Барселона - Реал Мадрид: огляд і рахунок матчу

Барселона принизила Реал Мадрид в 10-му турі чемпіонату Іспанії 2018/19. Рахунок і огляд матчу читайте на "Футбол 24".

Матч, як і онлайн-трансляція Барселона - Реал Мадрид на "Футбол 24", стартував о 17:15. Каталонці перед Класіко втратили на користь Атлетіко (19 очок) лідерство в чемпіонаті Іспанії, набравши 18 балів, а третю сходинку сенсаційно займав їх сусід - Еспаньол (18). Реал же опустився на 9-е місце (14 пунктів) і повинен був тільки перемагати, якщо Хулен Лопетегі бажав залишитися головним тренером мадридців.

Барселона - Реал - відео голів та огляд матчу

Перший момент прийшов від Реала. Марсело ефектним фінтом пошив у дурні захисника на лівому фланзі, після чого швидку контру завершував Бензема після пасу Бейла - вище. Дебютний випад Барси завершився голом. Прогнозована передача за спини на хід Альбі став справжнім шоком для "вершкової" захисту. Захисник господарів протягнув м'яч, витримав паузу і ідеальним пасом знайшов самотнього Коутиньо, який просто не мав права таке не реалізувати. Перший гол бразильця і ​​3-й ассист іспанського фулбека в історії Класіко! Земляк Коутиньо Марсело завдав першого влучного удару по воротах тер Штегена, однак німецький голкіпер впорався з непростим м'ячем.

Земляк Коутиньо Марсело завдав першого влучного удару по воротах тер Штегена, однак німецький голкіпер впорався з непростим м'ячем

Під злива повітряних кульок жовтого кольору (чергова політична акція на підтримку незалежності каталонців?) Барса змусила помилитися Начо, який не витримав пресингу. Артур пробив з-за меж штрафного, а Куртуа показав клас, витягнувши снаряд з верхнього кута. На 28-й вперше в історії Класіко VAR помічники судді за кадром перевірили спірний епізод. Варан вдарив по ногах Суареса в штрафний Реала. Головний арбітр Хосе Санчес так і не дочекався вердикту і побіг дивитися падіння Луїса вже сам. В результаті уругваєць все ж пробив і реалізував пенальті, хоча бельгійський воротар і вгадав напрямок удару.

Барселона - Реал Мадрид: онлайн-трансляція матчу

При рівній кількості ударів в створ воріт (3: 3) Барселона відверто панувала (61% володіння) на поле, була гостріше біля чужих воріт і справедливо здобула перевагу двох голів за перші 45 хвилин. Якщо взяти до уваги останні 10 дербі, то Реал після 0: 2 на Камп Ноу за підсумками першого тайму частіше програвав з розгромним рахунком (3), ніж домагався позитивного результату (2 нічиї).

На старті другого тайму Іско виконав простріл справа, а Марсело виконав роль Роналду, розстрілявши ворота а-ля Коутиньо в першому таймі. Хулен Лопетегі випустив замість Варана Лукаса Васкес, перевівши Начо з правого флангу захисту в центр. Номінальний вінгер зробив гру Реала вищою, ризикованою, але і продуктивною. Уже Мадрид почав вигравати боротьбу завдяки пресингу біля чужого штрафного. І ось уже Модріч на 56-й пробиває в штангу.

Заспокоївшись, Барса могла відновити своє гольове перевагу. Суарес ефектно в падінні пробивав після прострілу з правого флангу - тільки штанга врятувала Куртуа. У перші 20 хвилин другого тайму відчутним стало вже домінування Реала 56% володіння, 8: 3 по ударам. Однак каталонці не особливо панікували. Ще одну контратаку завершував Бускетс, але Серхіо мінімально промахнувся. У відповідь Бензема з кількох метрів не влучив ударом головою, втративши цукерковий пас Васкеса.

Суарес фактично прибив гостей ідеальним за влучністю пострілом з другого поверху. Роберто, як на тренуванні знайшов голову уругвайця. Далі Роберто віддав ще один асист на Ель Пістолеро. Рамос провалився, подарувавши м'яч іспанцеві, той миттєво вивів Суареса один на один, а Луїс сьогодні не знав пощади. Артуро Відаль вийшов на кілька хвилин і встиг забити 5-й гол Барселони. Дембеле розірвав правий фланг мадридців, навісив, а чилійцеві навіть не спробували перешкодити провальні Рамос і Каземіро. Куртуа ще й парирував удар скорпіона від Суареса. Нокаутовані "королі" дозволяли господарям абсолютно все в кінці зустрічі.

Барселона набирає 21 пункт і повертається на вершину, спонукаючи Атлетіко на другу позицію. Реал ... тільки на 9-му місці, маючи в активі жалюгідні 14 очок (менше половини від можливих).

