Баскетбол: українець Гладир став найкращим гравцем фіналу Ліги чемпіонів ФІБА

Захисник збірної України з баскетболу Сергій Гладир став найкращим гравцем фіналу Ліги чемпіонів ФІБА, в якому його французький клуб "Монако" поступився грецькому АЕКу.

Поєдинок "Монако" - АЕК відбувся 6 травня а Афінах і закінчився з рахунком 94: 100 (20:29, 24:24, 26:20, 24:27). Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Український баскетболіст Сергій Гладир за 18 хвилин 21 секунду на майданчику набрав 18 очок, зробив 5 підбирань, 2 перехоплення та став найкращим гравцем цього поєдинку.

Монегаски програли 9 очок за підсумками стартової чверті. У наступних довелося докласти багато зусиль, щоб скоротити відставання. За хвилину до кінця основного ігрового часу різниця скоротилася до 3 очок. Однак в цей час міцніше нерви виявилися у господарів, яких несамовито підтримували свої вболівальники. Кілька заключних помилок монегасків звели нанівець спроби відігратися.

Відзначимо, що для "Монако" це четверта поразка за сезон в 20-ти матчах Ліги чемпіонів ФІБА.