Баскетбол. Жіноча збірна України програла стартовий матч ЧЄ-2018 в Дивізіоні B

1. Жіноча збірна України (U-20) стартувала на чемпіонаті Європи (в Дивізіоні B), який проходить в румунському...
Жіноча збірна України (U-20) стартувала на чемпіонаті Європи (в Дивізіоні B), який проходить в румунському місті Орадя.

На жаль, в першому матчі групи А українки програли в овертаймі команді Литви - 77:80. Після першої половини гри збірна України лідирувала з перевагою в 11 очок, однак перед останньою чвертю перевага становив лише 5 очок.

В принципі, цього переваги цілком могло вистачити для перемоги, оскільки литовки наближалися на одне-два очки, але ось зрівняти рахунок у них не виходило. Більш того, при 68:67 на користь України за 3,7 секунди до кінця основного часу українки пробивали штрафні. Оксана Фастова, на жаль, закинула лише один м'яч з двох, а за час, що залишився литовки встигли провести атаку, яку зупинила з фолом Вікторія Бабич. В результаті за дві секунди до кінця основного часу Габия Месконюте реалізувала обидва штрафних і гра перейшла в овертайм.

У додатковий час українки, на жаль, постійно були в ролі наздоганяючих і як не старалися, а вийти вперед так жодного разу і не змогли. Максимум їм вдалося тримати рівність на позначці 71:71, але і тільки.

В інших матчах групи А збірна Ізраїлю обіграла Великобританію - 72:55, а Румунія - Грецію - 65:47. У наступному матчі збірна України зіграє проти команди Греції (8 липня).