Луїс Суарес виграє дуель дев'яток у Бензема

Уругваєць замінив Мессі так, що перевершив його досягнення в Класіко. Відразу 9 голів за перші 11 матчів проти Реал - такого навіть Лео не зміг провернути. Луїс робив у штрафному суперника майже все. Уругваєць, якому не так давно діставалося чимало критики, заробив пенальті, реалізував його, потрапив в штангу, забив головою і реалізував вихід один на один, міг відзначитися ще кілька разів. Працював за себе і свого друга Мессі. Ось що з людьми народження нової дитини робить!

Ось що з людьми народження нової дитини робить

Бензема зіграв начебто і непогано, взяв активну участь в декількох атаках, але в цілому справив враження мисливця, який втратив нюх і зробив це не вчора і навіть не позавчора. Карім показав себе тим, кого часто просто ненавиділи фанати Реала. У важкий для команди момент він і не боровся, і не забивав. Просто відіграв звичайний матч, ніби вийшов на спаринг, а не дербі, де проти тебе 93 тисяч шалених ковток Камп Ноу.

Коли роль Роналду соромляться взяти на себе всі, крім захисника ...

... настає час Марсело. Бразилець несподівано став тим, від кого не тільки в матчі проти Барси, але і в декількох попередніх, виходила найбільша загроза. З відходом Роналду зникли не тільки "банальні" 50-60 голів за сезон, до яких президент Флорентіно Перес так і не виявив належної поваги. Гірше біда в тому, що посередній на поле стали такі гравці, як Best of The Best-2018 Модріч, а також Асенсио, Бензема, Іско, Васкес, Бейл. Вся атакуюча лінія Реала виглядає руїною.

Вся атакуюча лінія Реала виглядає руїною

Після 4-х матчів без забитих голів настав період, коли 3 з 4-х голів в наступних 3-х іграх забиває ... лівий захисник збірної Бразилії. Хто кращий голеадор Реала в сезоні? Правильно, Марсело. Гравець, який вперше в своїй кар'єрі забиває 3 матчі поспіль. Кращий футболіст Мадрида в сезоні травмував привідний м'яз стегна і пішов з поля на 82-й хвилині. Він дав надію на камбек, сміливо пішовши на місце Роналду в центрі штрафного Барси. Як же символічно, що після його заміни команда Хулен Лопетегі пропустила ще двічі!

Як же символічно, що після його заміни команда Хулен Лопетегі пропустила ще двічі

Дебют VAR в Класіко

Вперше в історії битв Барселони і Реала долю гольового моменту вирішили відеоповтори. Спочатку система VAR дала збій - в нарадчій кімнаті не змогли передати Хосе Санчеса однозначне рішення. Арбітр подивився відео сам і швидко вирішив вказати на 11-метрову позначку. Барселона і без цього володіла перевагою, але першого гола Суареса могло і не бути, чи не візьмись Ла Ліга за голову і технології в поточному сезоні. Чистий пенальті, справедливе рішення, майже ідеально розібрався суддя. Відзначаємо історична мить.

15 хвилин гри - Хулен Лопетегі, це не Реал, або Історичне фіаско

Надія уболівальників "вершкових" тривала від сили 20 хвилин, хороша гра Мадрида - ще менше. Хулен Лопетегі виявився серед 5-й гірших тренерів в історії Реала за результатами: по 4 перемоги і поразки і 2 нічиї в Прімері. Минуло понад 50 років з тих пір, як його попередники-невдахи настільки ж розчарували фанатів столичного клубу такими жахливими показниками. Одне очко за 5 турів чемпіонату Іспанії, 3 поразки поспіль, Еспаньол, Алавес, Вальдолід, Леванте і Хетафе вище в таблиці - важко повірити, але ми дійсно все ще говоримо про такий клуб, як Реал Мадрид.

Відкинувши негативну статистику, відзначимо спробу наставника змінити гру. Сміливий ризик на початку другої половини приніс гол і ще кілька блискучих моментів. Але замість реалізації прийшло покарання у вигляді смертельних контр і безвольною захисту. Команда втомилася від невдач і навіть не показала волі битися за свого тренера, яку озвучувала на словах всі останні тижні. Нокаутовані, розбиті, загнані в кут - і тренер, і гравці, таке враження, просто чекають фінального вердикту з верху.

Хулен Лопетегі четвертий раз у своїй тренерській кар'єрі програв матч, коли його підопічні пропустили 5 голів. Не тільки він винен, але це остаточний і символічний кінець мрій. Такого Флорентіно Перес не прощає. Коли твоїх тактичних успіхів не вистачає хоча б на тайм матчу проти Барселони, відставка стає неминучою. Чекайте нового тренера на новому тижні!