Баварія виграла 28 чемпіонство в історії

«Баварія» виграла чемпіонат Німеччини / Twitter

Мюнхенська «Баварія» обіграла «Аугсбург» у виїзному матчі 29 туру Бундесліги і достроково оформив шосте поспіль чемпіонство.

Мюнхенці слабо почали сезон і були змушені вдатися до зміни головного тренера. Карло Анчелотті залишив команду після розгромної поразки від ПСЖ (0: 3), а легендарний Юпп Хайнкес серйозно зайнявся командою і, завдяки, помилок опонентам, вивів колектив на перше місце.

В результаті, після 29 турів у «Баварії» 72 очок в турнірній таблиці, і вона за п'ять турів до кінця сезону вже знаходиться в зоні недосяжності для «Шальке». Це чемпіонство стало для команди вже 28-м в історії.

Відзначимо, що це чемпіонство є для мюнхенців вже шостим поспіль. В останній раз перервати гегемонію «Баварії» вдавалося «Боруссії», при чому, «джмелі» виграли два сезони поспіль - 2010/1 і 2011/12.

Нагадаємо, також «Баварія» вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів і в першому матчі обіграла «Севілью» з рахунком 2: 1 на виїзді.