Баскетбол: чоловіча збірна України зберегла місце в ТОП-20 світового рейтингу

Національна команда баскетболістів під керівництвом Євгена Мурзіна займає 19-е місце в світі в рейтингу Міжнародної федерації баскетболу (ФІБА) і 12-е - в Європі.

Очолює світовий рейтинг ФІБА збірна США, далі розташувалися Іспанія, Сербія, Франція і Литва. Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ .

Наші суперники по першому етапу кваліфікації чемпіонату світу збірна Туреччини розташувалася на 13-й позиції в світовому рейтингу і 9-й - в Європі. Збірна Латвії 18-а в світі і 11-а в Європі, Швеції - 53-а і 29-а відповідно.

ТОП-20 рейтингу ФІБА:

Нагадаємо, що на останньому чемпіонаті Європи збірна України фінішувала 15-ою, поступившись в 1/8 фіналу майбутнім чемпіонам - збірній Словенії. На старті кваліфікації чемпіонату світу 2019 року Україна перемогла на виїзді Швецію і поступилася вдома Туреччини.