Барселона - Манчестер Сіті 19 жовтня 2016 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 21:45 (мск) - Ліга чемпіонів 2016/2017, 3 тур на Soccer.ru

90 + 4 '

Підсумковий рахунок на табло говорить сам за себе. На даний момент "Барселона" за багатьма показниками сильніше "Сіті". Виконавська майстерність тріо "Мессі-Суарес-Неймар", чудова гра на останньому рубежі Тер Штегена і груба помилка Клаудіо Браво на початку другого тайму стали вирішальними факторами в цьому матчі. Підопічні Гвардіоли могли і повинні були забивати сьогодні, але пробити німецького воротаря їм не вдалося. Джо Харт, переглядаючи по телевізору гру команди, якій він належить, напевно, був згаданий уболівальниками "городян" не раз і не два. Ви можете визначити кращих гравців матчу на ваш погляд. Текстову онлайн-трансляцію для вас вів Роман Земко. До нових зустрічей на "Соккер.ру"!

90 + 3 '

Усе! Матч завершено! "Барселона" громить "Манчестер Сіті"!

90 + 2 ' 90 + 2 '   90 + 1 ' 90 + 1 '

Стерлінг жорстко огрів по ногах Диня. На газоні лежить француз і корчиться від болю. Не вистачало ще в самій кінцівці отримати травму захиснику "Барси".

90 '

Всього лише дві хвилини додав Мажич! Справедливе рішення, адже в цій зустрічі вже все вирішено.

89 ' 89 '   88 ' 88 '

"Барселона" продовжує йти в атаку. Чергове позиційний наступ почав Ракітіч зі своєї половини.

87 ' 87 '   Неймар   (11) - 3: 0   Мессі поступився Неймара, який в своєму стилі розганявся дуже довго і пробив в лівий від себе кут - Кабальєро стояв до кінця і відбив удар бразильця Неймар (11) - 3: 0
Мессі поступився Неймара, який в своєму стилі розганявся дуже довго і пробив в лівий від себе кут - Кабальєро стояв до кінця і відбив удар бразильця! 86 '

Цей аргентинець сьогодні просто невловимий! Мессі на правому краю штрафного пішов від Коларова, який збив Ліонеля в підкаті - це пенальті!

85 '

Трохи більше 5-и хвилин до закінчення основного часу. Цікаво, чи буде додавати велику кількість часу арбітр, так як пауза була велика, коли видалили Браво.

84 '

Намагається Де Брюйне щосили, багато бігової роботи проробляє, але не вистачає йому холоднокровності. Багато моментів у нього сьогодні було. В останньому епізоді Кевін навіть не став бігти за "сферою" - передача партнера була дуже сильною.

83 '

Починає зі своєї половини поля атаку "городян" Кліші. Правим флангом піде черговий наступ гостей.

82 '

Ракітіч просто шикарну передачу віддає на кордон воротарської, куди забіг Неймар! Бразилець зльоту спробував переправити м'яч у сітку, але Кабальєро не дав себе обіграти!

81 '

Неймар спробував обдурити Стоунз правдиві русі, але не купився на цей фінт захисник "Сіті", триває атака "Барселони".

80 ' 80 '   79 '   78 ' 79 ' 78 '

Знову провалюється оборона "синьо-гранатових", але Сілва не зміг зробити точний простріл ні на Стерлінга, ні на Де Брюйне.

77 '

Стерлінг обіграв Маскерано на лівому фланзі і зробив навіс в штрафну "Барси", де Умтіті головою зіграв на винос.

76 '

Мессі на газоні лежить і тримається за обличчя. Фернандіньо відверто жорстко зіграв в корпус проти Ліонеля. Але ж є вже жовта картка у бразильця, але пощадив його Мажич.

75 '

Цікаво, що Стерлінгу знадобилося менше 5-и хвилин, щоб посадити повільного Матьє на 2 жовті картки. Чи зможе "Сіті" забити тепер гол престижу?

74 ' 74 '   73 ' 73 '

Ось це так! Склади вирівнюються! Матьє навіть не сперечається з арбітром, так як тікав від нього Стерлінг, як від стоячого, ну Жеремі в підкаті і збив Рахіма!

72 '

До м'яча підійшов Коларов і завдав потужного удару по низу в лівий кут воріт! Тер Штеген в стрибку відбив м'яч, який полетів в частокіл ніг - там не змогли добити "сферу" Отаменді і Сілва!

