер каталонці за кількістю завойованих Кубків Чемпіонів зрівнялися з «Баварією» і «Аяксом».

Як повідомлялося напередодні фіналу, переможець Ліги чемпіонів 2010/11 заробить близько 126 мільйонів євро (178 млн доларів). Другому фіналісту дістанеться 73 млн євро, а ще 52 млн євро надійде в казну Лондона, де проводиться фінальний матч.