Барселона знищила Реал в Ель Класико

Безпрецедентний випадок перед «ель класико» - на хвилину мовчання вийшли абсолютно всі заявлені на матч футболісти і тренера обох команд. За їх спинами вболівальники розгорнули величезний прапор Франції і на «Сантьяго Бернабеу» пролунала "Марсельєза" в зворушливому виконанні. Так вшанували пам'ять жертв теракту в Парижі перед головним футбольним матчем уїк-енду. Так учасники футбольного дійства на «Сантьяго Бернабеу» показали, що життя триває, а людська згуртованість і взаємодопомога переможе будь-яке зло. І сьогодні, в цей суботній вечір, люди різних країн і віків, віросповідань і поглядів на життя, відправляться в спортивні бари, зустрінуться з друзями або родиною і будуть дивитися найбільше футбольне протистояння - «ель класико».

І сьогодні, в цей суботній вечір, люди різних країн і віків, віросповідань і поглядів на життя, відправляться в спортивні бари, зустрінуться з друзями або родиною і будуть дивитися найбільше футбольне протистояння - «ель класико»

За оцінками президента LFP Хав'єра Тебаса протистояння «Реала» і «Барселони» по всьому світу подивляться 500 мільйонів людей. І вже з перших хвилин поєдинку стало зрозуміло - чи хтось із них залишиться незадоволеним після перегляду цього матчу. І мова йде не про результат, а про якість гри, які продемонстрували команди. Або ... якщо вже бути чесними, то одна команда.

«Барселоні» потрібно тільки 11 хвилин, щоб нівелювати всі спроби Мадрида взяття воріт Браво і більш того - забити гол. У житті кожного з нас трапляються ситуації, коли очікування дещо розходяться з реальністю. І мова йде не тільки про покупку одягу в китайських Інтернет-магазинах. Тим більше, в цьому випадку скоріше очікування значно перевершують реальність. А ось перший гол «Барселони» - навпаки - дався каталонцям набагато легше, ніж вони самі цього могли очікувати.

Сержі Роберто чудово протягнув м'яч майже з центру поля, віддав передачу на Суареса, а той, випередивши всіх захисників «Реала» увірвався в штрафну суперника і відправив м'яч у ворота Наваса.

Божевільна підтримка на «Сантьяго Бернабеу» не чинила ніякого впливу на футболістів в білосніжній формі. Малувато все ж просто саппорта трибун, потрібні ще й якісь дії футболістів і, увага, тренера. А тренер ... А тренер у «Реала» Рафаель Бенітес. І цим, напевно, все сказано.

Перша заміна в матчі сталася вже на 28-й хвилині. І ініціатором її був зовсім не наставник мадридського «Реала». Маскерано отримав травму і Луїс Енріке був змушений замінити його. На поле вийшов Матьє.

Здавалося б, несподівана заміна на старті поєдинку може, що називається, збити з пантелику, як Луїса Енріке, так і самих гравців «Барселони». Але вистачило буквально п'яти хвилин, щоб дати зрозуміти - з таким «Реалом» каталонці впораються і без Маскерано. І навіть без Мессі. Аргентинець, до речі, почав матч на лавці запасних.

На 40-й хвилині Іньєста прокинув м'яч на хід Неймара, а той, зблизившись з Навасом, елегантно відправив снаряд рівно під руку падаючому костариканцем.

На перерву «Барселона» йшла з комфортною перевагою в два м'ячі і чомусь шанси «Реала» відігратися у другому таймі виглядали дещо примарними ... Хоча і на початку другої тайму «Реал» намагався створювати гострі моменти біля воріт Клаудіо Браво. Ключове слово тут - намагався.

І спроби «Реала» успіхом не увінчалися. Зате в легкому стилі, здається, зовсім не докладаючи для цього зусиль, забила «Барселона». Цього разу Іньєста і Неймар помінялися місцями - тепер уже ассітіровал Неймар, а забивав Андрес.

А на 57-й хвилині до всіх радощів «Барселони» додалася ще одна - після тривалої паузи на поле повернувся Лео Мессі. Аргентинець дуже хотів забити, але очевидним було те, що Мессі ще не до кінця готовий грати на 100% своїх можливостей.

Зате вже в середині другого тайму (нарешті) і «Реал» спробував «розмочити» рахунок. Відмінна можливість була у Роналду на 67-й хвилині матчу, коли португалець виходив один на один з Браво. Але і Роналду пробив не дуже, і Браво продемонстрував шикарну реакцію.

«Добив» мадридців Суарес. Після передачі від Альби, Луїс зробив рахунок просто непристойним - до 75-й хвилині матчу «Барселона», граючи на «Сантьяго Бернабеу» вела 4: 0!

Нехай і всі голи були забиті у ворота однієї команди, але вони - як невід'ємний елемент «класико» - в цьому матчі були присутні. Жовта картка Рамосу - «done». І як же до цього комплекту не додати ще й вилучення? На 84-й хвилині у Іско просто не витримали нерви - він навмисно вдарив по ногах суперника, за що абсолютно справедливо був видалений з поля.

«Реал» без шансів програє в «класико», показуючи, можливо, найгіршу гру за останні роки.

Бенітес зробив свою справу, Бенітес може йти є.

Я. Кустол

«Реал Мадрид» - «Барселона» - 0: 4
«Реал Мадрид» - «Барселона» - 0: 4   Луїс Суарес, 11, Неймар, 39, Андрес Інієста, 53, Луїс Суарес, 74 Луїс Суарес, 11, Неймар, 39, Андрес Інієста, 53, Луїс Суарес, 74

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас, Данило Да Сільва, Марсело (Даніель Карвахал, '59), Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Гарет Бейл, Хамес Родрігес (Іско, '56), Лука Модріч, Тоні Крооc, Карім Бензема, Кріштіану Роналду
«Барселона»: Клаудіо Браво, Даніель Алвеш, Жерар Піке, Хав'єр Маскерано, Хорді Альба, Роберто, Серхіо Бускетс, Іван Ракітіч (Ліонель Мессі, '57), Луїс Суарес, Андрес Інієста (Мунір Ель-Хаддад, '77), Неймар

Хамес Родрігес, 23 Хамес Родрігес, 23. Серхіо Рамос, 51. Даніель Карвахал, 83. - Даніель Алвеш, 30. Серхіо Бускетс, 92