71 ' 71 '   70 ' 70 '

У самій штрафний Тер Штегена фолить Матьє жорстко проти Стерлінга. Жовту картку отримав французький захисник.

69 ' 69 '   68 ' 68 '

Встиг Кабальєро вийти вчасно з воріт і рукою вибитий м'яч зі своєї штрафної, який летів точно на Суареса.

67 '

Положення "поза грою" у Кевіна Де Брюйне. Найцікавіше, що знову послизнувся гравець "Манчестер Сіті". Можливо, погано підібрали бутси "городяни".

66 '

Мессі створює чергову позиційну атаку своєї команди. Отаменді щільно пресингує Ліонеля.

65 '

Суарес зараз зміг знову з безнадійної ситуації вичавити максимум! Заробив він штрафний, коли, здавалося, що захисники "Сіті" м'яч відібрали. Виявляється, рукою зіграв Отаменді.

64 '

"Городяни" небезпечні і вдесятьох! Гюндоган відібрав м'яч в центрі поля і організував швидку атаку своєї команди - Де Брюйне вийшов на ударну позицію і пробив з правого краю штрафного в дальній кут! Тер Штеген відбиває "сферу" на кутовий!

63 '

"Блаугранас" бере м'яч під свій контроль на своїй половині поля, і нікуди вони не поспішають.

62 '

Неймар намагався на лівому фланзі обіграти Кліші, але француз здорово поставив ногу, і вибив м'яч в аут.

61 ' 61 '   60 ' 60 '

Ось і прийшов час "Барселони", що тут ще сказати. Суарес просочився по правому краю штрафного і ледь не вийшов один на один з Кабальєро. Вчасно вийшов з воріт воротар "Сіті".

59 '

Мессі виконав штрафний, який заробив Суарес хвилин 6-7 назад. М'яч полетів надто високо.

58 ' 58 '   57 '   56 ' 57 ' 56 '

Цікаво, чи подумав наставник "Сіті" після останнього епізоду у виконанні колишнього голкіпера "Барселони" про Джо Харта, якого він, вважай, вигнав з команди?

Цікаво, чи подумав наставник Сіті після останнього епізоду у виконанні колишнього голкіпера Барселони про Джо Харта, якого він, вважай, вигнав з команди

55 '

Дуже велика пауза виникла в матчі у нас. Гвардіола тут готує тепер цілу серію замін. А капітан "Сіті" Сабалета не зможе все-таки продовжити гру.

54 '

На газоні лежить Сабалета, якому надають допомогу. Не зрозуміло, чи то дійсно отримав травму Хав'єр, то чи тягне він час, щоб встиг Кабальєро гарненько розім'ятися.

53 ' 53 '   52 ' 52 '

Що робить Браво ?! Просто неймовірно! Забув зараз воротар "Сіті", за кого він грає, і віддав передачу, перебуваючи за межами штрафного, прямо на Суареса - Луїс тут же пробивав по воротах, змушений був зіграти руками за межами своїх володінь голкіпер! Це видалення!

51 '

Удар Умтіті був дуже небезпечний! Подача з кута поля послідувала в центр штрафного, де захисник "Барселони" виграв верхове єдиноборство відразу у кількох опонентів і пробив поруч із правою штангою!

50 '

Цікаво, як скоро випустить Гвардіола в гру Серхіо Агуеро? Поки що форвард "Сіті" розминається зі своїми партнерами за межами поля.

49 '

Порушення проти Суареса зараз було. Чи не щадить форварда "Барселони" Отаменді, який жорстко зі спини зіграв у відборі. Мажич зафіксував фол з боку аргентинця.

48 '

І знову в дії Де Брюйне, який постійно звалюється на правий край. Цього разу пробив з гострого кута Кевін, але проблем для Тер Штегена цей удар не доставив.

47 '

По правому флангу дуже добре відкрився Де Брюйне і зробив не дивлячись простріл в центр штрафної - Маскерано куди по-далі вибив м'яч.

46 '

Другий тайм розпочався! З центру поля ввели м'яч у гру "каталонці"!

