Барселона-Реал 1: 2. Щось зламалося в налагодженому каталонському механізмі?

1. Барселона Реал 1: 2 голи (відео)

Вчора, в іспанському футбольному чемпіонаті відбулася подія, до якого, без перебільшення, небайдужі у всьому світі

Вчора, в іспанському футбольному чемпіонаті відбулася подія, до якого, без перебільшення, небайдужі у всьому світі. Матч Барселона-Реал, або як його ще називають «ель класико», в черговий раз показав найвищий рівень двох кращих на сьогоднішній день іспанських команд.

Схоже, щось все-таки розладналося в ідеальному каталонському механізмі. А чи може хтось швидко згадати, коли Барселона в останній раз програвала два матчі поспіль? І якщо програш 0: 1 від Челсі в Лізі чемпіонів не виглядає критичним, то вчорашню поразку від Реала практично поставило хрест на каталонських амбіціях в плані завоювання першого місця в нинішньому іспанському чемпіонаті.

Нарешті Жозе Моуріньо зміг домогтися від своїх футболістів суворої гри в обороні. Вчорашню захисну лінію Реала можна назвати практично ідеальною, адже Барса була іноді не схожа сама на себе і каталонський трикутник Мессі-Іньєста-Хаві не виглядав таким вже непереможним.

Барселона, як зазвичай, подовгу володіла м'ячем. Як завжди, трохи помилився Вальдес, що призвело до голу Самі Хедіра на 17-й хвилині зустрічі. Після цього, Барса давила, а Реал "огризався». На 70-й хвилині зустрічі Алексіс Санчес зрівняв рахунок і, здавалося, Барселона зараз дотисне Реал. Але, мадридці через три хвилини, завдяки зусиллям Кріштіану Роналду шокували присутніх на Кам Ноу, забивши у ворота господарів другий м'яч.

Можна сказати, що на цьому матч і закінчився. Барселона намагалася врятувати гру, але в цих спробах не було блиску. А Реал, перемігши в столиці Каталонії, практично забезпечив собі чемпіонство в іспанському чемпіонаті.

Барселона Реал 1: 2 голи (відео)

Антон Кириллов для Novostimira.com.ua Фото: footballfan.com.ua Відео: YouTube