45 + 3 '

Очікувано яскравий і видовищний футбол був в першому таймі на "Камп Ноу"! Затьмарений він лише двома вимушеними замінами основних захисників "Барселони" Жерара Піке і Жорді Альби. Чи вплинуть ці самі заміни на гру "синьо-гранатових" в обороні, яка і так дозволила "городянам" створити чималу кількість гольових моментів? Чи зможуть забити підопічні Гвардіоли у другому таймі? Діліться своєю думкою в коментарях до матчу: https://www.soccer.ru/matches/comments/1023831.shtml

45 + 2 '

Перший тайм завершено! Звучить свисток на перерву, і поки футболісти будуть відпочивати, ви можете погортати нові записи в блогах: https://www.soccer.ru/blogs

45 + 1 '

Просто неймовірно! Суарес, здавалося, не зміг прийняти нормально м'яч при вході в штрафну "Сіті", але знову як магнітом "сфера" тягнеться до ніг Луїса від захисників команди гостей - уругваєць пробив сходу по воротах Браво, але той ногою відбив футбольний снаряд! М'яч потім ледь не залетів у ворота, але і тут Клаудіо в волейбольному стрибку вибив його на кутовий!

45 '

Ну награли на гол гості, награли! Сілва виконав подачу зі стандарту на дальню штангу, де Стоунз вистрибнув вище всіх і здорово пробив головою в ближній кут - поруч зі штангою!

44 '

Добігає кінця перший тайм. Футбол високого класу демонструють команди на "Камп-Ноу". Гра досить рівна.

42 '

По ногах отримав Давид Сілва від Диня. Мажич попередив усно французького захисника "синьо-гранатових".

41 '

Мессі виконував класну передачу на лівий край штрафного, де абсолютно один був Неймар, але встиг в акробатичному стрибку Отаменді перервати пас аргентинця.

40 ' 40 '   39 '   39 ' 39 ' 39 '

Тер Штеген! Рятує він вдруге поспіль свою команду! Підключився до атаки Гюндоган, отримав м'яч на вході в штрафну і зряче пробив у дальній кут - просто сейвіще зробив 1-ий номер "Барси"!

38 '

Ноліто! Здорово відкрився на лівому краю штрафного 9-ий номер "Сіті", отримав м'яч і пробив з гострого кута - рукою вибиває "сферу" на кутовий німецький голкіпер.

37 '

Упустив у кутового прапорця собі за спину Дінь Кевіна Де Брюйне, який виконував простріл на ближню штангу, але там Тер Штеген намертво зловив м'яч.

36 '

Коларов своєї лівою ногою виконав відмінну передачу по флангу точно на партнера. Пішла атака "городян" позиційна.

35 '

Стоунз і Суарес вели боротьбу за м'яч, в результаті якої стандарт на користь "Барселони" призначив Мажич.

34 '

Все-таки отримує вже якісь інструкції Жеремі Матьє. Швидше за все, і до перерви не дограє Піке. Скоро відбудеться заміна.

33 '

На відміну від Енріке, який спокійно сидить в своєму кріслі, Гвардіола керує своєю командою з технічної зони як диригент.

32 '

Перший удар по воротах Браво завдав зараз і Ракітіч. Головою пробив хорватський півзахисник "блаугранас", але м'яч полетів вище створу.

31 '

Ух! Яка класна передача пройшла на Неймара, він вибігав один на один з Браво, але встиг на самому куті штрафного воротар "Манчестер Сіті" зіграти на виході і руками вибити "сферу" з ніг бразильця!

30 '

Піке ніби як розбігався і продовжує гру. Енріке вже встиг підняти з лави запасних Матьє, який зараз розминається.

29 ' 29 '   28 ' 28 '

Невже не зможе продовжити гру Піке? Жорстко проти нього в підкаті зіграв його партнер по збірній Сілва.

27 '

Коларов і Ракітіч активно борються в районі центрального кола. Невелика пауза виникла зараз в грі, поки надають допомогу Піке.

26 '

Тер Штеген знову почекав, коли партнери відкриються, і зробив точний довгий пас в центр поля. Саме так і почалася атака "Барси", коли був забитий перший гол.

25 '

Бускет зупинив контратаку "Сіті" ще на половині поля суперника своїм фолом. Мажич не став давати жовту картку іспанцеві, хоча можна було.

24 '

Сабалета порушує правила на своєму правому фланзі оборони. Мажич попереджає його усно, з трибун "Камп Ноу" лунає гучний свист.

23 '

У положенні "поза грою" виявився Луїс Суарес. Вчасно підняв прапорець бічний рефері.

22 '

Мессі починає чергову позиційну атаку "Барси". Схоже, що зловили свою гру "синьо-гранатові", повністю перехопивши ініціативу.

21 '

На газоні опинився Маскерано на правому фланзі атаки, але Мажич пропонує продовжити гру, так як Коларов чисто відібрав м'яч.

20 '

Що сьогодні відбувається з захисниками "Сіті" !? Вони продовжують спотикатися на рівному місці! Суарес з Мессі розіграли "стіночку", м'яч з працею, але дійшов через частокіл ніг до уругвайця, а той з гострого кута пробив у сітку із зовнішнього боку!

19 '

Мессі дали грати, і він цим користується, але в останню мить не вийшла у нього передача на Суареса.

18 '

Да уж, прикрий гол пропустили "городяни". Напевно, зараз вони постараються зрівняти рахунок в самий найближчий час.

17 ' 17 '   16 ' 16 '

Тер Штеген на 11-метровій позначці постояв з м'ячем, а потім вирішив довгим пасом все ж почати атаку своєї команди - передача вийшла точною.

15 '

Ноліто увійшов в штрафну суперників по лівому краю, там обіграв Маскерано, але далі не зміг нічого придумати, перетримавши "сферу" - захисники "Барси" відібрали її.

14 '

Стоунз ризиковано діє в своїй штрафній, віддаючи пас на Браво. Суарес ледь не перехопив м'яч, підставивши свою ногу.

13 '

"Синьо-гранатові" в позиційній атаці знаходяться, послідувала передача вперед на Суареса, де знову дуже чітко грає в підкаті Отаменді, записуючи на свій рахунок черговий відбір.

12 '

Тепер уже лівим флангом атакують "городяни": Коларов довго шукає вільних партнерів, щоб викинути м'яч з ауту.

11 '

Контратака "Барселони" вийшла дуже гарною: Суарес зробив пас на лівий край штрафного, де прийняв м'яч Неймар, почав хитрувати перед Отаменді, але той не купився на обманні дії бразильці і відібрав "сферу".

10 '

Продовжує жити на чужій половині поля "Манчестер Сіті". З правого флангу Сабалета вводить аут через бічний.

9 ' 9 '   8 ' 8 '

Ого! Можливо, вже в самому дебюті матчу отримав хтось із гравців оборони "Барселони" травму, тому як готується вийти на поле Люка Дінь.

7 '

Тільки втратили м'яч гості на половині поля суперника, як тут же вступив в пресинг Гюндоган і порушив правила проти Серхіо Бускетса. Стандарт на користь хазяйської команди.

6 '

За першою п'ятихвилинці варто визнати, що підопічні Гвардіоли і не збираються грати другим номером сьогодні. Володіють м'ячем "городяни" і зовсім не бояться йти в атаку.

5 '

Встиг Кевін Де Брюйне зробити навіс з правого флангу в штрафну "синьо-гранатових", де Маскерано вибив м'яч головою за лицьову, адже за ним тут як тут чекав "сферу" Ноліто.

4 '

Небезпечна передача йшла в центр штрафної між захисниками "Барси" на Де Брюйне, але встиг Тер Штеген трохи швидше бельгійця наздогнати м'яч і забрав його в руки.

3 '

Коларов підбирає м'яч на своїй половині поля, віддає його Стоунз. Захисник "Сіті" показує, що і їхній воротар спокійно діє під пресингом, роблячи точний короткий пас на лівий фланг оборони.

2 '

Дуже ризикували з перших же хвилин "каталонці", контролюючи м'яч коротким пасом в своїй штрафній. Де Брюйне ледь не застав зненацька Тер Штегена, але той встиг віддати передачу на Піке.

1 '

Матч розпочався! З центру поля розводить "Манчестер Сіті"!

0 '

Клаудіо Браво два місяці тому перейшов в "Манчестер Сіті" і вже сьогодні повертається на арену, де він провів останні два сезони, завоювавши в цілому 8 трофеїв у всіх турнірах.

Клаудіо Браво два місяці тому перейшов в Манчестер Сіті і вже сьогодні повертається на арену, де він провів останні два сезони, завоювавши в цілому 8 трофеїв у всіх турнірах

0 '

До стартового свистка залишилося трохи більше години. Вболівальники вже починають заповнювати трибуни "Камп Ноу".

0 '

"Сіті" в новітній своєї історії ще жодного разу не вигравав у "Барселони". Більш того, "синьо-гранатові" здобули перемогу в усіх 4-ох матчах з "городянами".

0 '

Між іншим, у всіх офіційних матчах зі старту сезону, футболісти "Манчестер Сіті" реалізували лише 4 пенальті з 8, які були призначені у ворота суперників, і 3 з них не забив Серхіо Агуеро.

0 '

"Городяни" в АПЛ поки йдуть на першому місці, але якщо підопічні Гвардіоли продовжать набирати очки такими темпами, як це відбувалося в останніх двох турах, то зовсім скоро їх можуть посунути конкуренти. Все почалося з другого туру Ліги Чемпіонів, коли раптово "Сіті" допустив осічку в грі з "Селтіком" на виїзді. Результативна нічия 3-3 порадувала вболівальників великою кількістю голів, але тільки не підсумковим результатом. Далі була гра в рамках чемпіонату з "Тоттенхемом", в якій "шпори" повністю переграли команду з Манчестера, залишивши дві пробоїни в їх кораблі. "2-0" на табло, і на цей раз взагалі не заробили очок "городяни". У минулий "уїк-енд" бали були здобуті на своєму полі в грі проти "Евертона", а точніше кажучи - один бал. Матч закінчився з рахунком 1-1, але тут варто взяти до уваги і те, що підопічні Гвардіоли за 90 хвилин двічі не забили пенальті! Голкіпер "ірисок" Стекеленбург відбив спочатку "постріл" Де Брюйне, а потім і Агуеро.

0 '

Після легкої перемоги в першому турі над шотландським "Селтіком" (7-0) підопічних Енріке чекала в Менхенгладбаха "Боруссія". Німецька дружина дала хороший бій "синьо-гранатовим", але нічого не завадило іспанцям відвезти вольову вікторію з Німеччини (1-2). Безумовно, далася взнаки відсутність Ліонеля Мессі, який на той момент був травмований. Сьогодні зоряний аргентинець в повному здоров'ї, а тому фанатам "блаугранас" хвилюватися не варто. В "Ла-Лізі" з перших турів киплять пристрасті, як це прийнято за звичаями всього іспанського футболу, на верхівці таблиці колосальна щільність. І там поки не тільки "Барселона", "Реал" і "Атлетіко", а ще й "Севілья", яка випереджає "синьо-гранатових", перебуваючи на 3-ій сходинці. "Каталонці" самі себе загнали в таке становище, адже в той час, коли "Реал" штампував нічийні результати з аутсайдерами, а "Атлетіко" довго набирав хід, "Барселона" також втрачала очки, програючи "Алавес" (1-2), "Сельта" (4-3). Однак, в останньому турі була здобута переконлива перемога над "Депортіво" з рахунком 4-0.

0 '

Привіт, шановні любителі спорту №1! Сьогодні о 21.45 за московським часом відбудеться, мабуть, найбільш інтригуючий, очікуваний, центральний матч всього 3-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів. На "Камп Ноу" колись дітище Хосепа Гвардіоли зустрінеться з новим проектом іспанського тренера. "Барселона" проти "Манчестер Сіті", Енріке проти Гвардіоли, Ліонель Мессі проти Кевіна Де Брюйне, Луїс Суарес проти Серхіо Агуеро. Вивісок до цього матчу можна придумати безліч, що тільки підтверджує великий ажіотаж і непідробний інтерес навколо сьогоднішньої зустрічі у всіх фанатів і нейтральних любителів футболу. "Барселона" в квартеті "С" йде на першому місці, маючи в своєму активі 6 очок після 2-ух турів. "Городяни" налічують 4 бали, займаючи другу позицію. "Соккер.ру" буде стежити за всім основними подіями цього поєдинку, текстову онлайн-трансляцію якого для вас проведу я, Роман Земко. Головним арбітром в такому відповідальному матчі призначений серб Мілорад Мажич зі своєю суддівською бригадою. Будьте впевнені, нас чекає відмінний футбол!

Чи зможе "Сіті" забити тепер гол престижу?
Що робить Браво ?
Цікаво, як скоро випустить Гвардіола в гру Серхіо Агуеро?
Чи вплинуть ці самі заміни на гру "синьо-гранатових" в обороні, яка і так дозволила "городянам" створити чималу кількість гольових моментів?
Чи зможуть забити підопічні Гвардіоли у другому таймі?